Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour 2018 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2012
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w 10-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa) Mariusz Skoneczny (Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki)
Mateusz
Śniegocki

(Konsalnet Warszawa)
6 : 4Mariusz
Skoneczny

(Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki)

 
   1
 
K. Piekarski 
- 
   33  niedziela 10:00
 
 
K. Piekarski5
T. Bąk6
   49
   2
 
 
A. Kuryłek5
T. Bąk6
 
 
 
T. Bąk4
A. Macioł6
   57
   3
 
 
J. Regieli5
A. Macioł6
   34
 
 
 
A. Macioł6
M. Chaberski5
   4
 
 
M. Gołdyn4
M. Chaberski6
 
 
 
A. Macioł6
P. Kudlik1
   61
   5
 
 
T. Hanaj4
P. Czupryński6
   35
   
 
 
P. Czupryński6
A. Borowiec0
   50
   6
 
 
A. Borowiec6
M. Czyż1
 
 
 
P. Czupryński5
P. Kudlik6
   7
 
 
M. Witkowski6
M. Wójcik5
   36  niedziela 11:00
 
 
 
M. Witkowski1
P. Kudlik6
   8  niedziela 9:00
 
 
P. Kudlik6
S. Zawada1
 
 
 
A. Macioł5
M. Śniegocki6
   63
   9
 
M. Śniegocki6
W. Sroczyński2
   37
   62
 
 
M. Śniegocki6
M. Stefańczyk2
   51
   10  niedziela 9:00
 
 
M. Stefańczyk6
K. Podębski4
 
 
 
M. Śniegocki6
D. Macioł1
   58
   11
 
 
D. Macioł6
J. Kościelniak4
   38
 
 
 
D. Macioł6
D. Zając3
   12
 
 
D. Zając6
M. Piotrowski2
 
 
 
M. Śniegocki6
B. Rozwadowski1
   13
 
 
B. Rozwadowski6
A. Kiernicki2
   39
   
 
 
B. Rozwadowski6
P. Ostrowski5
   52
   14
 
 
P. Ostrowski6
W. Zieliński3
 
 
 
B. Rozwadowski6
K. Skowerski5
   15
 
 
M. Życiński6
S. Ryłko5
   40
 
 
 
M. Życiński1
K. Skowerski6
   16
 
 
K. Skowerski 
- 
 
 
 
M. Śniegocki6
M. Skoneczny4
   17
 
R. Babica 
- 
   41
 
 
 
R. Babica6
M. Ząbecki3
   53
   18
 
 
M. Ząbecki6
J. Jarno5
 
 
 
R. Babica6
M. Derek3
   59
   19
 
 
M. Derek6
J. Pańczak1
   42
 
 
 
M. Derek6
H. Łopotko2
   20  niedziela 9:00
 
 
H. Łopotko6
P. Kotowski2
 
 
 
R. Babica4
M. Skoneczny6
   21  niedziela 9:00
 
 
M. Turkowski6
S. Batkowski3
   43
   
 
 
M. Turkowski6
D. Dula2
   54
   22  niedziela 9:00
 
 
D. Dula6
M. Krasnodębski3
 
 
 
M. Turkowski3
M. Skoneczny6
   23  niedziela 9:00
 
 
W. Szewczyk6
M. Robiński0
   44
 
 
 
W. Szewczyk3
M. Skoneczny6
   24  niedziela 9:00
 
 
M. Skoneczny6
S. Duda4
 
 
 
M. Skoneczny6
M. Kudlik3
   25
 
A. Skoneczny6
A. Jakubiak2
   45
 
 
 
A. Skoneczny6
O. Czupryńska3
   55
   26
 
 
K. Wesołowska5
O. Czupryńska6
 
 
 
A. Skoneczny5
M. Kudlik6
   60
   27  niedziela 10:00
 
 
B. Bieńkowski1
B. Bielec6
   46
 
 
 
B. Bielec4
M. Kudlik6
   28  niedziela 10:00
 
 
M. Kudlik6
P. Śpiewak4
 
 
 
M. Kudlik6
M. Czarnecki3
   29  niedziela 10:00
 
 
T. Malinowski6
M. Kubalski3
   47
 
 
 
T. Malinowski0
K. Drąka6
   56
   30  niedziela 10:00
 
 
K. Drąka6
M. Waliszewski1
 
 
 
K. Drąka0
M. Czarnecki6
   31  niedziela 10:00
 
 
M. Czarnecki6
D. Karkoszka3
   48
 
 
 
M. Czarnecki6
T. Kapłan5
   32
 
 
T. Kapłan 
- 
 
 
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System