Mistrzostwa Polski - Mężczyźni - 10-bil
Puchar
Runda eliminacyjna
Tabela 2KO
Grupa eliminacyjna
Legenda:
- mecz nierozpoczęty
- mecz aktualnie rozgrywany
- mecz zakończony
- mecz zakończony (niepotwierdzony)
Nr
Zawodnik 1
vs
Zawodnik 2
Wynik
Akcja
Czas
Stół
Runda 1
1
Wojciech Sroczyński
-
-
0:0
W->33, P->49
-
2
Bartłomiej Wiatrowski
-
Andrzej Guzanowski
7:1
W->33, P->49
-
3
Wojciech Janosz
-
-
0:0
W->34, P->50
-
4
-
-
Jerzy Regieli
0:0
W->34, P->50
-
5
Adam Kuryłek
-
-
0:0
W->35, P->51
-
6
-
-
Radosław Babica
0:0
W->35, P->51
-
7
Tomasz Malinowski
-
Karol Skowerski
0:7
W->36, P->52
-
8
-
-
Konrad Piekarski
0:0
W->36, P->52
-
9
Piotr Ostrowski
-
-
0:0
W->37, P->53
-
10
Sebastian Batkowski
-
Krystian Piekarski
7:5
W->37, P->53
-
11
Wiktor Zieliński
-
-
0:0
W->38, P->54
-
12
-
-
Norbert Żelasko
0:0
W->38, P->54
-
13
Daniel Macioł
-
-
0:0
W->39, P->55
-
14
-
-
Piotr Kudlik
0:0
W->39, P->55
-
15
Michał Muklewicz
-
Adrian Borowiec
3:7
W->40, P->56
-
16
-
-
Marek Kudlik
0:0
W->40, P->56
-
17
Mateusz Åšniegocki
-
-
0:0
W->41, P->57
-
18
Kamil SzÄ…szor
-
Maciej Życiński
7:3
W->41, P->57
-
19
Wojciech Banek
-
-
0:0
W->42, P->58
-
20
-
-
Wojciech Trajdos
0:0
W->42, P->58
-
21
Marcin Kielan
-
-
0:0
W->43, P->59
-
22
-
-
Bartosz Czapski
0:0
W->43, P->59
-
23
Michał Turkowski
-
Tomasz BÄ…k
7:3
W->44, P->60
-
24
-
-
Wojciech Szewczyk
0:0
W->44, P->60
-
25
Mariusz Skoneczny
-
-
0:0
W->45, P->61
-
26
Jacek Walter
-
Konrad Juszczyszyn
4:7
W->45, P->61
-
27
Marcin Kubalski
-
-
0:0
W->46, P->62
-
28
-
-
Patryk Statkiewicz
0:0
W->46, P->62
-
29
Michał Czarnecki
-
-
0:0
W->47, P->63
-
30
-
-
Jakub Kościelniak
0:0
W->47, P->63
-
31
Tomasz Kapłan
-
Mateusz Stefańczyk
7:0
W->48, P->64
-
32
-
-
Mieszko Fortuński
0:0
W->48, P->64
-
Runda wygranych 1
33
Wojciech Sroczyński
-
Bartłomiej Wiatrowski
7:1
W->81, P->80
-
34
Wojciech Janosz
-
Jerzy Regieli
5:7
W->81, P->79
-
35
Adam Kuryłek
-
Radosław Babica
3:7
W->82, P->78
-
36
Karol Skowerski
-
Konrad Piekarski
7:0
W->82, P->77
-
37
Piotr Ostrowski
-
Sebastian Batkowski
7:6
W->83, P->76
-
38
Wiktor Zieliński
-
Norbert Żelasko
7:4
W->83, P->75
-
39
Daniel Macioł
-
Piotr Kudlik
4:7
W->84, P->74
-
40
Adrian Borowiec
-
Marek Kudlik
0:7
W->84, P->73
-
41
Mateusz Åšniegocki
-
Kamil SzÄ…szor
7:5
W->85, P->72
-
42
Wojciech Banek
-
Wojciech Trajdos
5:7
W->85, P->71
-
43
Marcin Kielan
-
Bartosz Czapski
4:7
W->86, P->70
-
44
Michał Turkowski
-
Wojciech Szewczyk
6:7
W->86, P->69
-
45
Mariusz Skoneczny
-
Konrad Juszczyszyn
3:7
W->87, P->68
-
46
Marcin Kubalski
-
Patryk Statkiewicz
7:2
W->87, P->67
-
47
Michał Czarnecki
-
Jakub Kościelniak
7:5
W->88, P->66
-
48
Tomasz Kapłan
-
Mieszko Fortuński
7:5
W->88, P->65
-
Runda przegranych 1
49
-
-
Andrzej Guzanowski
0:0
W->65
-
50
-
-
-
0:0
W->66
-
51
-
-
-
0:0
W->67
-
52
Tomasz Malinowski
-
-
0:0
W->68
-
53
-
-
Krystian Piekarski
0:0
W->69
-
54
-
-
-
0:0
W->70
-
55
-
-
-
0:0
W->71
-
56
Michał Muklewicz
-
-
0:0
W->72
-
57
-
-
Maciej Życiński
0:0
W->73
-
58
-
-
-
0:0
W->74
-
59
-
-
-
0:0
W->75
-
60
Tomasz BÄ…k
-
-
0:0
W->76
-
61
-
-
Jacek Walter
0:0
W->77
-
62
-
-
-
0:0
W->78
-
63
-
-
-
0:0
W->79
-
64
Mateusz Stefańczyk
-
-
0:0
W->80
-
Runda przegranych 2
65
Andrzej Guzanowski
-
Mieszko Fortuński
0:7
W->89
-
66
-
-
Jakub Kościelniak
0:0
W->89
-
67
-
-
Patryk Statkiewicz
0:0
W->90
-
68
Tomasz Malinowski
-
Mariusz Skoneczny
6:7
W->90
-
69
Krystian Piekarski
-
Michał Turkowski
7:3
W->91
-
70
-
-
Marcin Kielan
0:0
W->91
-
71
-
-
Wojciech Banek
0:0
W->92
-
72
Michał Muklewicz
-
Kamil SzÄ…szor
4:7
W->92
-
73
Maciej Życiński
-
Adrian Borowiec
3:7
W->93
-
74
-
-
Daniel Macioł
0:0
W->93
-
75
-
-
Norbert Żelasko
0:0
W->94
-
76
Tomasz BÄ…k
-
Sebastian Batkowski
4:7
W->94
-
77
Jacek Walter
-
Konrad Piekarski
7:6
W->95
-
78
-
-
Adam Kuryłek
0:0
W->95
-
79
-
-
Wojciech Janosz
0:0
W->96
-
80
Mateusz Stefańczyk
-
Bartłomiej Wiatrowski
7:6
W->96
-
Runda wygranych 2 (WQ)
81
Wojciech Sroczyński
-
Jerzy Regieli
7:4
W->A, P->100
-
82
Radosław Babica
-
Karol Skowerski
5:7
W->A, P->99
-
83
Piotr Ostrowski
-
Wiktor Zieliński
7:3
W->A, P->98
-
84
Piotr Kudlik
-
Marek Kudlik
7:2
W->A, P->97
-
85
Mateusz Åšniegocki
-
Wojciech Trajdos
7:5
W->A, P->104
-
86
Bartosz Czapski
-
Wojciech Szewczyk
5:7
W->A, P->103
-
87
Konrad Juszczyszyn
-
Marcin Kubalski
7:4
W->A, P->102
-
88
Michał Czarnecki
-
Tomasz Kapłan
4:7
W->A, P->101
-
Runda przegranych 3
89
Mieszko Fortuński
-
Jakub Kościelniak
7:4
W->97
-
90
Patryk Statkiewicz
-
Mariusz Skoneczny
2:7
W->98
-
91
Krystian Piekarski
-
Marcin Kielan
7:3
W->99
-
92
Wojciech Banek
-
Kamil SzÄ…szor
3:7
W->100
-
93
Adrian Borowiec
-
Daniel Macioł
7:3
W->101
-
94
Norbert Żelasko
-
Sebastian Batkowski
6:7
W->102
-
95
Jacek Walter
-
Adam Kuryłek
7:2
W->103
-
96
Wojciech Janosz
-
Mateusz Stefańczyk
3:7
W->104
-
Runda przegranych 4 (LQ)
97
Mieszko Fortuński
-
Marek Kudlik
7:5
W->A
-
98
Mariusz Skoneczny
-
Wiktor Zieliński
7:6
W->A
-
99
Krystian Piekarski
-
Radosław Babica
7:5
W->A
-
100
Kamil SzÄ…szor
-
Jerzy Regieli
5:7
W->A
-
101
Adrian Borowiec
-
Michał Czarnecki
5:7
W->A
-
102
Sebastian Batkowski
-
Marcin Kubalski
7:4
W->A
-
103
Jacek Walter
-
Bartosz Czapski
4:7
W->A
-
104
Mateusz Stefańczyk
-
Wojciech Trajdos
4:7
W->A
-