Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
WiK Pol Tour 2009 - Grand Prix Polski w Pool Bilard
II Mistrzostwa Katowic w 8-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa) Michał Czarnecki (Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki)
Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)
6 : 7Michał
Czarnecki

(Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki)

 
   1  10.00
 
T. Kapłan7
A. Macioł5
   33  12.00
 
 
T. Kapłan7
P. Błachowski5
   49  13.00
   2  10.00
 
 
P. Błachowski7
M. Szupłat3
 
 
 
T. Kapłan6
M. Kędzior7
   57  14.00
   3  10.00
 
 
S. Nowak7
D. Jomaa0
   34  12.00
 
 
 
S. Nowak6
M. Kędzior7
   4  10.00
 
 
M. Kędzior7
L. Łukaszewicz2
 
 
 
M. Kędzior6
W. Trajdos7
   61  15.00
   5  10.00
 
 
W. Trajdos7
H. Kaczmarek2
   35  12.00
   
 
 
W. Trajdos7
S. Majoch2
   50  13.00
   6  10.00
 
 
S. Majoch7
G. Sapała6
 
 
 
W. Trajdos7
K. Skowerski6
   7  10.00
 
 
R. Kapka6
S. Rodewald7
   36  12.00
 
 
 
S. Rodewald2
K. Skowerski7
   8  10.00
 
 
K. Skowerski7
P. Cepil6
 
 
 
W. Trajdos6
M. Śniegocki7
   63  16.00
   9  10.00
 
M. Śniegocki7
K. Gastman4
   37  12.00
   62  15.00
 
 
M. Śniegocki7
R. Wolski1
   51  13.00
   10  10.00
 
 
R. Wolski7
M. Madej5
 
 
 
M. Śniegocki7
P. Kudlik4
   58  14.00
   11  10.00
 
 
P. Kudlik7
M. Grech2
   38  12.00
 
 
 
P. Kudlik7
W. Gosk4
   12  10.00
 
 
W. Gosk7
M. Klimek3
 
 
 
M. Śniegocki7
P. Ostrowski2
   13  10.00
 
 
S. Ryłko7
M. Grudziński4
   39  12.00
   
 
 
S. Ryłko6
P. Ostrowski7
   52  13.00
   14  10.00
 
 
P. Ostrowski7
T. Kalinowski3
 
 
 
P. Ostrowski7
D. Zając6
   15  10.00
 
 
G. Matwijczyk4
D. Zając7
   40  12.00
 
 
 
D. Zając7
M. Skoneczny5
   16  10.00
 
 
M. Skoneczny7
A. Kuryłek4
 
 
 
M. Śniegocki6
M. Czarnecki7
   17  11.00
 
R. Babica7
I. Łącka0
   41  12.00
 
 
 
R. Babica7
M. Kudlik5
   53  13.00
   18  11.00
 
 
M. Wójcik4
M. Kudlik7
 
 
 
R. Babica7
K. Piekarski1
   59  14.00
   19  11.00
 
 
B. Rozwadowski7
R. Pasternak1
   42  12.00
 
 
 
B. Rozwadowski2
K. Piekarski7
   20  11.00
 
 
K. Piekarski7
K. Turbaj3
 
 
 
R. Babica4
M. Czarnecki7
   21  11.00
 
 
M. Czarnecki7
M. Bacławski3
   43  12.00
   
 
 
M. Czarnecki7
M. Kubalski6
   54  13.00
   22  11.00
 
 
M. Kubalski7
M. Filusz1
 
 
 
M. Czarnecki7
R. Zachar3
   23  11.00
 
 
K. Piekarski7
Ł. Rogóż3
   44  12.00
 
 
 
K. Piekarski4
R. Zachar7
   24  11.00
 
 
R. Zachar7
M. Iwan0
 
 
 
M. Czarnecki7
A. Skoneczny5
   25  11.00
 
M. Roter4
M. Berkec7
   45  12.00
 
 
 
M. Berkec4
W. Szewczyk7
   55  13.00
   26  11.00
 
 
W. Szewczyk7
G. Kowalczyk1
 
 
 
W. Szewczyk7
M. Turkowski6
   60  14.00
   27  11.00
 
 
J. Regieli7
A. Kuchta0
   46  12.00
 
 
 
J. Regieli3
M. Turkowski7
   28  11.00
 
 
M. Turkowski7
S. Chaba2
 
 
 
W. Szewczyk5
A. Skoneczny7
   29  11.00
 
 
K. Drąka7
M. Fortuński3
   47  12.00
 
 
 
K. Drąka6
D. Jędrzejczak7
   56  13.00
   30  11.00
 
 
D. Jędrzejczak7
W. Sroczyński5
 
 
 
D. Jędrzejczak2
A. Skoneczny7
   31  11.00
 
 
G. Miśkiewicz7
P. Męderak3
   48  12.00
 
 
 
G. Miśkiewicz1
A. Skoneczny7
   32  11.00
 
 
A. Skoneczny7
K. Polaszek1
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System