Mistrzostwa Polski - Juniorzy młodsi
Puchar
Runda eliminacyjna
Tabela 2KO
Grupa eliminacyjna
Legenda:
- mecz nierozpoczęty
- mecz aktualnie rozgrywany
- mecz zakończony
- mecz zakończony (niepotwierdzony)
Nr
Zawodnik 1
vs
Zawodnik 2
Wynik
Akcja
Czas
Stół
Runda 1
1
Piotr Łysoniewski
-
-
0:0
W->33, P->49
-
2
Oskar Adamski
-
Radosław Grubich
2:4
W->33, P->49
-
3
Jakub Żelazny
-
-
0:0
W->34, P->50
-
4
-
-
Kamil Brzeziński
0:0
W->34, P->50
-
5
Przemysław Poterek
-
-
0:0
W->35, P->51
-
6
-
-
Bartosz Gaca
0:0
W->35, P->51
-
7
Mateusz Zdziech
-
-
3:0
W->36, P->52
-
8
-
-
Jakub Leśniewski
0:0
W->36, P->52
-
9
Szymon Romanowicz
-
-
0:0
W->37, P->53
-
10
Hubert Sagan
-
Piotr Rzepecki
4:0
W->37, P->53
-
11
Szymon Koziełek
-
-
0:0
W->38, P->54
-
12
-
-
Braian Wilma
0:0
W->38, P->54
-
13
Kamil Kieroński
-
-
0:0
W->39, P->55
-
14
-
-
Jakub Haczyk
0:0
W->39, P->55
-
15
Filip Stelmach
-
Kamil Zawada
4:0
W->40, P->56
-
16
-
-
Paweł Guziński
0:0
W->40, P->56
-
17
Damian Rzepecki
-
-
0:0
W->41, P->57
-
18
Sebastian Mirowski
-
Karol Szkopiński
4:0
W->41, P->57
-
19
Mikołaj Drożdżyński
-
-
0:0
W->42, P->58
-
20
-
-
Andrzej Janoska
0:0
W->42, P->58
-
21
Norbert Pawlak
-
-
0:0
W->43, P->59
-
22
-
-
Bartosz Wittkamp
0:0
W->43, P->59
-
23
Miłosz Słoń
-
Dawid Pacholski
4:1
W->44, P->60
-
24
-
-
Krzysztof Olejnik
0:0
W->44, P->60
-
25
Dominik Piszczek
-
-
0:0
W->45, P->61
-
26
-
-
Adrian Kozakowski
0:0
W->45, P->61
-
27
Jacek Włodarczyk
-
-
0:0
W->46, P->62
-
28
-
-
Dawid Kuźniakowski
0:0
W->46, P->62
-
29
Szymon Kazimierczyk
-
-
0:0
W->47, P->63
-
30
-
-
Piotr Polis
0:0
W->47, P->63
-
31
Alan Stawicki
-
Kamil Kozyra
4:1
W->48, P->64
-
32
-
-
Dominik Klepacz
0:0
W->48, P->64
-
Runda wygranych 1
33
Piotr Łysoniewski
-
Radosław Grubich
4:2
W->81, P->80
-
34
Jakub Żelazny
-
Kamil Brzeziński
4:1
W->81, P->79
-
35
Przemysław Poterek
-
Bartosz Gaca
4:2
W->82, P->78
-
36
Mateusz Zdziech
-
Jakub Leśniewski
4:0
W->82, P->77
-
37
Szymon Romanowicz
-
Hubert Sagan
4:0
W->83, P->76
-
38
Szymon Koziełek
-
Braian Wilma
4:2
W->83, P->75
-
39
Kamil Kieroński
-
Jakub Haczyk
1:4
W->84, P->74
-
40
Filip Stelmach
-
Paweł Guziński
2:4
W->84, P->73
-
41
Damian Rzepecki
-
Sebastian Mirowski
4:2
W->85, P->72
-
42
Mikołaj Drożdżyński
-
Andrzej Janoska
3:4
W->85, P->71
-
43
Norbert Pawlak
-
Bartosz Wittkamp
2:4
W->86, P->70
-
44
Miłosz Słoń
-
Krzysztof Olejnik
4:2
W->86, P->69
-
45
Dominik Piszczek
-
Adrian Kozakowski
0:4
W->87, P->68
-
46
Jacek Włodarczyk
-
Dawid Kuźniakowski
3:4
W->87, P->67
-
47
Szymon Kazimierczyk
-
Piotr Polis
0:4
W->88, P->66
-
48
Alan Stawicki
-
Dominik Klepacz
4:3
W->88, P->65
-
Runda przegranych 1
49
-
-
Oskar Adamski
0:0
W->65
-
50
-
-
-
0:0
W->66
-
51
-
-
-
0:0
W->67
-
52
-
-
-
0:0
W->68
-
53
-
-
Piotr Rzepecki
0:0
W->69
-
54
-
-
-
0:0
W->70
-
55
-
-
-
0:0
W->71
-
56
Kamil Zawada
-
-
0:0
W->72
-
57
-
-
Karol Szkopiński
0:0
W->73
-
58
-
-
-
0:0
W->74
-
59
-
-
-
0:0
W->75
-
60
Dawid Pacholski
-
-
0:0
W->76
-
61
-
-
-
0:0
W->77
-
62
-
-
-
0:0
W->78
-
63
-
-
-
0:0
W->79
-
64
Kamil Kozyra
-
-
0:0
W->80
-
Runda przegranych 2
65
Oskar Adamski
-
Dominik Klepacz
0:3
W->89
-
66
-
-
Szymon Kazimierczyk
0:0
W->89
-
67
-
-
Jacek Włodarczyk
0:0
W->90
-
68
-
-
Dominik Piszczek
0:0
W->90
-
69
Piotr Rzepecki
-
Krzysztof Olejnik
0:3
W->91
-
70
-
-
Norbert Pawlak
0:0
W->91
-
71
-
-
Mikołaj Drożdżyński
0:0
W->92
-
72
Kamil Zawada
-
Sebastian Mirowski
1:3
W->92
-
73
Karol Szkopiński
-
Filip Stelmach
1:3
W->93
-
74
-
-
Kamil Kieroński
0:0
W->93
-
75
-
-
Braian Wilma
0:0
W->94
-
76
Dawid Pacholski
-
Hubert Sagan
1:3
W->94
-
77
-
-
Jakub Leśniewski
0:0
W->95
-
78
-
-
Bartosz Gaca
0:0
W->95
-
79
-
-
Kamil Brzeziński
0:0
W->96
-
80
Kamil Kozyra
-
Radosław Grubich
0:3
W->96
-
Runda wygranych 2 (WQ)
81
Piotr Łysoniewski
-
Jakub Żelazny
4:1
W->A, P->100
-
82
Przemysław Poterek
-
Mateusz Zdziech
1:4
W->A, P->99
-
83
Szymon Romanowicz
-
Szymon Koziełek
3:4
W->A, P->98
-
84
Jakub Haczyk
-
Paweł Guziński
2:4
W->A, P->97
-
85
Damian Rzepecki
-
Andrzej Janoska
4:1
W->A, P->104
-
86
Bartosz Wittkamp
-
Miłosz Słoń
4:2
W->A, P->103
-
87
Adrian Kozakowski
-
Dawid Kuźniakowski
4:2
W->A, P->102
-
88
Piotr Polis
-
Alan Stawicki
4:3
W->A, P->101
-
Runda przegranych 3
89
Dominik Klepacz
-
Szymon Kazimierczyk
3:0
W->97
-
90
Jacek Włodarczyk
-
Dominik Piszczek
1:3
W->98
-
91
Krzysztof Olejnik
-
Norbert Pawlak
3:0
W->99
-
92
Mikołaj Drożdżyński
-
Sebastian Mirowski
3:0
W->100
-
93
Filip Stelmach
-
Kamil Kieroński
3:0
W->101
-
94
Braian Wilma
-
Hubert Sagan
3:0
W->102
-
95
Jakub Leśniewski
-
Bartosz Gaca
1:3
W->103
-
96
Kamil Brzeziński
-
Radosław Grubich
3:1
W->104
-
Runda przegranych 4 (LQ)
97
Dominik Klepacz
-
Jakub Haczyk
3:1
W->A
-
98
Dominik Piszczek
-
Szymon Romanowicz
3:0
W->A
-
99
Krzysztof Olejnik
-
Przemysław Poterek
2:3
W->A
-
100
Mikołaj Drożdżyński
-
Jakub Żelazny
3:0
W->A
-
101
Filip Stelmach
-
Alan Stawicki
1:3
W->A
-
102
Braian Wilma
-
Dawid Kuźniakowski
0:3
W->A
-
103
Bartosz Gaca
-
Miłosz Słoń
2:3
W->A
-
104
Kamil Brzeziński
-
Andrzej Janoska
1:3
W->A
-