Strona główna » Puchar Polski Oldboys 2019 » Aktualności
Menu
Aktualności

Puchar Polski Old Boys 2017
2019-06-18

Już w ten weekend, w dniach 26-27 Sierpnia odbędzie się czwarte w tym roku spotkanie bilardowe Grupy Old Boys.

Jak co roku o tej porze, w wakacyjnym klimacie, pasjonatów tego sportu gościć będzie nadmorskie Trójmiasto, w kultowym klubie Green Club, mieszczącym się w Gdańsku, przy ul. Hynka 69.

W sobotę zapraszamy na Puchar Polski w 8 bil, natomiast w niedziele na Puchar Polski w 9 bil. W tym roku w cyklu dominuje Bartosz Czapski, zwycięzca 4 z 6 zawodów, jednak przed rokiem najlepsi w Gdańsku okazali się Marcin Kielan i Tomasz Bąk. Czy postarają się i tym razem aby zmniejszyć stratę w generalce do Bartosza? Dodatkowo Tomasz Bąk przyjedzie prawie prosto z Holandii gdzie walczył w Mistrzostwach Europy wraz z Radosławem Misiewiczem i Adamem Kiernickim. Czy doświadczenie tam zebrane (9 miejsce w 10-bil, 17 w 8-bil wspólnie z Radosławem Misiewiczem) zaprocentuje w Greenie? A miejscowi jak co roku liczą na małe niespodzianki, których w poprzednich latach mieliśmy sporo, by wspomnieć medale Tomasza Młodzińskiego czy Tomasza Kurasia.

Podejmij wyzwanie i Ty - przyjedz do Gdańska na Puchar Polski Oldboys!

Green Club Gdańsk jak co roku zaprezentuje coś nowego, nowe stoły, nowe sukna na kolejnych, wieczorna impreza integracyjna oraz dodatkowe nagrody niespodzianki od firmy Cheqio.

Pozdrawiam,
Leszek Pieśniak, właściciel
z zespołem współorganizatorów

Więcej informacji w regulaminie PP Old Boys 2017
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System