Mistrzostwa Polski - Mężczyźni - 10-bil
Puchar
Runda eliminacyjna
Tabela 2KO
Grupa eliminacyjna
Legenda:
- mecz nierozpoczęty
- mecz aktualnie rozgrywany
- mecz zakończony
- mecz zakończony (niepotwierdzony)
Nr
Zawodnik 1
vs
Zawodnik 2
Wynik
Akcja
Czas
Stół
Runda 1
1
Mieszko Fortuński
-
-
0:0
W->33, P->49
godzina 8.30
-
2
Przemysław Markowski
-
Dawid Jędrzejczak
6:7
W->33, P->49
7
3
Jacek Walter
-
-
0:0
W->34, P->50
-
4
-
-
Konrad Juszczyszyn
0:0
W->34, P->50
-
5
Patryk Statkiewicz
-
-
0:0
W->35, P->51
-
6
-
-
Wojciech Trajdos
0:0
W->35, P->51
-
7
Arkadiusz Giernalczyk
-
Maciej Trudnowski
7:6
W->36, P->52
2
8
-
-
Piotr Kudlik
0:0
W->36, P->52
-
9
Daniel Macioł
-
-
0:0
W->37, P->53
-
10
Wojciech Sroczyński
-
Szymon Duda
7:3
W->37, P->53
1
11
Daniel Karkoszka
-
-
0:0
W->38, P->54
-
12
-
-
Kamil SzÄ…szor
0:0
W->38, P->54
-
13
Sebastian Batkowski
-
-
0:0
W->39, P->55
-
14
-
-
Adam Wilk
0:0
W->39, P->55
-
15
Kacper Konkel
-
Mateusz Robiński
4:7
W->40, P->56
8
16
-
-
Mariusz Skoneczny
0:0
W->40, P->56
-
17
Piotr Ostrowski
-
-
0:0
W->41, P->57
godzina 10.00
-
18
Mateusz SzÄ…szor
-
Wiktor Zieliński
2:7
W->41, P->57
7
19
Michał Turkowski
-
-
0:0
W->42, P->58
-
20
-
-
Bartosz Czapski
0:0
W->42, P->58
-
21
Konrad Piekarski
-
-
0:0
W->43, P->59
-
22
-
-
Andrzej Winogradow
0:0
W->43, P->59
-
23
Mateusz Stefańczyk
-
Wojciech Janosz
3:7
W->44, P->60
8
24
-
-
Karol Skowerski
0:0
W->44, P->60
-
25
Radosław Babica
-
-
0:0
W->45, P->61
-
26
Michał Kędzior
-
Dominik ZajÄ…c
7:1
W->45, P->61
2
27
Jakub Pociask
-
-
0:0
W->46, P->62
-
28
-
-
Michał Muklewicz
0:0
W->46, P->62
-
29
Marek Kudlik
-
-
0:0
W->47, P->63
-
30
-
-
Marcin Kubalski
0:0
W->47, P->63
-
31
Wojciech Szewczyk
-
Mateusz Åšniegocki
7:0
W->48, P->64
1
32
-
-
Tomasz Kapłan
0:0
W->48, P->64
-
Runda wygranych 1
33
Mieszko Fortuński
-
Dawid Jędrzejczak
7:0
W->81, P->80
godzina 20.00
2
34
Jacek Walter
-
Konrad Juszczyszyn
4:7
W->81, P->79
3
35
Patryk Statkiewicz
-
Wojciech Trajdos
0:7
W->82, P->78
4
36
Arkadiusz Giernalczyk
-
Piotr Kudlik
7:6
W->82, P->77
5
37
Daniel Macioł
-
Wojciech Sroczyński
7:5
W->83, P->76
6
38
Daniel Karkoszka
-
Kamil SzÄ…szor
3:7
W->83, P->75
1
39
Sebastian Batkowski
-
Adam Wilk
7:5
W->84, P->74
7
40
Mateusz Robiński
-
Mariusz Skoneczny
5:7
W->84, P->73
8
41
Piotr Ostrowski
-
Wiktor Zieliński
4:7
W->85, P->72
godzina 21.30
3
42
Michał Turkowski
-
Bartosz Czapski
7:6
W->85, P->71
6
43
Konrad Piekarski
-
Andrzej Winogradow
7:3
W->86, P->70
4
44
Wojciech Janosz
-
Karol Skowerski
0:7
W->86, P->69
8
45
Radosław Babica
-
Michał Kędzior
7:4
W->87, P->68
1
46
Jakub Pociask
-
Michał Muklewicz
2:7
W->87, P->67
5
47
Marek Kudlik
-
Marcin Kubalski
6:7
W->88, P->66
2
48
Wojciech Szewczyk
-
Tomasz Kapłan
5:7
W->88, P->65
7
Runda przegranych 1
49
-
-
Przemysław Markowski
0:0
W->65
-
50
-
-
-
0:0
W->66
-
51
-
-
-
0:0
W->67
-
52
Maciej Trudnowski
-
-
0:0
W->68
-
53
-
-
Szymon Duda
0:0
W->69
-
54
-
-
-
0:0
W->70
-
55
-
-
-
0:0
W->71
-
56
Kacper Konkel
-
-
0:0
W->72
-
57
-
-
Mateusz SzÄ…szor
0:0
W->73
-
58
-
-
-
0:0
W->74
-
59
-
-
-
0:0
W->75
-
60
Mateusz Stefańczyk
-
-
0:0
W->76
-
61
-
-
Dominik ZajÄ…c
0:0
W->77
-
62
-
-
-
0:0
W->78
-
63
-
-
-
0:0
W->79
-
64
Mateusz Åšniegocki
-
-
0:0
W->80
-
Runda przegranych 2
65
Przemysław Markowski
-
Wojciech Szewczyk
7:6
W->89
godz. 9:00
2
66
-
-
Marek Kudlik
0:0
W->89
-
67
-
-
Jakub Pociask
0:0
W->90
-
68
Maciej Trudnowski
-
Michał Kędzior
3:7
W->90
3
69
Szymon Duda
-
Wojciech Janosz
7:4
W->91
4
70
-
-
Andrzej Winogradow
0:0
W->91
-
71
-
-
Bartosz Czapski
0:0
W->92
-
72
Kacper Konkel
-
Piotr Ostrowski
3:7
W->92
1
73
Mateusz SzÄ…szor
-
Mateusz Robiński
4:7
W->93
godz. 10:20
2
74
-
-
Adam Wilk
0:0
W->93
-
75
-
-
Daniel Karkoszka
0:0
W->94
-
76
Mateusz Stefańczyk
-
Wojciech Sroczyński
3:7
W->94
3
77
Dominik ZajÄ…c
-
Piotr Kudlik
3:7
W->95
4
78
-
-
Patryk Statkiewicz
0:0
W->95
-
79
-
-
Jacek Walter
0:0
W->96
-
80
Mateusz Åšniegocki
-
Dawid Jędrzejczak
7:1
W->96
1
Runda wygranych 2 (WQ)
81
Mieszko Fortuński
-
Konrad Juszczyszyn
7:1
W->A, P->100
godz. 11:40
2
82
Wojciech Trajdos
-
Arkadiusz Giernalczyk
7:2
W->A, P->99
1
83
Daniel Macioł
-
Kamil SzÄ…szor
7:3
W->A, P->98
3
84
Sebastian Batkowski
-
Mariusz Skoneczny
7:4
W->A, P->97
4
85
Wiktor Zieliński
-
Michał Turkowski
2:7
W->A, P->104
godz. 13:00
1
86
Konrad Piekarski
-
Karol Skowerski
2:7
W->A, P->103
2
87
Radosław Babica
-
Michał Muklewicz
7:5
W->A, P->102
3
88
Marcin Kubalski
-
Tomasz Kapłan
0:7
W->A, P->101
4
Runda przegranych 3
89
Przemysław Markowski
-
Marek Kudlik
1:7
W->97
godz. 14:20
1
90
Jakub Pociask
-
Michał Kędzior
4:7
W->98
2
91
Szymon Duda
-
Andrzej Winogradow
7:5
W->99
3
92
Bartosz Czapski
-
Piotr Ostrowski
1:7
W->100
4
93
Mateusz Robiński
-
Adam Wilk
7:4
W->101
5
94
Daniel Karkoszka
-
Wojciech Sroczyński
1:7
W->102
6
95
Piotr Kudlik
-
Patryk Statkiewicz
7:5
W->103
7
96
Jacek Walter
-
Mateusz Åšniegocki
4:7
W->104
8
Runda przegranych 4 (LQ)
97
Marek Kudlik
-
Mariusz Skoneczny
7:5
W->A
godz. 15:40
2
98
Michał Kędzior
-
Kamil SzÄ…szor
0:7
W->A
4
99
Szymon Duda
-
Arkadiusz Giernalczyk
7:6
W->A
3
100
Piotr Ostrowski
-
Konrad Juszczyszyn
2:7
W->A
1
101
Mateusz Robiński
-
Marcin Kubalski
5:7
W->A
5
102
Wojciech Sroczyński
-
Michał Muklewicz
7:6
W->A
6
103
Piotr Kudlik
-
Konrad Piekarski
3:7
W->A
7
104
Mateusz Åšniegocki
-
Wiktor Zieliński
7:0
W->A
8