Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2017 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2014
Mistrzostwa Białegostoku w 8-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Wojciech Szewczyk (Konsalnet Warszawa) Mieszko Fortuński (ERG Bieruń Folie)
Wojciech
Szewczyk

(Konsalnet Warszawa)
3 : 6Mieszko
Fortuński

(ERG Bieruń Folie)

 
   1
 
K. Piekarski 
- 
   33  godz. 10:30
 
 
K. Piekarski6
M. Śniegocki2
   49
   2  godz. 9:30
 
 
M. Śniegocki6
W. Zosiuk0
 
 
 
K. Piekarski6
P. Statkiewicz3
   57
   3  godz. 9:30
 
 
E. Bąk6
K. Łupiński3
   34
 
 
 
E. Bąk0
P. Statkiewicz6
   4  godz. 9:30
 
 
D. Macioł4
P. Statkiewicz6
 
 
 
K. Piekarski6
R. Babica3
   61
   5  godz. 9:30
 
 
M. Muklewicz0
M. Stojałowski6
   35
   
 
 
M. Stojałowski4
S. Batkowski6
   50
   6  godz. 9:30
 
 
S. Batkowski6
D. Jędrzejczak3
 
 
 
S. Batkowski5
R. Babica6
   7  godz. 9:30
 
 
D. Tonojan3
M. Ganusauskas6
   36
 
 
 
M. Ganusauskas1
R. Babica6
   8
 
 
R. Babica 
- 
 
 
 
K. Piekarski5
W. Szewczyk6
   63
   9
 
M. Kubalski 
- 
   37
   62
 
 
M. Kubalski2
R. Pasternak6
   51
   10  godz. 9:30
 
 
R. Pasternak6
T. Krysztofik0
 
 
 
R. Pasternak1
K. Skowerski6
   58
   11  godz. 9:30
 
 
B. Bieńkowski0
N. Żelasko6
   38
 
 
 
N. Żelasko3
K. Skowerski6
   12  godz. 9:30
 
 
K. Skowerski6
A. Zasztowt1
 
 
 
K. Skowerski1
W. Szewczyk6
   13  godz. 9:30
 
 
M. Turkowski5
A. Guzanowski6
   39
   
 
 
A. Guzanowski6
W. Banek3
   52
   14  godz. 9:30
 
 
J. Regieli5
W. Banek6
 
 
 
A. Guzanowski5
W. Szewczyk6
   15  godz. 9:30
 
 
L. Monciunskas4
D. Mineikis6
   40
 
 
 
D. Mineikis4
W. Szewczyk6
   16
 
 
W. Szewczyk 
- 
 
 
 
W. Szewczyk3
M. Fortuński6
   17
 
M. Fortuński 
- 
   41
 
 
 
M. Fortuński6
A. Pakuła2
   53
   18  godz. 9:30
 
 
A. Pakuła6
K. Tymiński5
 
 
 
M. Fortuński6
J. Kościelniak2
   59
   19  godz. 9:30
 
 
T. Kapłan6
I. Łącka0
   42
 
 
 
T. Kapłan2
J. Kościelniak6
   20  godz. 10:30
 
 
J. Kościelniak6
K. Szczepański2
 
 
 
M. Fortuński6
K. Sząszor0
   21  godz. 10:30
 
 
M. Czarnecki6
M. Ashley4
   43
   
 
 
M. Czarnecki5
K. Piekarski6
   54
   22  godz. 10:30
 
 
K. Piekarski6
T. Hanaj5
 
 
 
K. Piekarski3
K. Sząszor6
   23  godz. 10:30
 
 
P. Zalewski4
M. Stefańczyk6
   44
 
 
 
M. Stefańczyk4
K. Sząszor6
   24
 
 
K. Sząszor 
- 
 
 
 
M. Fortuński6
W. Sroczyński2
   25
 
W. Sroczyński 
- 
   45
 
 
 
W. Sroczyński6
T. Deszczyński3
   55
   26  godz. 10:30
 
 
T. Deszczyński6
R. Pampuch4
 
 
 
W. Sroczyński6
P. Ostrowski4
   60
   27  godz. 10:30
 
 
P. Ostrowski6
W. Tucholski1
   46
 
 
 
P. Ostrowski6
M. Skoneczny3
   28  godz. 10:30
 
 
M. Kudlik0
M. Skoneczny6
 
 
 
W. Sroczyński6
A. Borowiec4
   29  godz. 10:30
 
 
M. Ząbecki3
W. Trajdos6
   47
 
 
 
W. Trajdos6
B. Rozwadowski4
   56
   30  godz. 10:30
 
 
B. Rozwadowski6
K. Augustynowicz4
 
 
 
W. Trajdos4
A. Borowiec6
   31  godz. 10:30
 
 
A. Borowiec6
W. Zieliński1
   48
 
 
 
A. Borowiec6
A. Winogradow1
   32
 
 
A. Winogradow 
- 
 
 
 

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System