Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2019 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour 2019
Mistrzostwa Kętrzyna w 10-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Sebastian Batkowski (Metal Fach LP Sokółka) Karol Skowerski (Nosan Kielce)
Sebastian
Batkowski

(Metal Fach LP Sokółka)
6 : 5Karol
Skowerski

(Nosan Kielce)

 
   1
 
P. Peret 
- 
   33  stol 4
 
 
P. Peret3
P. Labutis5
   49  stol 4
   2  godz 10:00
 
 
P. Labutis5
S. Szymkowski1
 
 
 
P. Labutis6
G. Lasota4
   57  stol 1
   3  godz 09:00
 
 
G. Lasota5
S. Miroń0
   34  stol 2
 
 
 
G. Lasota5
M. Witkowski1
   4  godz 09:00
 
 
M. Witkowski5
K. Ćwikła4
 
 
 
P. Labutis6
O. Czupryńska5
   61  stol 8 tv
   5
 
 
D. Zając 
- 
   35  stol 8 tv
   
 
 
D. Zając5
W. Sroczyński3
   50  stol 3
   6  godz 09:00
 
 
W. Sroczyński5
P. Polis3
 
 
 
D. Zając3
O. Czupryńska6
   7  godz 09:00
 
 
K. Zięba5
K. Wodecki4
   36  stol 3
 
 
 
K. Zięba1
O. Czupryńska5
   8
 
 
O. Czupryńska 
- 
 
 
 
P. Labutis0
S. Batkowski6
   63  stol 8 tv
   9
 
M. Ząbecki 
- 
   37  stol 3
   62  stol 8 tv
 
 
M. Ząbecki5
A. Stankiewicz0
   51  stol 8 tv
   10  godz 09:00
 
 
A. Stankiewicz5
T. Bąk2
 
 
 
M. Ząbecki2
S. Batkowski6
   58  stol 2
   11  godz 09:00
 
 
B. Rozwadowski3
S. Batkowski5
   38  stol 6
 
 
 
S. Batkowski5
P. Boguszewski3
   12  godz 09:00
 
 
P. Boguszewski5
M. Skoneczny2
 
 
 
S. Batkowski6
K. Suszczyński1
   13  godz 09:00
 
 
K. Piekarski5
I. Luliński0
   39  stol 5
   
 
 
K. Piekarski3
K. Suszczyński5
   52  stol 5
   14  godz 10:00
 
 
M. Zdziech3
K. Suszczyński5
 
 
 
K. Suszczyński6
A. Brzękowski2
   15  godz 10:00
 
 
A. Brzękowski5
J. Grzelak1
   40  stol 4
 
 
 
A. Brzękowski5
A. Baliś3
   16
 
 
A. Baliś 
- 
 
 
 
S. Batkowski6
K. Skowerski5
   17
 
M. Fortuński 
- 
   41  stol 1
 
 
 
M. Fortuński5
R. Babica4
   53  stol 7
   18  godz 10:00
 
 
R. Babica5
R. Olbromski0
 
 
 
M. Fortuński5
M. Kudlik6
   59  stol 8 tv
   19  godz 10:00
 
 
K. Juszczyszyn5
J. Tucholski1
   42  stol 3
 
 
 
K. Juszczyszyn3
M. Kudlik5
   20  godz 10:00
 
 
M. Kudlik5
P. Śpiewak2
 
 
 
M. Kudlik0
K. Skowerski6
   21  godz 10:00
 
 
M. Śniegocki5
W. Banek2
   43  stol 8 tv
   
 
 
M. Śniegocki5
S. Błażej0
   54  stol 1
   22  godz 10:00
 
 
S. Błażej5
J. Wierzchowski4
 
 
 
M. Śniegocki3
K. Skowerski6
   23  stol 1
 
 
P. Kotowski5
M. Blachowski4
   44  stol 2
 
 
 
P. Kotowski1
K. Skowerski5
   24
 
 
K. Skowerski 
- 
 
 
 
K. Skowerski6
K. Sząszor2
   25
 
M. Turkowski 
- 
   45  stol 6
 
 
 
M. Turkowski5
K. Szczepański3
   55  stol 8 tv
   26  stol 2
 
 
K. Szczepański5
P. Likowski3
 
 
 
M. Turkowski4
K. Sząszor6
   60  stol 1
   27  stol 4
 
 
K. Chiliński2
P. Balon5
   46  stol 7
 
 
 
P. Balon3
K. Sząszor5
   28
 
 
K. Sząszor 
- 
 
 
 
K. Sząszor6
T. Kapłan3
   29  stol 4
 
 
M. Paluyan5
M. Urbański2
   47  stol 5
 
 
 
M. Paluyan0
S. Kural5
   56  stol 2
   30  stol 6
 
 
A. Zasztowt1
S. Kural5
 
 
 
S. Kural3
T. Kapłan6
   31  stol 5
 
 
J. Niewęgłowski5
G. Ulewicz1
   48  stol 1
 
 
 
J. Niewęgłowski0
T. Kapłan5
   32
 
 
T. Kapłan 
- 
 
 
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System