Strona główna » Puchar Polski Seniorów 2020 » Ranking Old Boys
Menu
Ranking Old Boys


Ranking sezonu 2020 - kategoria Open

Poz.ZawodnikKlubPP
I
MP
8
PP
II
PP
III
Suma
1Bąk TomaszMUKS IKS Tarnów19354019113
2Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź32421917110
3Trudnowski MaciejAkademia Bilardowa Olsztyn2229321699
4Tomasz WalczakKołobrzeg2532221998
5Zając DominikMetal Fach LP Sokółka255002297
6Czapski BartoszMaximus Bydgoszcz827164091
7Bitner TomaszWłocławek835252290
8Jędrzejczak DawidMarine Ship Service Green Club Gdańsk1627251987
 Gołdyn MariuszBistro Bilard Koryta Miesne Brzeszcze1627222287
10Morawski MarcinÓsemka Kołobrzeg1929162286
11Dymerski Tomasz-1632161983
12Kiernicki AdamNysa1629191680
13Kryński GerardFaza Szczecin1629161778
 Młodziński TomaszGdynia1629161778
15Kozłowski MirosławToruń627192577
 Kielan Marcin-627192577
17Cholewicki PawełWarszawa1624191675
18Ulewicz GrzegorzSKB Mrągowo2224131473
 Misiewicz RadosławOleśnica824221973
20Modrzejewski GrzegorzWłocławek1924131672
 Żejmo Piotr-2220161472
22Gajda ArturHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź162781768
 Jedlecki Tomasz-627191668
24Stępnik Rafał-232191467
 Wasilewski RomanHouse of Pool Warszawa40270067
26Murawski Mirosław-624221466
27Zasztowt ArturHulakula Warszawa627131965
28Jomaa DylanFrame Łódźź132481964
 Pacyński RadosławGorzów Wielkopolski824161664
 Piotr KleinschmidtFrame Łódźź229161764
 Śmigielski MariuszJarociński Klub Bilardowy1618131764
32Olbromski RafałTrytago Łódź192716062
33Stolarczyk AndrzejSKB Oława818161759
34Kraupe FilipKarambol GCN Chorzów420161656
35Matykiewicz WojciechNowy Sącz220161755
36Potysz MichałAkademia Bilardowa Rokietnica22320054
37Smolich MarcinFalquon Hades Poznań418161452
38Malinowski TomaszFrame Łódźź00193251
 Szczerbo Paweł-618131451
40Cylny RobertSKB Oława82081450
41Zbigniew Śliwak-220131449
 Pałkowski ArturSquare Kraków220131449
43Chmielarz MariuszPorter Częstochowa19270046
44Wolski RafałWrocław16290045
45Lesiak Maciej GrzegorzPictures Warszawa16270043
 Pierzchalski TomaszMasters Lublin16270043
 Mróz MaciejNowy Sącz16270043
 Piłacik Piotr-19240043
49Kozioł RobertHulakula Warszawa19200039
50Marzec Krzysztof-19180037
51Kuraś TomaszGdańsk00161935
52Kędzierski GrzegorzNosan Kielce16180034
53Kotowski PiotrTCF HUB Kraków6270033
54Mróz Michał-6188032
 Barski AndrzejAkademia Bilardowa Rokietnica8240032
 Niewczas PiotrBillard Piaseczno8240032
57Gastman KrzysztofWarszawa4270031
58Bednarz MarekMasters Lublin6240030
 Kapołka KamilKarambol GCN Chorzów00161430
60Śpiewak PrzemysławFrame Łódźź0290029
61Mydłowski Bartosz-8200028
 Kucz Daniel-4240028
 Miśniakiewicz Sebastian-8200028
64Fabijańczyk Wojciech-00131427
65Nowak GrzegorzTvsports Idoslubu.pl Kielce8180026
 Ryłko Sebastian-2240026
 Chrzanowski Konrad-2240026
 Mordko Kazimierz-2240026
 Sokalski Sylwester-6200026
70Grobelski Artur-0240024
 Książek Grzegorz-4200024
 Czerepiński JacekFrame Łódźź1608024
 Kolecki PiotrAkademia Bilardowa Rokietnica4200024
 Wnęk Krystian-4200024
 Wendicki TomaszPrzyprawy Świata Gdynia4200024
 Robert Szafran-0081624
77Grzywa MirosławBieg Wulkanów Bilard II Złotoryja0081422
 Brzękowski SebastianAkademia Bilardowa Rokietnica4180022
 Żarowski Witold-2200022
 Białowąs Marcin-4180022
81Białas Marek-2180020
 Bukowski Tomasz-4016020
 Cwalina Zbigniew-0200020
84Quarta AntonioTvsports Idoslubu.pl Kielce0180018
85Waliszewski Marcin-1600016
86Kaniewski Gzegorz-60006
87Szczepanek Ireneusz-20002

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System