Mistrzostwa Polski - Mężczyźni - 8-bil
Puchar
Runda eliminacyjna
Tabela 2KO
Grupa eliminacyjna
Legenda:
- mecz nierozpoczęty
- mecz aktualnie rozgrywany
- mecz zakończony
- mecz zakończony (niepotwierdzony)
Nr
Zawodnik 1
vs
Zawodnik 2
Wynik
Akcja
Czas
Stół
Runda 1
1
Mariusz Skoneczny
-
-
0:0
W->33, P->49
9.00
-
2
Wojciech Sroczyński
-
Mateusz Åšniegocki
3:8
W->33, P->49
2
3
Dawid Tonojan
-
-
0:0
W->34, P->50
-
4
-
-
Michał Muklewicz
0:0
W->34, P->50
-
5
Marcin Świgoń
-
-
0:0
W->35, P->51
-
6
-
-
Mateusz SzÄ…szor
0:0
W->35, P->51
-
7
Dawid Jędrzejczak
-
Marcel Fortuński
3:8
W->36, P->52
3
8
-
-
Mateusz Robiński
0:0
W->36, P->52
-
9
Radosław Babica
-
-
0:0
W->37, P->53
-
10
Mieszko Fortuński
-
Tomasz BÄ…k
8:5
W->37, P->53
1
11
Marek Kudlik
-
-
0:0
W->38, P->54
-
12
-
-
Piotr Ostrowski
0:0
W->38, P->54
-
13
Marek Wideński
-
-
0:0
W->39, P->55
-
14
-
-
Piotr Likowski
0:0
W->39, P->55
-
15
Krzysztof Szczepański
-
Sebastian Batkowski
1:8
W->40, P->56
4
16
-
-
Konrad Piekarski
0:0
W->40, P->56
-
17
Karol Skowerski
-
-
0:0
W->41, P->57
-
18
Maciej Auguścik
-
Konrad Juszczyszyn
3:8
W->41, P->57
5
19
Krystian Piekarski
-
-
0:0
W->42, P->58
-
20
-
-
Andrzej Pakuła
0:0
W->42, P->58
-
21
Tomasz Młodziński
-
-
0:0
W->43, P->59
-
22
-
-
Krystian Ćwikła
0:0
W->43, P->59
-
23
Norbert Żelasko
-
Adam Wilk
8:1
W->44, P->60
6
24
-
-
Piotr Kudlik
0:0
W->44, P->60
-
25
Bartosz Rozwadowski
-
-
0:0
W->45, P->61
-
26
Marcin Kubalski
-
Jan Niewęgłowski
4:8
W->45, P->61
7
27
Andrzej Winogradow
-
-
0:0
W->46, P->62
-
28
-
-
Michał Turkowski
0:0
W->46, P->62
-
29
Daniel Macioł
-
-
0:0
W->47, P->63
-
30
-
-
Kamil SzÄ…szor
0:0
W->47, P->63
-
31
Wojciech Banek
-
Arkadiusz Giernalczyk
8:3
W->48, P->64
8
32
-
-
Tomasz Kapłan
0:0
W->48, P->64
-
Runda wygranych 1
33
Mariusz Skoneczny
-
Mateusz Åšniegocki
3:8
W->81, P->80
10.30
1
34
Dawid Tonojan
-
Michał Muklewicz
8:2
W->81, P->79
2
35
Marcin Świgoń
-
Mateusz SzÄ…szor
5:8
W->82, P->78
5
36
Marcel Fortuński
-
Mateusz Robiński
8:7
W->82, P->77
4
37
Radosław Babica
-
Mieszko Fortuński
4:8
W->83, P->76
7
38
Marek Kudlik
-
Piotr Ostrowski
8:2
W->83, P->75
6
39
Marek Wideński
-
Piotr Likowski
8:4
W->84, P->74
8
40
Sebastian Batkowski
-
Konrad Piekarski
5:8
W->84, P->73
3
41
Karol Skowerski
-
Konrad Juszczyszyn
5:8
W->85, P->72
12.00
1
42
Krystian Piekarski
-
Andrzej Pakuła
8:6
W->85, P->71
2
43
Tomasz Młodziński
-
Krystian Ćwikła
8:6
W->86, P->70
3
44
Norbert Żelasko
-
Piotr Kudlik
7:8
W->86, P->69
4
45
Bartosz Rozwadowski
-
Jan Niewęgłowski
8:2
W->87, P->68
5
46
Andrzej Winogradow
-
Michał Turkowski
3:8
W->87, P->67
6
47
Daniel Macioł
-
Kamil SzÄ…szor
6:8
W->88, P->66
7
48
Wojciech Banek
-
Tomasz Kapłan
6:8
W->88, P->65
8
Runda przegranych 1
49
-
-
Wojciech Sroczyński
0:0
W->65
-
50
-
-
-
0:0
W->66
-
51
-
-
-
0:0
W->67
-
52
Dawid Jędrzejczak
-
-
0:0
W->68
-
53
-
-
Tomasz BÄ…k
0:0
W->69
-
54
-
-
-
0:0
W->70
-
55
-
-
-
0:0
W->71
-
56
Krzysztof Szczepański
-
-
0:0
W->72
-
57
-
-
Maciej Auguścik
0:0
W->73
-
58
-
-
-
0:0
W->74
-
59
-
-
-
0:0
W->75
-
60
Adam Wilk
-
-
0:0
W->76
-
61
-
-
Marcin Kubalski
0:0
W->77
-
62
-
-
-
0:0
W->78
-
63
-
-
-
0:0
W->79
-
64
Arkadiusz Giernalczyk
-
-
0:0
W->80
-
Runda przegranych 2
65
Wojciech Sroczyński
-
Wojciech Banek
8:4
W->89
14.00
8
66
-
-
Daniel Macioł
0:0
W->89
-
67
-
-
Andrzej Winogradow
0:0
W->90
-
68
Dawid Jędrzejczak
-
Jan Niewęgłowski
8:4
W->90
1
69
Tomasz BÄ…k
-
Norbert Żelasko
8:7
W->91
4
70
-
-
Krystian Ćwikła
0:0
W->91
-
71
-
-
Andrzej Pakuła
0:0
W->92
-
72
Krzysztof Szczepański
-
Karol Skowerski
3:8
W->92
6
73
Maciej Auguścik
-
Sebastian Batkowski
8:3
W->93
3
74
-
-
Piotr Likowski
0:0
W->93
-
75
-
-
Piotr Ostrowski
0:0
W->94
-
76
Adam Wilk
-
Radosław Babica
1:8
W->94
7
77
Marcin Kubalski
-
Mateusz Robiński
8:2
W->95
5
78
-
-
Marcin Świgoń
0:0
W->95
-
79
-
-
Michał Muklewicz
0:0
W->96
-
80
Arkadiusz Giernalczyk
-
Mariusz Skoneczny
3:8
W->96
2
Runda wygranych 2 (WQ)
81
Mateusz Åšniegocki
-
Dawid Tonojan
8:5
W->A, P->100
15.30
8
82
Mateusz SzÄ…szor
-
Marcel Fortuński
3:8
W->A, P->99
7
83
Mieszko Fortuński
-
Marek Kudlik
8:6
W->A, P->98
6
84
Marek Wideński
-
Konrad Piekarski
1:8
W->A, P->97
5
85
Konrad Juszczyszyn
-
Krystian Piekarski
8:6
W->A, P->104
4
86
Tomasz Młodziński
-
Piotr Kudlik
2:8
W->A, P->103
3
87
Bartosz Rozwadowski
-
Michał Turkowski
7:8
W->A, P->102
2
88
Kamil SzÄ…szor
-
Tomasz Kapłan
8:4
W->A, P->101
1
Runda przegranych 3
89
Wojciech Sroczyński
-
Daniel Macioł
8:1
W->97
17.00
2
90
Andrzej Winogradow
-
Dawid Jędrzejczak
8:6
W->98
3
91
Tomasz BÄ…k
-
Krystian Ćwikła
2:8
W->99
4
92
Andrzej Pakuła
-
Karol Skowerski
6:8
W->100
5
93
Maciej Auguścik
-
Piotr Likowski
8:5
W->101
6
94
Piotr Ostrowski
-
Radosław Babica
6:8
W->102
1
95
Marcin Kubalski
-
Marcin Świgoń
8:2
W->103
7
96
Michał Muklewicz
-
Mariusz Skoneczny
3:8
W->104
8
Runda przegranych 4 (LQ)
97
Wojciech Sroczyński
-
Marek Wideński
8:5
W->A
18.30
1
98
Andrzej Winogradow
-
Marek Kudlik
5:8
W->A
3
99
Krystian Ćwikła
-
Mateusz SzÄ…szor
6:8
W->A
4
100
Karol Skowerski
-
Dawid Tonojan
8:1
W->A
5
101
Maciej Auguścik
-
Tomasz Kapłan
3:8
W->A
6
102
Radosław Babica
-
Bartosz Rozwadowski
8:3
W->A
2
103
Marcin Kubalski
-
Tomasz Młodziński
8:4
W->A
7
104
Mariusz Skoneczny
-
Krystian Piekarski
8:2
W->A
8