Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour » Wyniki online
»  Wyniki online  «
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour
Mistrzostwa Łodzi w 10-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Radosław Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica) Dominik Zając (Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka)
Radosław
Babica

(Akademia Bilardowa Rokietnica)
6 : 4Dominik
Zając

(Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka)

 
   1  godz. 10.00 stół A
 
W. Szewczyk6
M. Berkec1
   33  stół H
 
 
W. Szewczyk6
M. Śniegocki1
   49  Stół M
   2  godz. 10.00 stół B
 
 
D. Jędrzejczak2
M. Śniegocki6
 
 
 
W. Szewczyk1
K. Skowerski6
   57  Stół K
   3  godz. 10.00 stół C
 
 
K. Skowerski6
B. Pondo4
   34  stół G
 
 
 
K. Skowerski6
B. Rozwadowski4
   4  godz. 10.00 stół D
 
 
S. Ryłko3
B. Rozwadowski6
 
 
 
K. Skowerski5
K. Juszczyszyn6
   61  A
   5  godz. 10.00 stół E
 
 
K. Juszczyszyn6
S. Stachowiak1
   35  stół 5
   
 
 
K. Juszczyszyn6
K. Spicha0
   50  stół H
   6  godz. 10.00 stół G
 
 
C. Antczak5
K. Spicha6
 
 
 
K. Juszczyszyn6
S. Kural4
   7  godz. 10.00 stół H
 
 
P. Statkiewicz6
M. Czarnecki4
   36  stół L
 
 
 
P. Statkiewicz0
S. Kural6
   8  godz. 10.00 stół I
 
 
I. Luliński5
S. Kural6
 
 
 
K. Juszczyszyn5
R. Babica6
   63
   9  godz. 10.00 stół J
 
R. Babica6
J. Kowalczyk2
   37  stół I
   62  C
 
 
R. Babica6
K. Gardjas0
   51  Stół K
   10  godz. 10.00 stół K
 
 
K. Gardjas6
P. Likowski0
 
 
 
R. Babica6
M. Muklewicz1
   58  stół C
   11  godz. 10.00 stół L
 
 
M. Muklewicz6
I. Łącka3
   38  stół 6
 
 
 
M. Muklewicz6
K. Sząszor5
   12  godz. 10.00 stół M
 
 
J. Niewęgłowski1
K. Sząszor6
 
 
 
R. Babica6
M. Fortuński5
   13  godz. 10.00 stół 5
 
 
G. Lasota5
N. Żelasko6
   39  stół E
   
 
 
N. Żelasko6
P. Błachowski4
   52  stół E
   14  godz. 10.00 stół 6
 
 
P. Błachowski6
P. Twerdyk4
 
 
 
N. Żelasko5
M. Fortuński6
   15  godz. 10.00 stół 7
 
 
K. Piekarski6
J. Bottcher3
   40  stół K
 
 
 
K. Piekarski5
M. Fortuński6
   16  godz. 10.00 stół 9
 
 
W. Gosk2
M. Fortuński6
 
 
 
R. Babica6
D. Zając4
   17  start 11.00 stół 10
 
D. Macioł6
A. Swadźba2
   41  stół B
 
 
 
D. Macioł6
Ł. Korsak1
   53  stół D
   18  start 11.00 stół 11
 
 
D. Borkowski4
Ł. Korsak6
 
 
 
D. Macioł6
A. Guzanowski5
   59  stół A
   19  start 11.00 stół 12
 
 
B. Sawicki6
M. Potysz4
   42  stół C
 
 
 
B. Sawicki3
A. Guzanowski6
   20  start 11.00 stół 14
 
 
A. Guzanowski6
D. Jastrząb3
 
 
 
D. Macioł3
D. Zając6
   21  start 11.00 stół 18
 
 
H. Łopotko6
W. Fortuński0
   43  stół D
   
 
 
H. Łopotko5
D. Tonojan6
   54  stół C
   22  start 11.00 stół 19
 
 
D. Tonojan6
M. Sząszor1
 
 
 
D. Tonojan3
D. Zając6
   23  start 11.00 stół 20
 
 
D. Zając6
A. Pakuła1
   44  stół A
 
 
 
D. Zając6
M. Skoneczny3
   24  start 11.00 stół E
 
 
P. Jełowicki1
M. Skoneczny6
 
 
 
D. Zając6
W. Sroczyński4
   25  start 11.00 stół M
 
S. Batkowski6
A. Stankiewicz3
   45  stół 9
 
 
 
S. Batkowski3
A. Brzękowski6
   55  stół B
   26  start 11.00 stół B
 
 
Y. Mikheyenka2
A. Brzękowski6
 
 
 
A. Brzękowski3
T. Bąk6
   60  Stół M
   27  start 11.00 stół A
 
 
T. Krysztofik6
A. Wilk5
   46  stół 7
 
 
 
T. Krysztofik1
T. Bąk6
   28  start 11.00 stół 9
 
 
P. Światowy4
T. Bąk6
 
 
 
T. Bąk4
W. Sroczyński6
   29  start 11.00 stół 7
 
 
S. Hołówko2
K. Kielmans6
   47  stół 10
 
 
 
K. Kielmans2
O. Jamorski6
   56  stoł A
   30  start 11.00 stół C
 
 
J. Regieli5
O. Jamorski6
 
 
 
O. Jamorski4
W. Sroczyński6
   31  start 11.00 stół D
 
 
K. Konkel5
W. Banek6
   48  stół 11
 
 
 
W. Banek1
W. Sroczyński6
   32  start 11.00 stół J
 
 
P. Bujny2
W. Sroczyński6
 
 
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System