Mistrzostwa Polski - Gdańsk - 9-bil
Puchar
Runda eliminacyjna
Tabela 2KO
Grupa eliminacyjna
Legenda:
- mecz nierozpoczęty
- mecz aktualnie rozgrywany
- mecz zakończony
- mecz zakończony (niepotwierdzony)
Nr
Zawodnik 1
vs
Zawodnik 2
Wynik
Akcja
Czas
Stół
Runda 1
1
Jacek Wrzos
-
-
0:0
W->33, P->49
-
2
Jarosław Duda
-
Jacek Dmochowski
6:2
W->33, P->49
-
3
Marcin Morawski
-
Marian Ostaszewski
6:3
W->34, P->50
-
4
Krzysztof Boratyński
-
Ireneusz Szczepanek
0:6
W->34, P->50
-
5
Tomasz Pierzchalski
-
-
0:0
W->35, P->51
-
6
SÅ‚awomir Zakrzewski
-
Andrzej Nowak
2:6
W->35, P->51
-
7
Jerzy Kudlik
-
Jerzy Wasilewski
6:4
W->36, P->52
-
8
-
-
Andrzej Gronostaj
0:0
W->36, P->52
-
9
Krzysztof Doroszkiewicz
-
-
0:0
W->37, P->53
-
10
Artur Pałkowski
-
Maciej Rogaczewski
1:6
W->37, P->53
-
11
Zbigniew Samsel
-
Ryszard Szmudziński
6:1
W->38, P->54
-
12
-
-
Grzegorz Kowalski
0:0
W->38, P->54
-
13
Krzysztof Gardjas
-
-
0:0
W->39, P->55
-
14
Jakub Mokosa
-
Filip Kraupe
5:6
W->39, P->55
-
15
Paweł Męderak
-
Gerard Kryński
6:5
W->40, P->56
-
16
-
-
Piotr Åšwierszcz
0:0
W->40, P->56
-
17
Tomasz Malinowski
-
-
0:0
W->41, P->57
-
18
Tomasz Młodziński
-
Mariusz Witos
6:4
W->41, P->57
-
19
Marcin Smolich
-
Grzegorz Chwastek
6:3
W->42, P->58
-
20
-
-
Roman Konkel
0:0
W->42, P->58
-
21
Sachi Wada
-
-
0:0
W->43, P->59
-
22
Roman Banasik
-
Dariusz Szwanke
6:4
W->43, P->59
-
23
Mariusz Roter
-
Maciej Grzegorz Lesiak
6:1
W->44, P->60
-
24
-
-
Robert Biliński
0:0
W->44, P->60
-
25
Tomasz KuraÅ›
-
-
0:0
W->45, P->61
-
26
Grzegorz Nowak
-
Dylan Jomaa
6:3
W->45, P->61
-
27
Tomasz Wendicki
-
Grzegorz Modrzejewski
6:3
W->46, P->62
-
28
-
-
Maciej Trudnowski
0:0
W->46, P->62
-
29
Mirosław Murawski
-
-
0:0
W->47, P->63
-
30
Marcin Sipa
-
Bogdan Wołkowski
0:6
W->47, P->63
-
31
Artur Pawłowski
-
Jarosław Borys
6:5
W->48, P->64
-
32
-
-
Artur Zasztowt
0:0
W->48, P->64
-
Runda wygranych 1
33
Jacek Wrzos
-
Jarosław Duda
6:2
W->81, P->80
-
34
Marcin Morawski
-
Ireneusz Szczepanek
6:1
W->81, P->79
-
35
Tomasz Pierzchalski
-
Andrzej Nowak
1:6
W->82, P->78
-
36
Jerzy Kudlik
-
Andrzej Gronostaj
6:2
W->82, P->77
-
37
Krzysztof Doroszkiewicz
-
Maciej Rogaczewski
6:5
W->83, P->76
-
38
Zbigniew Samsel
-
Grzegorz Kowalski
0:6
W->83, P->75
-
39
Krzysztof Gardjas
-
Filip Kraupe
3:6
W->84, P->74
-
40
Paweł Męderak
-
Piotr Åšwierszcz
6:2
W->84, P->73
-
41
Tomasz Malinowski
-
Tomasz Młodziński
2:6
W->85, P->72
-
42
Marcin Smolich
-
Roman Konkel
6:2
W->85, P->71
-
43
Sachi Wada
-
Roman Banasik
5:6
W->86, P->70
-
44
Mariusz Roter
-
Robert Biliński
6:2
W->86, P->69
-
45
Tomasz KuraÅ›
-
Grzegorz Nowak
6:2
W->87, P->68
-
46
Tomasz Wendicki
-
Maciej Trudnowski
6:4
W->87, P->67
-
47
Mirosław Murawski
-
Bogdan Wołkowski
4:6
W->88, P->66
-
48
Artur Pawłowski
-
Artur Zasztowt
6:2
W->88, P->65
-
Runda przegranych 1
49
-
-
Jacek Dmochowski
0:0
W->65
-
50
Marian Ostaszewski
-
Krzysztof Boratyński
5:0
W->66
-
51
-
-
SÅ‚awomir Zakrzewski
0:0
W->67
-
52
Jerzy Wasilewski
-
-
0:0
W->68
-
53
-
-
Artur Pałkowski
0:0
W->69
-
54
Ryszard Szmudziński
-
-
0:0
W->70
-
55
-
-
Jakub Mokosa
0:0
W->71
-
56
Gerard Kryński
-
-
0:0
W->72
-
57
-
-
Mariusz Witos
0:0
W->73
-
58
Grzegorz Chwastek
-
-
0:0
W->74
-
59
-
-
Dariusz Szwanke
0:0
W->75
-
60
Maciej Grzegorz Lesiak
-
-
0:0
W->76
-
61
-
-
Dylan Jomaa
0:0
W->77
-
62
Grzegorz Modrzejewski
-
-
0:0
W->78
-
63
-
-
Marcin Sipa
0:0
W->79
-
64
Jarosław Borys
-
-
0:0
W->80
-
Runda przegranych 2
65
Jacek Dmochowski
-
Artur Zasztowt
4:5
W->89
-
66
Marian Ostaszewski
-
Mirosław Murawski
5:4
W->89
-
67
SÅ‚awomir Zakrzewski
-
Maciej Trudnowski
3:5
W->90
-
68
Jerzy Wasilewski
-
Grzegorz Nowak
2:5
W->90
-
69
Artur Pałkowski
-
Robert Biliński
2:5
W->91
-
70
Ryszard Szmudziński
-
Sachi Wada
3:5
W->91
-
71
Jakub Mokosa
-
Roman Konkel
5:2
W->92
-
72
Gerard Kryński
-
Tomasz Malinowski
5:2
W->92
-
73
Mariusz Witos
-
Piotr Åšwierszcz
2:5
W->93
-
74
Grzegorz Chwastek
-
Krzysztof Gardjas
3:5
W->93
-
75
Dariusz Szwanke
-
Zbigniew Samsel
2:5
W->94
-
76
Maciej Grzegorz Lesiak
-
Maciej Rogaczewski
5:3
W->94
-
77
Dylan Jomaa
-
Andrzej Gronostaj
5:2
W->95
-
78
Grzegorz Modrzejewski
-
Tomasz Pierzchalski
5:2
W->95
-
79
Marcin Sipa
-
Ireneusz Szczepanek
0:5
W->96
-
80
Jarosław Borys
-
Jarosław Duda
4:5
W->96
-
Runda wygranych 2 (WQ)
81
Jacek Wrzos
-
Marcin Morawski
1:6
W->A, P->100
-
82
Andrzej Nowak
-
Jerzy Kudlik
6:4
W->A, P->99
-
83
Krzysztof Doroszkiewicz
-
Grzegorz Kowalski
6:4
W->A, P->98
-
84
Filip Kraupe
-
Paweł Męderak
6:3
W->A, P->97
-
85
Tomasz Młodziński
-
Marcin Smolich
4:6
W->A, P->104
-
86
Roman Banasik
-
Mariusz Roter
1:6
W->A, P->103
-
87
Tomasz KuraÅ›
-
Tomasz Wendicki
6:5
W->A, P->102
-
88
Bogdan Wołkowski
-
Artur Pawłowski
3:6
W->A, P->101
-
Runda przegranych 3
89
Artur Zasztowt
-
Marian Ostaszewski
4:5
W->97
-
90
Maciej Trudnowski
-
Grzegorz Nowak
5:4
W->98
-
91
Robert Biliński
-
Sachi Wada
3:5
W->99
-
92
Jakub Mokosa
-
Gerard Kryński
5:4
W->100
-
93
Piotr Åšwierszcz
-
Krzysztof Gardjas
5:3
W->101
-
94
Zbigniew Samsel
-
Maciej Grzegorz Lesiak
0:5
W->102
-
95
Dylan Jomaa
-
Grzegorz Modrzejewski
5:3
W->103
-
96
Ireneusz Szczepanek
-
Jarosław Duda
0:5
W->104
-
Runda przegranych 4 (LQ)
97
Marian Ostaszewski
-
Paweł Męderak
2:5
W->A
-
98
Maciej Trudnowski
-
Grzegorz Kowalski
5:3
W->A
-
99
Sachi Wada
-
Jerzy Kudlik
1:5
W->A
-
100
Jakub Mokosa
-
Jacek Wrzos
5:3
W->A
-
101
Piotr Åšwierszcz
-
Bogdan Wołkowski
4:5
W->A
-
102
Maciej Grzegorz Lesiak
-
Tomasz Wendicki
5:3
W->A
-
103
Dylan Jomaa
-
Roman Banasik
5:0
W->A
-
104
Jarosław Duda
-
Tomasz Młodziński
1:5
W->A
-