Strona główna » Puchar Polski Oldboys 2019 » Aktualności
Menu
Aktualności

Puchar i Mistrzostwa Polski Old Boys 2018
2019-03-12

Przed nami kolejne rozgrywki Old Boys w Gdańsku! zgłoszenia tylko do 21 czerwca!

Zapraszamy na kolejne rozgrywki w ramach grupy wiekowej Old Boys OPEN oraz 50+. Tym razem spotykamy się 23 i 24 czerwca w gdańskim Green Clubie.

Do tej pory rozegrano 4 turnieje, w grupie OPEN zwycięstwami mogą się poszczycić Tomasz Bąk, Dominik Zając, Radosław Misiewicz oraz Adam Kiernicki natomiast w grupie 50+ Mirosław Ziętarski, Ireneusz Cioch, Roman Banasik oraz Andrzej Nowak. Jak widać, ciężko wskazać jednego faworyta do wygranej. Dodajmy do tego kilka osób, które w poprzednich latach wiodły prym: Tomasz Malinowski, Bartosz Czapski, Roman Wasilewski, Jerzy Kudlik czy Tomasz Młodzinski w grupie starszej, a grupa nam się mocno rozrośnie!

Rok temu w Greenie najlepsi byli Tomasz Wendicki w 8-bil i Roman Wasilewski w 9-bil, natomiast w grupie starszej Tomasz Młodziński w 10-bil i Jerzy Kudlik w 8-bil. W tym roku w Gdańsku ponownie ugościmy wszystkich poczęstunkiem i napitkiem. Cały regulamin cyklu znajdziecie na stronie Pucharu Polski Old Boys.

Kolejna kwestią są zapisy, termin nieprzekraczalny to 21 czerwca godzina 24:00 drogą elektroniczną na adres oldboys@greenclub.pl. Na stronach PZBil zaplanowana jest relacja wyniki on-line. Dodatkowo na profilu Facebook Green Club prowadzona będzie dodatkowa relacja wideo z wybranego stołu.

Klub otwarty będzie od godziny 9:00, zawody startują równo o 10:00.

Zapraszamy i życzymy sukcesów!
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System