Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
WiK Pol Tour 2009 - Grand Prix Polski w Pool Bilard
VII Mistrzostwa Gdańska w 10-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Wojciech Trajdos (Konsalnet Warszawa) Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa)
Wojciech
Trajdos

(Konsalnet Warszawa)
4 : 6Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)

 
   1  Niedziela 09.30
 
T. Kapłan6
B. Bielec1
   33
 
 
T. Kapłan6
M. Klimek3
   49
   2  Niedziela 09.30
 
 
T. Osman5
M. Klimek6
 
 
 
T. Kapłan6
K. Drąka0
   57
   3  Niedziela 09.30
 
 
K. Drąka6
A. Borowiec1
   34
 
 
 
K. Drąka6
Ł. Kurlapski4
   4  Niedziela 09.30
 
 
K. Piekarski5
Ł. Kurlapski6
 
 
 
T. Kapłan3
M. Czarnecki6
   61
   5  Niedziela 09.30
 
 
M. Fortuński1
P. Ostrowski6
   35
   
 
 
P. Ostrowski6
D. Zając1
   50
   6  Niedziela 09.30
 
 
D. Zając6
Ł. Rogóż4
 
 
 
P. Ostrowski0
M. Czarnecki6
   7  Niedziela 09.30
 
 
M. Kudlik6
M. Stefański1
   36
 
 
 
M. Kudlik5
M. Czarnecki6
   8  Niedziela 09.30
 
 
M. Czarnecki6
W. Janosz3
 
 
 
M. Czarnecki5
W. Trajdos6
   63
   9  Niedziela 09.30
 
M. Roter6
J. Jarno2
   37
   62
 
 
M. Roter6
T. Malinowski0
   51
   10  Niedziela 09.30
 
 
T. Malinowski6
M. Lewandowski1
 
 
 
M. Roter4
S. Nowak6
   58
   11  Niedziela 09.30
 
 
W. Krzeszowiec6
A. Kuryłek4
   38
 
 
 
W. Krzeszowiec2
S. Nowak6
   12  Niedziela 09.30
 
 
S. Nowak6
R. Wodziński1
 
 
 
S. Nowak5
W. Trajdos6
   13  Niedziela 09.30
 
 
M. Skoneczny6
G. Miśkiewicz4
   39
   
 
 
M. Skoneczny6
W. Szewczyk5
   52
   14  Niedziela 09.30
 
 
W. Szewczyk6
D. Jędrzejczak1
 
 
 
M. Skoneczny4
W. Trajdos6
   15  Niedziela 09.30
 
 
M. Stefańczyk5
K. Rydzewski6
   40
 
 
 
K. Rydzewski2
W. Trajdos6
   16  Niedziela 09.30
 
 
W. Trajdos6
F. Ejsmentewicz1
 
 
 
W. Trajdos4
M. Śniegocki6
   17  Niedziela 09.45
 
A. Skoneczny6
A. Polak1
   41
 
 
 
A. Skoneczny6
W. Sroczyński2
   53
   18  Niedziela 09.45
 
 
W. Sroczyński6
M. Ratuszny1
 
 
 
A. Skoneczny6
P. Kudlik2
   59
   19  Niedziela 09.45
 
 
M. Derek5
T. Kanik6
   42
 
 
 
T. Kanik1
P. Kudlik6
   20  Niedziela 10.15
 
 
P. Kudlik6
M. Dzumyk5
 
 
 
A. Skoneczny0
R. Babica6
   21  Niedziela 10.15
 
 
R. Babica6
A. Pawłowski2
   43
   
 
 
R. Babica6
M. Fortuński1
   54
   22  Niedziela 10.15
 
 
M. Fortuński6
S. Tabor3
 
 
 
R. Babica6
K. Skowerski0
   23  Niedziela 10.15
 
 
R. Lech6
D. Hering3
   44
 
 
 
R. Lech2
K. Skowerski6
   24  Niedziela 10.15
 
 
K. Skowerski6
K. Tymiński2
 
 
 
R. Babica1
M. Śniegocki6
   25  Niedziela godz. 10.15
 
R. Zachar6
M. Filusz1
   45
 
 
 
R. Zachar6
M. Kubalski0
   55
   26  Niedziela godz. 10.15
 
 
M. Kubalski6
L. Łukaszewicz3
 
 
 
R. Zachar4
M. Kędzior6
   60
   27  Niedziela godz. 10.15
 
 
J. Regieli6
Ł. Korsak3
   46
 
 
 
J. Regieli5
M. Kędzior6
   28  Niedziela godz. 10.15
 
 
M. Kędzior6
M. Wójcik5
 
 
 
M. Kędzior5
M. Śniegocki6
   29  Niedziela godz. 10.15
 
 
B. Rozwadowski6
R. Pasternak4
   47
 
 
 
B. Rozwadowski6
W. Gosk5
   56
   30  Niedziela godz. 10.15
 
 
W. Gosk6
R. Chełminiak0
 
 
 
B. Rozwadowski2
M. Śniegocki6
   31  Niedziela godz. 10.15
 
 
B. Humeniuk6
A. Winogradow3
   48
 
 
 
B. Humeniuk1
M. Śniegocki6
   32  Niedziela godz. 10.15
 
 
M. Śniegocki6
M. Auguścik1
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System