Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
WiK Pol Tour 2009 - Grand Prix Polski w Pool Bilard
IX Mistrzostwa Wielkopolski w 9-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Mariusz Roter (Lord Wtórmex Radomsko) Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa)
Mariusz
Roter

(Lord Wtórmex Radomsko)
3 : 7Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)

 
   1  9.00 POZNAŃ
 
T. Kapłan7
M. Klimek3
   33
 
 
T. Kapłan7
P. Błachowski2
   49
   2  9.00 POZNAŃ
 
 
P. Błachowski7
M. Kucisz3
 
 
 
T. Kapłan7
M. Czarnecki2
   57
   3  9.00 POZNAŃ
 
 
D. Jędrzejczak7
M. Życiński3
   34
 
 
 
D. Jędrzejczak5
M. Czarnecki7
   4  9.00 POZNAŃ
 
 
B. Bielec2
M. Czarnecki7
 
 
 
T. Kapłan6
M. Roter7
   61
   5  9.00 POZNAŃ
 
 
M. Berkec7
W. Piętka2
   35
   
 
 
M. Berkec2
M. Roter7
   50
   6  9.00 POZNAŃ
 
 
M. Roter7
Ł. Rogóż4
 
 
 
M. Roter7
A. Pawłowski1
   7  9.00 POZNAŃ
 
 
M. Kudlik6
A. Polak7
   36
 
 
 
A. Polak1
A. Pawłowski7
   8  9.00 POZNAŃ
 
 
A. Pawłowski7
R. Kapka4
 
 
 
M. Roter7
S. Nowak5
   63
   9  9.00 POZNAŃ
 
K. Łupiński1
A. Kuryłek7
   37
   62
 
 
A. Kuryłek2
B. Humeniuk7
   51
   10  9.00 POZNAŃ
 
 
B. Humeniuk7
J. Regieli2
 
 
 
B. Humeniuk0
S. Nowak7
   58
   11  9.00 POZNAŃ
 
 
M. Kubalski6
G. Miśkiewicz7
   38
 
 
 
G. Miśkiewicz2
S. Nowak7
   12  9.30 POZNAŃ
 
 
S. Nowak7
P. Nowakowski1
 
 
 
S. Nowak7
M. Kędzior2
   13  9.30 POZNAŃ
 
 
M. Kędzior7
Z. Janaszek5
   39
   
 
 
M. Kędzior7
W. Szewczyk1
   52
   14  9.30 POZNAŃ
 
 
W. Szewczyk7
M. Stefańczyk4
 
 
 
M. Kędzior7
M. Skoneczny6
   15  9.30 POZNAŃ
 
 
K. Polaszek7
K. Tanasiewicz6
   40
 
 
 
K. Polaszek4
M. Skoneczny7
   16  9.30 POZNAŃ
 
 
M. Skoneczny7
J. Merda2
 
 
 
M. Roter3
M. Śniegocki7
   17  9.00 ŚRODA WLKP
 
M. Śniegocki7
H. Kaczmarek2
   41
 
 
 
M. Śniegocki7
M. Turkowski6
   53
   18  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
T. Nowakowski1
M. Turkowski7
 
 
 
M. Śniegocki7
P. Rogalski0
   59
   19  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
P. Rogalski7
P. Czupryński3
   42
 
 
 
P. Rogalski7
M. Fortuński5
   20  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
K. Stawarz (Pikul)3
M. Fortuński7
 
 
 
M. Śniegocki7
K. Gdaniec2
   21  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
K. Gdaniec7
R. Pasternak2
   43
   
 
 
K. Gdaniec7
T. Kanik4
   54
   22  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
T. Kanik7
G. Sapała0
 
 
 
K. Gdaniec7
T. Malinowski6
   23  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
T. Malinowski7
M. Auguścik3
   44
 
 
 
T. Malinowski7
D. Zając5
   24  9.00 ŚRODA WLKP
 
 
R. Zachar4
D. Zając7
 
 
 
M. Śniegocki7
B. Rozwadowski4
   25  9.30 ŚRODA WLKP
 
K. Skowerski7
W. Gosk3
   45
 
 
 
K. Skowerski4
M. Fortuński7
   55
   26  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
K. Gastman5
M. Fortuński7
 
 
 
M. Fortuński7
P. Kudlik6
   60
   27  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
D. Hering5
P. Kudlik7
   46
 
 
 
P. Kudlik7
W. Trajdos4
   28  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
W. Trajdos7
D. Karkoszka3
 
 
 
M. Fortuński3
B. Rozwadowski7
   29  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
K. Drąka7
G. Modrzejewski0
   47
 
 
 
K. Drąka7
M. Lichodziejewski2
   56
   30  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
P. Ostrowski2
M. Lichodziejewski7
 
 
 
K. Drąka4
B. Rozwadowski7
   31  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
S. Majoch4
B. Rozwadowski7
   48
 
 
 
B. Rozwadowski7
A. Skoneczny5
   32  9.30 ŚRODA WLKP
 
 
A. Skoneczny7
P. Kordana2
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System