Dynamic Best of East 2016

Slovakian Open - grupa 1

Legenda:
 - mecz nierozpoczÄ™ty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakoÅ„czony
  


Puchar    Grupa 1    Grupa 2


                                         
         1      
     33  25
I. Ladany 
- 
   17
 
 
   49  45
HZ. Lisik7
D. Eros4
- 
Z. Lisik 
I. Ladany7
A. Giernalczyk1
   41
     2
 
 
Z. Lisik5
A. Giernalczyk7
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JM. Gajanec3
J. Broschel7
Z. Lisik6
M. Gajanec7
 18
I. Ladany4
K. Piekarski7
   3
 
 
M. Potas2
A. Mścisz7
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Broschel
 
GM. Gajanec7
R. Michalik1
M. Potas3
M. Gajanec7
A. Mścisz3
K. Piekarski7
 
Awans
K. Piekarski
 
     4
 
M. Gajanec6
K. Piekarski7
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
T. Krovina7
M. Makenshiev4
   19
 
 
   50  46
FM. Makenshiev4
D. ZajÄ…c7
M. Makenshiev7
M. Folk0
T. Krovina5
J. Broschel7
   42
     6
 
 
M. Folk0
J. Broschel7
     36  28   Przegrany na C  
 
 
ID. ZajÄ…c2
I. Ladany7
D. ZajÄ…c7
V. Stofko6
 20
J. Broschel2
K. Skowerski7
   7
 
 
F. Gergely7
C. Seville0
    Przegrany na J
 
 
Awans
I. Ladany
 
ER. Maican2
V. Stofko7
C. Seville0
R. Maican7
F. Gergely2
K. Skowerski7
 
Awans
K. Skowerski
 
     8
 
R. Maican1
K. Skowerski7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
V. Stofko7
D. Simon0
   21
 
 
   51  47
DM. Hajdovsky7
F. Gergely4
D. Simon0
M. Hajdovsky7
V. Stofko4
K. Modrzejewski7
   43
     10
 
 
M. Hajdovsky6
K. Modrzejewski7
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LC. Ovidiu7
C. Surdea5
M. Hajdovsky2
C. Ovidiu7
 22
K. Modrzejewski5
J. Polach7
   11
 
 
D. ZajÄ…c7
T. Marinca6
    Przegrany na K
 
 
Awans
C. Ovidiu
 
CC. Ovidiu7
T. Krovina6
T. Marinca4
C. Ovidiu7
D. ZajÄ…c2
J. Polach7
 
Awans
J. Polach
 
     12
 
C. Ovidiu3
J. Polach7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
C. Surdea7
W. Chęciński3
   23
 
 
   52  48
BW. Chęciński7
A. Mścisz2
W. Chęciński7
A. Verbitsky2
C. Surdea7
R. Michalik5
   44
     14
 
 
A. Verbitsky3
R. Michalik7
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KA. Giernalczyk7
K. Modrzejewski2
W. Chęciński5
A. Giernalczyk7
 24
C. Surdea4
M. Skoneczny7
   15
 
 
G. Aleksiev2
D. Eros7
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Giernalczyk
 
AG. Aleksiev5
A. Giernalczyk7
G. Aleksiev 
- 
D. Eros1
M. Skoneczny7
 
Awans
M. Skoneczny
 
     16
 
- 
M. Skoneczny 
 
      Przegrany na H