Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
WiK Pol Tour 2009 - Grand Prix Polski w Pool Bilard
III Mistrzostwa Białegostoku w 8-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Karol Skowerski (Nosan Kielce) Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa)
Karol
Skowerski

(Nosan Kielce)
3 : 6Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)

 
   1
 
T. Kapłan5
B. Skwarło6
   33  Niedziela 10.00
 
 
B. Skwarło2
K. Polaszek6
   49  Niedziela 11.00
   2
 
 
K. Polaszek6
H. Sahakyan1
 
 
 
K. Polaszek3
W. Gosk6
   57  Niedziela 12.00
   3
 
 
W. Gosk6
G. Miśkiewicz2
   34  Niedziela 10.00
 
 
 
W. Gosk6
P. Kudlik5
   4
 
 
P. Kudlik6
G. Radkiewicz0
 
 
 
W. Gosk3
K. Skowerski6
   61  Niedziela 13.00
   5
 
 
J. Regieli6
W. Wąsacz1
   35  Niedziela 10.00
   
 
 
J. Regieli6
P. Markowski1
   50  Niedziela 11.00
   6
 
 
M. Skoneczny4
P. Markowski6
 
 
 
J. Regieli1
K. Skowerski6
   7
 
 
T. Kanik6
M. Grodecki1
   36  Niedziela 10.00
 
 
 
T. Kanik2
K. Skowerski6
   8
 
 
K. Skowerski6
D. Zając3
 
 
 
K. Skowerski6
M. Kędzior4
   63  Niedziela 16.30
   9
 
M. Roter6
M. Morzy4
   37  Niedziela 10.00
   62  Niedziela 13.00
 
 
M. Roter3
K. Piekarski6
   51  Niedziela 11.00
   10
 
 
K. Piekarski6
P. Karpiński2
 
 
 
K. Piekarski4
M. Kędzior6
   58  Niedziela 12.00
   11
 
 
D. Hering2
B. Humeniuk6
   38  Niedziela 10.00
 
 
 
B. Humeniuk5
M. Kędzior6
   12
 
 
M. Kędzior6
P. Zacharczuk5
 
 
 
M. Kędzior6
R. Babica5
   13
 
 
R. Babica6
W. Szewczyk3
   39  Niedziela 10.00
   
 
 
R. Babica6
P. Ostrowski0
   52  Niedziela 11.00
   14
 
 
P. Ostrowski6
R. Łochowski1
 
 
 
R. Babica6
T. Malinowski3
   15
 
 
T. Malinowski6
S. Rodewald2
   40  Niedziela 10.00
 
 
 
T. Malinowski6
M. Madej3
   16
 
 
M. Madej6
M. Kubiak5
 
 
 
K. Skowerski3
M. Śniegocki6
   17
 
M. Śniegocki6
A. Winogradow3
   41  Niedziela 10.00
 
 
 
M. Śniegocki6
T. Wendicki2
   53  Niedziela 11.00
   18
 
 
M. Berkec3
T. Wendicki6
 
 
 
M. Śniegocki6
D. Jędrzejczak0
   59  Niedziela 12.00
   19
 
 
D. Jędrzejczak6
K. Tymiński0
   42  Niedziela 10.00
 
 
 
D. Jędrzejczak6
K. Piekarski3
   20
 
 
K. Piekarski6
K. Gdaniec5
 
 
 
M. Śniegocki6
S. Nowak0
   21
 
 
S. Nowak6
M. Filusz2
   43  Niedziela 10.00
   
 
 
S. Nowak6
J. Jarno4
   54  Niedziela 11.00
   22
 
 
M. Kubalski1
J. Jarno6
 
 
 
S. Nowak6
M. Klimek3
   23
 
 
M. Klimek6
P. Kamiński4
   44  Niedziela 10.00
 
 
 
M. Klimek6
M. Fortuński2
   24
 
 
M. Czarnecki4
M. Fortuński6
 
 
 
M. Śniegocki6
R. Zachar3
   25
 
R. Zachar6
A. Polak3
   45  Niedziela 10.00
 
 
 
R. Zachar6
K. Gastman4
   55  Niedziela 11.00
   26
 
 
K. Gastman6
P. Tchórzewski0
 
 
 
R. Zachar6
M. Fortuński4
   60  Niedziela 12.00
   27
 
 
M. Fortuński6
K. Derewoński2
   46  Niedziela 10.00
 
 
 
M. Fortuński6
M. Turkowski3
   28
 
 
M. Turkowski6
K. Augustynowicz5
 
 
 
R. Zachar6
M. Stefańczyk0
   29
 
 
K. Drąka6
M. Strągowski2
   47  Niedziela 10.00
 
 
 
K. Drąka6
B. Rozwadowski3
   56  Niedziela 11.00
   30
 
 
B. Rozwadowski6
D. Ziółkowski1
 
 
 
K. Drąka5
M. Stefańczyk6
   31
 
 
W. Sroczyński5
M. Stefańczyk6
   48  Niedziela 10.00
 
 
 
M. Stefańczyk6
A. Skoneczny4
   32
 
 
A. Skoneczny6
K. Toczydłowski4
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System