Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
WiK Pol Tour 2009 - Grand Prix Polski w Pool Bilard
VIII Mistrzostwa Kielc w 9-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa) Tomasz Kapłan (Nosan Kielce)
Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)
8 : 3Tomasz
Kapłan

(Nosan Kielce)

 
   1
 
M. Śniegocki 
- 
   33  12.00
 
 
M. Śniegocki8
M. Turkowski3
   49
   2  9.00
 
 
T. Malinowski6
M. Turkowski8
 
 
 
M. Śniegocki8
B. Rozwadowski4
   57
   3  9.00
 
 
D. Jędrzejczak6
T. Kanik8
   34  12.00
 
 
 
T. Kanik3
B. Rozwadowski8
   4  9.00
 
 
B. Rozwadowski8
M. Grabowski3
 
 
 
M. Śniegocki8
W. Trajdos7
   61
   5  9.00
 
 
W. Sroczyński8
T. Taraba2
   35  12.00
   
 
 
W. Sroczyński8
K. Skowerski5
   50
   6  9.00
 
 
K. Skowerski8
K. Tymiński3
 
 
 
W. Sroczyński7
W. Trajdos8
   7  9.00
 
 
S. Nowak0
A. Winogradow5
   36  12.00
 
 
 
A. Winogradow5
W. Trajdos8
   8  9.00
 
 
W. Trajdos8
A. Pawłowski2
 
 
 
M. Śniegocki8
K. Piekarski2
   63
   9  9.00
 
K. Wesołowska8
M. Waliszewski6
   37  13.00
   62
 
 
K. Wesołowska5
K. Piekarski8
   51
   10  10.00
 
 
M. Auguścik1
K. Piekarski8
 
 
 
K. Piekarski8
M. Kędzior4
   58
   11  10.00
 
 
G. Tabor4
J. Kościelniak8
   38  13.00
 
 
 
J. Kościelniak3
M. Kędzior8
   12  10.00
 
 
M. Kędzior8
Ł. Kurlapski4
 
 
 
K. Piekarski8
M. Roter6
   13  10.00
 
 
B. Humeniuk8
M. Salwa3
   39  13.00
   
 
 
B. Humeniuk8
P. Ostrowski7
   52
   14  10.00
 
 
P. Ostrowski8
G. Miśkiewicz7
 
 
 
B. Humeniuk7
M. Roter8
   15  10.00
 
 
M. Życiński2
K. Polaszek8
   40  13.00
 
 
 
K. Polaszek1
M. Roter8
   16
 
 
M. Roter 
- 
 
 
 
M. Śniegocki8
T. Kapłan3
   17
 
A. Skoneczny 
- 
   41  13.00
 
 
 
A. Skoneczny2
R. Babica8
   53
   18  10.00
 
 
R. Babica8
M. Kudlik5
 
 
 
R. Babica5
K. Drąka8
   59
   19  10.00
 
 
M. Klimek8
T. Gutowski0
   42  13.00
 
 
 
M. Klimek5
K. Drąka8
   20  11.00
 
 
K. Drąka8
F. Ejsmentewicz2
 
 
 
K. Drąka8
A. Borowiec5
   21  11.00
 
 
J. Regieli4
R. Kapka8
   43  13.00
   
 
 
R. Kapka3
A. Borowiec8
   54
   22  11.00
 
 
G. Sapała1
A. Borowiec8
 
 
 
A. Borowiec8
M. Stefańczyk6
   23  11.00
 
 
M. Stefańczyk8
M. Kubalski4
   44  13.00
 
 
 
M. Stefańczyk8
M. Czarnecki7
   24  11.00
 
 
M. Czarnecki8
J. Sulowski2
 
 
 
K. Drąka1
T. Kapłan8
   25  11.00
 
M. Skoneczny8
P. Maurycy0
   45  14.00
 
 
 
M. Skoneczny8
M. Fortuński1
   55
   26  11.00
 
 
R. Pasternak7
M. Fortuński8
 
 
 
M. Skoneczny6
M. Wójcik8
   60
   27  11.00
 
 
J. Przybysławski2
B. Bielec8
   46  14.00
 
 
 
B. Bielec7
M. Wójcik8
   28  12.00
 
 
M. Wójcik8
M. Berkec1
 
 
 
M. Wójcik3
T. Kapłan8
   29  12.00
 
 
W. Gosk8
P. Kucharski6
   47  14.00
 
 
 
W. Gosk8
D. Zając5
   56
   30  12.00
 
 
M. Fortuński3
D. Zając8
 
 
 
W. Gosk6
T. Kapłan8
   31  12.00
 
 
P. Kudlik8
M. Kubiak2
   48  14.00
 
 
 
P. Kudlik4
T. Kapłan8
   32
 
 
- 
T. Kapłan 
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System