Strona główna » Wyniki turniejów
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
orlen
kielce
swietokrzyskie
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Wyniki turniejów
Mistrzostwa Europy juniorów starszych

L.p.ZawodnikReprezentowany klubMiejsce turniejuKat.OdmianaSezonMedal
1Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie LubinBułgariaJS10-bil2022Brąz
2Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówBułgariaJS8-bil2022Brąz
3Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówBułgariaJS9-bil2022Brąz
4Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówBułgariaJSTeam2022Brąz
5Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie LubinBułgariaJSTeam2022Brąz
6Dominik JastrząbFair Play JaworznoBułgariaJSTeam2022Brąz
7Jeremi NowakNosan KielceBułgariaJSTeam2022Brąz
8Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJS8-bil2021Złoto
9Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJS14/12021Srebro
10Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJS9-bil2021Brąz
11Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajSłoweniaJS9-bil2021Srebro
12Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajSłoweniaJS14/12021Brąz
13Szymon KuralTCF HUB go77.pl KrakówSłoweniaJSTeam2021Złoto
14Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajSłoweniaJSTeam2021Złoto
15Michał UrbańskiFrame ŁódźSłoweniaJSTeam2021Złoto
16Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJS14/12018Złoto
17Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJS10-bil2018Złoto
18Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJS8-bil2018Brąz
19Daniel MaciołKonsalnet WarszawaHolandiaJS8-bil2017Srebro
20Kamil SząszorArkadia TczewHolandiaJS10-bil2017Brąz
21Kamil SząszorArkadia TczewHolandiaJSTeam2017Srebro
22Daniel MaciołKonsalnet WarszawaHolandiaJSTeam2017Srebro
23Piotr PolisFrame ŁódźHolandiaJSTeam2017Srebro
24Mateusz ZdziechFrame ŁódźHolandiaJSTeam2017Srebro
25Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJS8-bil2016Srebro
26Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJS9-bil2016Brąz
27Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJS10-bil2016Srebro
28Daniel MaciołDSB Baribal LubinAlbaniaJSTeam2016Brąz
29Krystian ĆwikłaHades PoznańAlbaniaJSTeam2016Brąz
30Kamil SząszorArkadia TczewAlbaniaJSTeam2016Brąz
31Krystian ĆwikłaHades PoznańAustriaJS8-bil2015Brąz
32Krystian ĆwikłaHades PoznańAustriaJS9-bil2015Złoto
33Patryk StatkiewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJS9-bil2014Srebro
34Sebastian BatkowskiFrame ŁódźBośnia i HercegowinaJS14/12013Złoto
35Maciej WitkowskiWarszawaBośnia i HercegowinaJS8-bil2013Brąz
36Maciej WitkowskiWarszawaBośnia i HercegowinaJSTeam2013Srebro
37Sebastian BatkowskiFrame ŁódźBośnia i HercegowinaJSTeam2013Srebro
38Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaBośnia i HercegowinaJSTeam2013Srebro
39Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJS8-bil2012Brąz
40Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJS10-bil2012Brąz
41Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJS14/12012Brąz
42Adrian BorowiecHades PoznańNiemcyJSTeam2012Brąz
43Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJSTeam2012Brąz
44Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJSTeam2012Brąz
45Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaLuksemburgJS8-bil2011Srebro
46Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaLuksemburgJS9-bil2011Złoto
47Marek KudlikUKS Spartan ChodówLuksemburgJS9-bil2011Brąz
48Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaLuksemburgJSTeam2011Złoto
49Marek KudlikUKS Spartan ChodówLuksemburgJSTeam2011Złoto
50Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaLuksemburgJSTeam2011Złoto
51Mieszko FortuńskiBaribal LubinNiemcyJS8-bil2009Brąz
52Mieszko FortuńskiBaribal LubinNiemcyJS9-bil2009Brąz
53Bartosz RozwadowskiNosan KielceNiemcyJS14/12009Brąz
54Bartosz RozwadowskiNosan KielceNiemcyJS9-bil2008Srebro
55Mariusz SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiNiemcyJS14/12008Brąz
56Bartosz RozwadowskiNosan KielceNiemcyJSTeam2008Brąz
57Konrad GdaniecTrefl SopotNiemcyJSTeam2008Brąz
58Piotr KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJSTeam2008Brąz
59Mariusz SkonecznyDuet Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiNiemcyJSTeam2008Brąz
60Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJS14/12007Brąz
61Piotr KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJS14/12007Brąz
62Michał KędziorPino DębicaUkrainaJS8-bil2006Brąz
63Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJS9-bil2006Złoto
64Michał KędziorPino DębicaUkrainaJSTeam2006Brąz
65Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJSTeam2006Brąz
66Bartłomiej CzaplaPorter Kaszkiet CzęstochowaUkrainaJSTeam2006Brąz
67Adam SkonecznyUKS 2 Tomaszów MazowieckiLuksemburgJS14/12005Złoto
68Hubert ŁopotkoTrefl SopotLuksemburgJS14/12005Srebro
69Hubert ŁopotkoTrefl SopotLuksemburgJS9-bil2005Brąz
70Hubert ŁopotkoTrefl SopotLuksemburgJSTeam2005Srebro
71Adam SkonecznyUKS 2 Tomaszów MazowieckiLuksemburgJSTeam2005Srebro
72Jacek WalterZakręcona Bila PoznańLuksemburgJSTeam2005Srebro
73Sławomir NowakHades PoznańLuksemburgJSTeam2005Srebro
74Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJSTeam2005Srebro
75Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJS8-bil2004Srebro
76Jacek WalterPorter CzęstochowaNiemcyJS14/12004Brąz
77Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJSTeam2004Brąz
78Jacek WalterPorter CzęstochowaNiemcyJSTeam2004Brąz
79Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecNiemcyJSTeam2004Brąz
80Sławomir NowakHades PoznańNiemcyJSTeam2004Brąz
81Mariusz GrechBaribal LubinNiemcyJSTeam2004Brąz
82Mariusz GrechUKS Lider PakosławiceWęgryJS14/12003Złoto
83Mateusz ŚniegockiHades PoznańWęgryJS9-bil2003Złoto
84Szymon MajochIntersalon ZakopaneWęgryJS9-bil2003Srebro
85Mateusz ŚniegockiHades PoznańWęgryJSTeam2003Srebro
86Mariusz GrechUKS Lider PakosławiceWęgryJSTeam2003Srebro
87Szymon MajochIntersalon ZakopaneWęgryJSTeam2003Srebro
88Tomasz KapłanÓsemka RzeszówNiemcyJS8-bil2002Srebro
89Tomasz KapłanÓsemka RzeszówNiemcyJS14/12002Złoto
90Mateusz ŚniegockiHades PoznańNiemcyJS9-bil2002Złoto
91Mateusz ŚniegockiHades PoznańNiemcyJS8-bil2002Brąz
92Karol SkowerskiContact KielceNiemcyJSTeam2002Złoto
93Mateusz ŚniegockiHades PoznańNiemcyJSTeam2002Złoto
94Tomasz KapłanÓsemka RzeszówNiemcyJSTeam2002Złoto
95Tomasz KapłanÓsemka RzeszówSłowacjaJS8-bil2001Brąz
96Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaSłowacjaJS8-bil2001Brąz
97Wojciech BanekPino Chmura DębicaSłowacjaJSTeam2001Srebro
98Karol SkowerskiContact KielceSłowacjaJSTeam2001Srebro
99Tomasz KapłanÓsemka RzeszówSłowacjaJSTeam2001Srebro
100Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoSłowacjaJSTeam2001Srebro
101Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoUkrainaJSTeam2000Brąz
102Adam EwaldClub 21 GdańskUkrainaJSTeam2000Brąz
103Michał TurkowskiContact KielceUkrainaJSTeam2000Brąz
104Wojciech GoskPino DębicaUkrainaJSTeam2000Brąz
105Michał LichodziejewskiGestor MyślenicePolskaJS9-bil1999Brąz
106Łukasz SzywałaMagnum WarszawaPolskaJSTeam1999Złoto
107Przemysław MarkowskiElida BiałystokPolskaJSTeam1999Złoto
108Michał LichodziejewskiGestor MyślenicePolskaJSTeam1999Złoto
109Paweł RogalskiDana PoznańHolandiaJS8-bil1998Srebro
110Radosław BabicaDana PoznańFinlandiaJSTeam1997Srebro
111Paweł RogalskiDana PoznańFinlandiaJSTeam1997Srebro
112Paweł KempińskiEnigma ToruńFinlandiaJSTeam1997Srebro
113Radosław BabicaDana PoznańFinlandiaJS8-bil1997Srebro

Zdobyte medale
Złoto
15
Srebro
19
Brąz
33

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System