Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2019 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour 2019
Mistrzostwa Łodzi w 8-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Tomasz Kapłan (Nosan Kielce) Krystian Ćwikła (Hulakula Warszawa)
Tomasz
Kapłan

(Nosan Kielce)
6 : 0Krystian
Ćwikła

(Hulakula Warszawa)

 
   1
 
M. Skoneczny 
- 
   33  E
 
 
M. Skoneczny4
J. Niewęgłowski6
   49  stół 11
   2   godz. 10.00
 
 
K. Niebieszczański3
J. Niewęgłowski6
 
 
 
J. Niewęgłowski4
K. Juszczyszyn6
   57  stół 5
   3   godz. 10.00
 
 
K. Juszczyszyn6
T. Krysztofik3
   34  D
 
 
 
K. Juszczyszyn6
M. Kudlik2
   4
 
 
- 
M. Kudlik 
 
 
 
K. Juszczyszyn0
T. Kapłan6
   61
   5
 
 
K. Piekarski 
- 
   35  C
   
 
 
K. Piekarski6
P. Ostrowski2
   50  stół 16
   6  godz. 10.00
 
 
K. Wodecki2
P. Ostrowski6
 
 
 
K. Piekarski4
T. Kapłan6
   7  godz. 10.00
 
 
T. Kapłan6
S. Duda3
   36  B
 
 
 
T. Kapłan6
R. Babica4
   8
 
 
- 
R. Babica 
 
 
 
T. Kapłan6
S. Batkowski1
   63
   9
 
M. Ząbecki 
- 
   37  A
   62
 
 
M. Ząbecki6
D. Zając5
   51  stół 6
   10  godz. 10.00
 
 
K. Konkel3
D. Zając6
 
 
 
M. Ząbecki6
W. Sroczyński1
   58  stół 6
   11  godz. 10.00
 
 
T. Malinowski3
M. Połeć6
   38  M
 
 
 
M. Połeć1
W. Sroczyński6
   12
 
 
- 
W. Sroczyński 
 
 
 
M. Ząbecki5
S. Batkowski6
   13
 
 
P. Likowski 
- 
   39  L
   
 
 
P. Likowski6
J. Wierzchowski0
   52  stół 7
   14  godz. 10.00
 
 
J. Wierzchowski6
A. Zasztowt0
 
 
 
P. Likowski1
S. Batkowski6
   15  godz. 10.00
 
 
M. Witkowski5
D. Jastrząb6
   40  K
 
 
 
D. Jastrząb3
S. Batkowski6
   16
 
 
- 
S. Batkowski 
 
 
 
T. Kapłan6
K. Ćwikła0
   17
 
K. Ćwikła 
- 
   41
 
 
 
K. Ćwikła6
M. Berkec1
   53  stół 12
   18  godz. 10.00
 
 
M. Berkec6
M. Zdziech3
 
 
 
K. Ćwikła6
B. Rozwadowski1
   59  stół 7
   19  godz. 10.00
 
 
J. Kościelniak6
K. Zielenkiewicz2
   42
 
 
 
J. Kościelniak2
B. Rozwadowski6
   20
 
 
- 
B. Rozwadowski 
 
 
 
K. Ćwikła6
K. Skowerski5
   21
 
 
P. Peret 
- 
   43
   
 
 
P. Peret6
P. Kotowski4
   54  stół 10
   22  godz. 10.00
 
 
M. Sząszor2
P. Kotowski6
 
 
 
P. Peret3
K. Skowerski6
   23  godz. 10.00
 
 
K. Skowerski6
N. Jankowiak3
   44
 
 
 
K. Skowerski6
T. Bąk2
   24
 
 
T. Bąk 
- 
 
 
 
K. Ćwikła6
A. Skoneczny1
   25
 
M. Turkowski 
- 
   45
 
 
 
M. Turkowski6
M. Fortuński5
   55  stół 9
   26  godz. 10.00
 
 
M. Muklewicz4
M. Fortuński6
 
 
 
M. Turkowski6
O. Jamorski4
   60  stół 9
   27  godz. 10.00
 
 
O. Jamorski6
M. Kowalczyk5
   46
 
 
 
O. Jamorski6
K. Sząszor5
   28
 
 
- 
K. Sząszor 
 
 
 
M. Turkowski1
A. Skoneczny6
   29
 
 
K. Zięba 
- 
   47
 
 
 
K. Zięba6
Ł. Fałdowski3
   56  stół 5
   30  godz. 10.00
 
 
Ł. Fałdowski6
T. Deszczyński0
 
 
 
K. Zięba1
A. Skoneczny6
   31  godz. 10.00
 
 
A. Skoneczny6
A. Giernalczyk2
   48
 
 
 
A. Skoneczny6
R. Pasternak3
   32
 
 
R. Pasternak 
- 
 
 
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System