Strona główna
»
Polska Liga Bilardowa
»
Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2021
Video na żywo
Menu
Aktualności
Regulaminy rozgrywek 2024
Media
Partnerzy i Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa 2024
I Liga Bilardowa 2024
II Liga Bilardowa 2024
Archiwum
Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2021
Terminarz i wyniki
Tabela
Lista zawodników
Klasyfikacja indywidualna
LIVE
L.p.
Imię i Nazwisko
Klub / Miasto
Licencja
Karta Prawa do gry
1
Arkadiusz Brzękowski
Akademia Bilardowa Rokietnica
1788/2015
40
2
Cezary Jarosz
Akademia Bilardowa Rokietnica
1484/2013
42
3
Adam Stankiewicz
Akademia Bilardowa Rokietnica
1789/2015
41
4
Michał Potysz
Akademia Bilardowa Rokietnica
949/2010
39
5
Radosław Babica
Akademia Bilardowa Rokietnica
1/2008
38
6
Rafał Wolski
Baribal Zagłębie Lubin
44/2008
87
7
Monika Ząbek
Baribal Zagłębie Lubin
204/2008
57
8
Mieszko Fortuński
Baribal Zagłębie Lubin
290/2008
386
9
Konrad Juszczyszyn
Baribal Zagłębie Lubin
703/09
387
10
Wiktor Fortuński
Baribal Zagłębie Lubin
1625/2014
59
11
Marcel Fortuński
Baribal Zagłębie Lubin
291/2008
12
12
Łukasz Guzowski
Green Club Gdańsk
30/2008
13
Paweł Boguszewski
Green Club Gdańsk
1969/2016
388
14
Robert Lech
Green Club Gdańsk
399/2008
15
Kamil Spicha
Green Club Gdańsk
2104/2017
333
16
Michał Muklewicz
Green Club Gdańsk
1223/2011
17
Dawid Jędrzejczak
Green Club Gdańsk
61/2008
18
Cezary Antczak
Kosmopell Arkadia Tczew
2111/2017
346
19
Kacper Konkel
Kosmopell Arkadia Tczew
1120/2011
349
20
Mateusz Sząszor
Kosmopell Arkadia Tczew
339/2008
23
21
Kamil Sząszor
Kosmopell Arkadia Tczew
338/2008
22
22
Adam Skoneczny
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
457/2008
367
23
Piotr Ostrowski
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
666/09
369
24
Michał Ryczko
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
868/2010
25
Michał Czarnecki
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
667/09
368
26
Mikołaj Ząbecki
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
662/09
370
27
Mariusz Skoneczny
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
305/2008
69
28
Karol Zielenkiewicz
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
2063/2017
67
29
Hubert Łopotko
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
60/2008
64
30
Dominik Zając
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
62/2008
65
31
Konrad Piekarski
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
301/2008
32
Sebastian Ryłko
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
237/2008
66
33
Grzegorz Lasota
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
230/2008
202
34
Karol Skowerski
Nosan Kielce
2/2008
6
35
Tomasz Kapłan
Nosan Kielce
215/2008
7
36
Michał Turkowski
Nosan Kielce
3/2008
8
37
Sebastian Batkowski
Nosan Kielce
964/2010
9
38
Bartosz Rozwadowski
Nosan Kielce
8/2008
316
39
Filip Biesek
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
1571/2013
352
40
Piotr Światowy
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
1222/2011
41
Roman Jakubiak
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
1986/2016
42
Igor Luliński
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
1066/2011
331
43
Bartosz Czapski
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
815/09
71
44
Jakub Kowalczyk
WSB M13 Warszawa
1637/2014
14
45
Paweł Kaczmarek
WSB M13 Warszawa
663/09
329
46
Tomasz Krysztofik
WSB M13 Warszawa
1598/2014
330
47
Hubert Kaczmarek
WSB M13 Warszawa
289/2008
328
48
Rafał Molak
WSB M13 Warszawa
1432/2013
332
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by
NET System