Strona główna » Puchar Polski Oldboys 2017 » Ranking Old Boys
Menu
Ranking Old Boys


Ranking sezonu 2017 - kategoria 50+

Poz.ZawodnikKlubPP
I
MP
9
PP
II
MP
10
PP
III
MP
8
PP
IV
PP
V
Suma
1Młodziński TomaszPrzyprawy Świata Gdynia4042193240424032287
2Kudlik JerzyChodów2250403522502240281
3Nowak AndrzejJarociński Klub Bilardowy3235255025351622240
4Kowalski GrzegorzChorzów2532193232322218212
5Samsel ZbigniewBowling Elbląg1335194222321922204
6Kryściak StanisławChodów2232252822291618192
7Szerechan RyszardBydgoszcz1929192916272525189
8Szczepanek Ireneusz-1928192719272217178
9Szmudziński RyszardIzbica Kujawska1327222919321322177
10Nagiel KrzysztofCzęstochowa827162719283218175
11Cioch IreneuszBydgoszcz25322229192900156
12Domański PiotrWarszawa19271929162800138
13Wasilewski Jerzy-19261627001917124
14Szmidla PawełCzęstochowa13280019271917123
15Olbromski RyszardKielce8271327132700115
16Regulski Jarosław-003232133500112
17Skrzypczyk Krzysztof-827001927819108
18Sidło DariuszNosan Galeria Echo II Kielce222722350000106
19Gronostaj Andrzej-002201929825103
20Jacek Wodecki-19280022280097
21Zientarski Mirosław-00193200251995
 Pieśniak LeszekGreen Club Gdańsk001901332131895
23Jurkiewicz AndrzejBełchatów190160162813092
24Klich WojciechTarnów19280000162285
25Dmochowski JacekKońskie13261328000080
26Konkel RomanRumia0013280270068
27Kuraś TomaszGdańsk000025270052
28Banasik RomanJaworzno222900000051
29Stolarczyk Jacek-000019290048
30Wołkowski BogdanJaworzno192700000046
31Chudecki Michał-162900000045
32Wieczorek Grzegorz-001628000044
33Trawka AnnaKielce132700000040
34Stańczak AndrzejUKS Spartan Chodów82600000034
35Sajtyna WojciechJędrzejów03200000032
36Szymela GrzegorzÓsmeka Gliwice02900000029
37Ratajczak Zbigniew-80000001927
38Głowacz KrzysztofKielce16000000016
 Łuczyński Paweł-00001600016
40Rózga PawełŁódź13000000013
 Piątek Franciszek-00001300013

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System