Strona główna » Puchar Polski Oldboys 2019 » Ranking Old Boys
Menu
Ranking Old Boys


Ranking kroczący - kategoria Open

Poz.ZawodnikKlubPP
I 19
PP
II 18
PP
III 18
PP
IV 18
MP 19
8-bil
MP 18
9-bil
MP 18
10-bil
SPP
2018
Suma
1Zając DominikMetal Fach LP Sokółka1922254050505032288
2Bąk TomaszTCF HUB Kraków250191632423580249
3Kiernicki AdamNysa2522401635292934230
4Kotowski PiotrTCF HUB Kraków1625223227353238227
5Malinowski TomaszKwiaty Polskie Frame Łódź4019131632353232219
6Misiewicz RadosławOleśnica1940192229272734217
7Tomasz WalczakKołobrzeg1319161929273544202
8Dymerski Tomasz-1316321927242738196
9Gołdyn MariuszBistro Bilard Koryta Miesne Brzeszcze190221629292944188
10Lesiak Maciej GrzegorzPictures Warszawa1619191324272738183
11Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź616221629272632174
12Wasilewski RomanHouse of Pool Warszawa1600224229064173
13Morawski MarcinÓsemka Kołobrzeg168191624202938170
14Kozioł RobertHulakula Warszawa816191629272628169
15Olbromski RafałPictures Warszawa162513163220044166
16Smolich MarcinFalquon Hades Poznań161613827242728159
17Stolarczyk AndrzejSKB Oława16661924242934158
18Piotr KleinschmidtFrame Łódź16168624272634157
19Pierzchalski TomaszMasters Lublin1916131620182628156
20Modrzejewski GrzegorzWłocławek22160162732038151
21Kryński GerardFaza Szczecin1900252727050148
22Mróz MaciejNowy Sącz02219130272734142
23Zasztowt ArturHulakula Warszawa16160222732028141
24Śpiewak PrzemysławFrame Łódź1919025270050140
25Ryłko Sebastian-0190190292938134
26Gajda ArturHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź02213160242432131
27Cylny RobertSKB Oława1306827242428130
28Śmigielski MariuszJarociński Klub Bilardowy19016192002728129
29Szczerbo Paweł-868824202628128
 Młodziński TomaszGdynia1313082729038128
31Kozłowski MirosławToruń8192502718290126
32Hanaj TomaszHulakula Warszawa1600162929034124
33Nowak GrzegorzTvsports Idoslubu.pl Kielce6160191832032123
34Pałkowski ArturSquare Kraków4013824272420120
35Pacyński RadosławGorzów Wielkopolski1600162020044116
36Wendicki TomaszPrzyprawy Świata Gdynia816802427320115
37Bitner TomaszWłocławek088130182632105
38Butowski Tomasz-802202029240103
39Balcer AleksanderKarambol KICK Chorzów868131820290102
40Gardjas KrzysztofFrame Łódź481302427240100
41Kociński Krzysztof-60160291827096
42Kraupe FilipKarambol GCN Chorzów1980820003489
 Niewczas PiotrBillard Piaseczno61601920002889
44Mróz Michał-8008242002888
45Siębor Jarosław-6606202002886
46Prekurat Sylwester-01601302402881
47Trudnowski MaciejGolden Eight Olsztyn0190002903280
48Żarowski Witold-0081902724078
49Kapołka KamilKarambol GCN Chorzów13160820002077
50Czapski BartoszMaximus Bydgoszcz2200027027076
 Stępnik Rafał-16001624002076
52Cholewicki PawełWarszawa8001324002873
53Ulewicz GrzegorzSKB Mrągowo1380024270072
 Mazur PawełRadom0801602002872
55Męderak PawełBila Tarnów088002429069
 Kędzierski GrzegorzNosan Kielce0002202702069
57Białas Marek-0813002024065
58Roman JakubiakMaximus Bydgoszcz408020032064
 Gastman KrzysztofWarszawa1616003200064
 Wideński MarekChampion Siedlce0160160003264
 Holeczek AndrzejKatowice068002426064
62Piotr KuźniewskiIkar Bydgoszcz0019002024063
63Gajewski Michał8Bila Gdynia001900042061
64Kubicki Grzegorz-000027320059
65Jędrzejczak DawidMarine Ship Service Green Club Gdańsk220003500057
 Bugaj TomaszERG Bieruń Folie800029200057
 Wnęk Krystian-1300020240057
68Robert Szafran-0161300026055
69Lejman JacekHot Shots Zielona Góra600027200053
70Jedlecki Tomasz-320002000052
71Guzicz Maciej-000130003851
72Murawski Mirosław-1601601800050
73Kowalski GrzegorzChorzów6131313000045
74Marzec Krzysztof-130002700040
 Garus Piotr-160002400040
 Bednarz MarekMasters Lublin00060003440
77Bukowski Tomasz-68000240038
78Grzywa MirosławBieg Wulkanów Bilard II Złotoryja130002400037
 Rygasiewicz PiotrMetal Fach LP Sokółka130002400037
80Wiśniewski Radosław-00080002836
81Chrzanowski Konrad-80002700035
82Kielmans TomaszDuczki130002000033
83Sobolewski Paweł-08000240032
 Brzękowski Sebastian-08000240032
 Mysłek Marcin-00800024032
 Karpiński PawełBiałystok03200000032
 Kucz Daniel-80002400032
88Maciej SzczawińskiMaximus Bydgoszcz013000180031
89Zbigniew Śliwak-66000180030
90Migel-0000000028
91Matykiewicz WojciechNowy Sącz00000270027
 Macioł ArkadiuszMikołów00000270027
 Chmielarz MariuszPorter Częstochowa00002700027
94Frącek MariuszÓsemka Rzeszów06000200026
95Miśniakiewicz Sebastian-40002000024
 Kutek MichałPorter Częstochowa40002000024
 Jomaa DylanFrame Łódź40002000024
 Borys JarosławGreen Club Gdańsk00000024024
 Kalinowski TomaszAllinone Mikołów00000240024
 Kolecki PiotrAkademia Bilardowa Rokietnica00000240024
 Wrzos JacekKatowice00000240024
 Trzciński KrzysztofToruń00000240024
103Fabijańczyk Wojciech-40001800022
 Zawada Sebastian-22000000022
105Krupa Sebastian-00000200020
 Cemer Cezary-00000200020
 Mokosa JakubWarszawa00000200020
 Michał Stępnik-00000002020
 Mroczkowski Robert-00002000020
110Karkoszka DanielOskar Stalowa Wola01900000019
111Czerepiński JacekFrame Łódź00000180018
 Guzewicz Zdzisław-00000180018
113Maciej KrzemińskiRonger Płock16000000016
114Kowalski Jarosław147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa01300000013
 Wolski RafałWrocław13000000013
116Głód MarekPłock080000008
117Siciński Mariusz-600000006
 Głuskowski Piotr-600000006

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System