Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour » Wyniki online
»  Wyniki online  «
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour
Mistrzostwa Kielc w 9-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Bartosz Rozwadowski (Nosan TVsports Kielce) Wojciech Szewczyk (Bilardo.pl Dekada Sosnowiec)
Bartosz
Rozwadowski

(Nosan TVsports Kielce)
4 : 6Wojciech
Szewczyk

(Bilardo.pl Dekada Sosnowiec)

 
   1
 
M. Życiński 
- 
   33  g. 15:00
 
 
M. Życiński2
D. Zając6
   49  g. 16:00
   2  g. 12:00
 
 
D. Zając5
K. Piekarski1
 
 
 
D. Zając2
W. Sroczyński6
   57  g. 17:00
   3  g. 12:00
 
 
W. Gosk2
W. Sroczyński5
   34  g. 15:00
 
 
 
W. Sroczyński6
M. Berkec5
   4  g. 12:00
 
 
M. Berkec5
D. Borkowski2
 
 
 
W. Sroczyński6
M. Ząbecki5
   61  g. 18:00
   5
 
 
M. Ząbecki 
- 
   35  g. 15:00
   
 
 
M. Ząbecki6
J. Kowalczyk3
   50  g. 16:00
   6  g. 12:00
 
 
D. Jędrzejczak2
J. Kowalczyk5
 
 
 
M. Ząbecki6
P. Statkiewicz5
   7  g. 12:00
 
 
T. Krysztofik3
P. Statkiewicz5
   36  g. 15:00
 
 
 
P. Statkiewicz6
H. Łopotko5
   8
 
 
H. Łopotko 
- 
 
 
 
W. Sroczyński1
B. Rozwadowski6
   63  g. 19:00
   9
 
D. Macioł 
- 
   37  g. 15:00
   62  g. 18:00
 
 
D. Macioł6
B. Wiatrowski0
   51  g. 16:00
   10  g. 12:00
 
 
B. Wiatrowski5
W. Głąb1
 
 
 
D. Macioł6
K. Juszczyszyn1
   58  g. 17:00
   11  g. 12:00
 
 
S. Stachowiak5
K. Konkel3
   38  g. 15:00
 
 
 
S. Stachowiak1
K. Juszczyszyn6
   12  g. 12:00
 
 
O. Jamorski1
K. Juszczyszyn5
 
 
 
D. Macioł4
B. Rozwadowski6
   13  g. 13:00
 
 
W. Fortuński3
K. Skowerski5
   39  g. 15:00
   
 
 
K. Skowerski1
B. Rozwadowski6
   52  g. 16:00
   14  g. 13:00
 
 
M. Urbański2
B. Rozwadowski5
 
 
 
B. Rozwadowski6
M. Skoneczny4
   15  g. 13:00
 
 
F. Biesek5
P. Bujny2
   40  g. 15:00
 
 
 
F. Biesek3
M. Skoneczny6
   16
 
 
M. Skoneczny 
- 
 
 
 
B. Rozwadowski4
W. Szewczyk6
   17
 
T. Kapłan 
- 
   41  g. 15:30
 
 
 
T. Kapłan6
M. Wiech0
   53  g. 16:00
   18  g. 13:00
 
 
T. Sadlik3
M. Wiech5
 
 
 
T. Kapłan4
D. Jastrząb6
   59  g. 17:00
   19  g. 13:00
 
 
K. Spicha5
P. Błachowski4
   42  g. 15:30
 
 
 
K. Spicha2
D. Jastrząb6
   20  g. 13:00
 
 
D. Jastrząb5
M. Trudnowski1
 
 
 
D. Jastrząb4
W. Szewczyk6
   21  g. 13:00
 
 
T. Bąk5
W. Banek1
   43  g. 15:30
   
 
 
T. Bąk4
W. Szewczyk6
   54  g. 16:00
   22  g. 13:00
 
 
S. Duda0
W. Szewczyk5
 
 
 
W. Szewczyk6
D. Tonojan2
   23  g. 14:00
 
 
D. Tonojan5
S. Batkowski3
   44  g. 15:30
 
 
 
D. Tonojan6
Y. Mikheyenka5
   24
 
 
Y. Mikheyenka 
- 
 
 
 
W. Szewczyk6
S. Kural5
   25
 
S. Kural 
- 
   45  g. 15:30
 
 
 
S. Kural6
M. Śniegocki2
   55  g. 16:00
   26  g. 14:00
 
 
M. Śniegocki5
D. Sobiech1
 
 
 
S. Kural6
M. Fortuński3
   60  g. 17:00
   27  g. 14:00
 
 
M. Muklewicz5
A. Brzękowski4
   46  g. 15:30
 
 
 
M. Muklewicz5
M. Fortuński6
   28
 
 
M. Fortuński 
- 
 
 
 
S. Kural6
R. Babica5
   29  g. 14:00
 
 
J. Regieli1
P. Polis5
   47  g. 15:30
 
 
 
P. Polis6
B. Pondo3
   56  g. 16:00
   30  g. 14:00
 
 
I. Luliński4
B. Pondo5
 
 
 
P. Polis2
R. Babica6
   31  g. 14:00
 
 
B. Król5
A. Stankiewicz0
   48  g. 15:30
 
 
 
B. Król0
R. Babica6
   32
 
 
R. Babica 
- 
 
 
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System