Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour » Wyniki online
»  Wyniki online  «
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Grand Prix Polski w Pool Bilard - WiK Pol-Tour 2010
V Mistrzostwa Warszawy w 10-bil

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Karol Skowerski (Nosan Kielce) Piotr Ostrowski (Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki)
Karol
Skowerski

(Nosan Kielce)
5 : 6Piotr
Ostrowski

(Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki)

 
   1
 
K. Skowerski 
- 
   33
 
 
K. Skowerski6
K. Piekarski3
   49
   2  9:30 Arena I
 
 
K. Piekarski6
M. Marcinkiewicz0
 
 
 
K. Skowerski6
J. Regieli3
   57
   3  9:30 Arena I
 
 
M. Klimek6
T. Neszow0
   34
 
 
 
M. Klimek2
J. Regieli6
   4
 
 
J. Regieli 
- 
 
 
 
K. Skowerski6
M. Turkowski2
   61
   5  9:30 Arena I
 
 
M. Kędzior6
P. Maciejewski2
   35
   
 
 
M. Kędzior3
M. Turkowski6
   50
   6
 
 
M. Turkowski 
- 
 
 
 
M. Turkowski6
J. Kościelniak4
   7  9:30 Arena I
 
 
S. Ząbek4
D. Macioł6
   36
 
 
 
D. Macioł5
J. Kościelniak6
   8
 
 
J. Kościelniak 
- 
 
 
 
K. Skowerski6
M. Wójcik3
   63
   9
 
A. Skoneczny 
- 
   37
   62
 
 
A. Skoneczny2
M. Kudlik6
   51
   10  9:30 Arena I
 
 
M. Waliszewski2
M. Kudlik6
 
 
 
M. Kudlik3
M. Wójcik6
   58
   11  9:30 Arena I
 
 
M. Wójcik6
W. Sroczyński2
   38
 
 
 
M. Wójcik6
P. Śpiewak5
   12
 
 
P. Śpiewak 
- 
 
 
 
M. Wójcik6
K. Drąka5
   13
 
 
K. Piekarski 
- 
   39
   
 
 
K. Piekarski3
H. Kaczmarek6
   52
   14  9:30 Arena I
 
 
T. Malinowski2
H. Kaczmarek6
 
 
 
H. Kaczmarek5
K. Drąka6
   15  9:30 Arena I
 
 
K. Drąka6
R. Łochowski0
   40
 
 
 
K. Drąka6
S. Nowak2
   16
 
 
S. Nowak 
- 
 
 
 
K. Skowerski5
P. Ostrowski6
   17
 
T. Kapłan 
- 
   41
 
 
 
T. Kapłan6
S. Szymkowski3
   53
   18  9:30 Arena II
 
 
M. Wyrwicz5
S. Szymkowski6
 
 
 
T. Kapłan6
H. Łopotko1
   59
   19  9:30 Arena II
 
 
W. Szewczyk2
H. Łopotko6
   42
 
 
 
H. Łopotko6
T. Bereza1
   20
 
 
T. Bereza 
- 
 
 
 
T. Kapłan6
M. Czarnecki3
   21
 
 
J. Walter 
- 
   43
   
 
 
J. Walter6
A. Giernalczyk2
   54
   22  9:30 Arena II
 
 
D. Sęk5
A. Giernalczyk6
 
 
 
J. Walter3
M. Czarnecki6
   23  9:30 Arena II
 
 
A. Macioł3
F. Ejsmentewicz6
   44
 
 
 
F. Ejsmentewicz0
M. Czarnecki6
   24
 
 
M. Czarnecki 
- 
 
 
 
T. Kapłan5
P. Ostrowski6
   25
 
P. Kudlik 
- 
   45
 
 
 
P. Kudlik6
K. Gastman3
   55
   26  9:30 Arena II
 
 
K. Gastman6
A. Guzanowski4
 
 
 
P. Kudlik2
B. Rozwadowski6
   60
   27  9:30 Arena II
 
 
M. Derek6
P. Foltyn0
   46
 
 
 
M. Derek5
B. Rozwadowski6
   28
 
 
B. Rozwadowski 
- 
 
 
 
B. Rozwadowski3
P. Ostrowski6
   29
 
 
M. Roter 
- 
   47
 
 
 
M. Roter6
M. Kubalski1
   56
   30  9:30 Arena II
 
 
M. Kubalski6
M. Stefańczyk0
 
 
 
M. Roter5
P. Ostrowski6
   31  9:30 Arena II
 
 
M. Ząbek4
K. Sadowski6
   48
 
 
 
K. Sadowski3
P. Ostrowski6
   32
 
 
P. Ostrowski 
- 
 
 
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System