Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2013
10-ball Baltic League - Kętrzyn

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Mariusz Skoneczny (Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki) Piotr Kudlik (ERG Bieruń Folie)
Mariusz
Skoneczny

(Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki)
2 : 6Piotr
Kudlik

(ERG Bieruń Folie)

 
   1  Godzina 9:00
 
T. Kapłan6
M. Muklewicz3
   33
 
 
T. Kapłan6
M. Stojałowski2
   49
   2
 
 
P. Kłusowski4
M. Stojałowski6
 
 
 
T. Kapłan0
M. Derek6
   57
   3
 
 
M. Derek6
A. Kuryłek1
   34
 
 
 
M. Derek6
S. Batkowski4
   4
 
 
S. Batkowski6
M. Świgoń3
 
 
 
M. Derek4
W. Zieliński6
   61
   5
 
 
A. Akseniuk4
M. Sząszor6
   35
   
 
 
M. Sząszor4
D. Grabe6
   50
   6
 
 
R. Babica2
D. Grabe6
 
 
 
D. Grabe3
W. Zieliński6
   7
 
 
W. Zieliński6
D. Tonojan3
   36
 
 
 
W. Zieliński6
K. Skowerski5
   8
 
 
K. Skowerski6
O. Czupryńska0
 
 
 
W. Zieliński4
M. Skoneczny6
   63
   9
 
K. Piekarski6
I. Łącka3
   37
   62
 
 
K. Piekarski6
R. Teesaar2
   51
   10  Godzina 10:10
 
 
A. Skoneczny5
R. Teesaar6
 
 
 
K. Piekarski3
U. Tsyrykau6
   58
   11
 
 
K. Juszczyszyn6
K. Wesołowska5
   38
 
 
 
K. Juszczyszyn5
U. Tsyrykau6
   12
 
 
J. Pańczak4
U. Tsyrykau6
 
 
 
U. Tsyrykau5
M. Skoneczny6
   13
 
 
M. Czarnecki6
P. Śpiewak1
   39
   
 
 
M. Czarnecki2
J. Regieli6
   52
   14
 
 
J. Regieli6
K. Kuusik0
 
 
 
J. Regieli3
M. Skoneczny6
   15
 
 
J. Kasperuk2
D. Ejmont6
   40
 
 
 
D. Ejmont3
M. Skoneczny6
   16
 
 
M. Skoneczny6
V. Pranckevicius0
 
 
 
M. Skoneczny2
P. Kudlik6
   17
 
M. Śniegocki6
G. Petrovas1
   41
 
 
 
M. Śniegocki1
B. Rozwadowski6
   53
   18
 
 
N. Żelasko3
B. Rozwadowski6
 
 
 
B. Rozwadowski4
P. Ostrowski6
   59
   19  Godzina 11:20
 
 
P. Ostrowski6
R. Kavalnis1
   42
 
 
 
P. Ostrowski6
M. Turkowski4
   20
 
 
M. Turkowski6
M. Lichodziejewski4
 
 
 
P. Ostrowski6
M. Kudlik5
   21
 
 
M. Fortuński6
P. Likowski1
   43
   
 
 
M. Fortuński6
M. Kubalski2
   54
   22
 
 
M. Kubalski6
G. Ulewicz4
 
 
 
M. Fortuński4
M. Kudlik6
   23
 
 
B. Bieńkowski6
T. Gładyszewski1
   44
 
 
 
B. Bieńkowski0
M. Kudlik6
   24
 
 
M. Kudlik6
W. Banek5
 
 
 
P. Ostrowski3
P. Kudlik6
   25
 
W. Sroczyński5
J. Kościelniak6
   45
 
 
 
J. Kościelniak6
J. Saska5
   55
   26
 
 
J. Saska6
P. Więckowski3
 
 
 
J. Kościelniak5
P. Kudlik6
   60
   27
 
 
H. Strolis2
O. Lepp6
   46
 
 
 
O. Lepp3
P. Kudlik6
   28  Godzina 12:30
 
 
P. Kudlik6
M. Kur1
 
 
 
P. Kudlik6
M. Witkowski1
   29
 
 
D. Macioł6
T. Kozłowski1
   47
 
 
 
D. Macioł4
M. Witkowski6
   56
   30
 
 
K. Piekarski4
M. Witkowski6
 
 
 
M. Witkowski6
P. Statkiewicz2
   31
 
 
P. Statkiewicz6
M. Robiński1
   48
 
 
 
P. Statkiewicz6
W. Szewczyk4
   32
 
 
W. Szewczyk6
A. Mścisz1
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System