Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2020
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
II Liga - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2020



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Albert Wysocki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2455/2020346
2Tomasz Stachera147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1747/2015343
3Jarosław Kowalski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2179/2018340
4Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1988/2016341
5Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1972/2016342
6Filip Mazur147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa925/2010344
7Marek Domarecki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2284/2018345
8Julia TarkaAkademia Bilardowa II Rokietnica2386/201996
9Zuzanna BłaszczakAkademia Bilardowa II Rokietnica1812/201599
10Mikołaj ŁukaszkiewiczAkademia Bilardowa II Rokietnica2504/202093
11Radosław LorychAkademia Bilardowa II Rokietnica1271/201294
12Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa II Rokietnica2359/201995
13Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica2184/201897
14Milena MalickaAkademia Bilardowa II Rokietnica1656/201498
15Michał BlachowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1562/2013211
16Dominika Burkiewicz - DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląskinr/2020212
17Mariusz DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1042/2011210
18Marcin HojkaAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1801/2015209
19Andrzej DziobkowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1475/2013208
20Robert KurpanikAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1474/2013207
21Jakub ŚliżewskiArkadia II Tczew2315/2018302
22Paweł GuzińskiArkadia II Tczew1458/2013301
23Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew340/2008300
24Adam ŚmiałekArkadia II Tczew2188/2018391
25Jakub  BottcherArkadia II Tczew1922/2016299
26Cezary AntczakArkadia II Tczew2111/2017298
27Marcin GrędaArkadia III Tczew2238/2018309
28Mateusz GrzębskiArkadia III Tczew1944/2016307
29Radosław ŻyłaArkadia III Tczew2404/2019304
30Bartosz SadochArkadia III Tczew2186/2018305
31Paweł DziwoszArkadia III Tczew267/2008306
32Bartłomiej SzkopińskiArkadia III Tczew1919/2016308
33Sandra AftkaArkadia III Tczew1746/015303
34Jacek BieszczadBacatrans Pino Dębica1982/201675
35Jakub PociaskBacatrans Pino Dębica206/200877
36Michał KędziorBacatrans Pino Dębica201/200878
37Bartosz KędziorBacatrans Pino Dębica2443/201980
38Kamil WęgrzynBacatrans Pino Dębica2317/201876
39Maciej AuguścikBacatrans Pino Dębica203/200879
40Katarzyna PuśBilard Team Maria Wałbrzych1758/2015217
41Jakub ŻarkowskiBilard Team Maria Wałbrzych2447/2020220
42Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych2467/2020387
43Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/2016213
44Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych1824/2015214
45Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/2009215
46Krzysztof GołąbBilard Team Maria Wałbrzych2339/2019219
47Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/2016216
48Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych1149/2011218
49Osorgocho EnkhbayarBilardo.pl Dekada Sosnowiec1089/2011195
50Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec382/2008372
51Jan WierzchowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec1129/2011194
52Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec502/2009191
53Marcin KielanBilardo.pl Dekada Sosnowiec1616/2014193
54Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec184/2008192
55Filip EjsmentewiczBillboard Warszawa22/2008339
56Konrad KowalskiBillboard Warszawa1285/2012277
57Witold ŻarowskiBillboard Warszawa2163/2018280
58Maciej BarcikowskiBillboard Warszawa2161/2018274
59Krystian ĆwikłaBillboard Warszawa347/2008275
60Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa1917/2016276
61Maciej Grzegorz LesiakBillboard Warszawa1287/2012278
62Brajan SawickiBillboard Warszawa2150/2017279
63Piotr TomiczekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1902/2016155
64Daniel KomanBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1589/2014156
65Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1202/2011158
66Iwan PolakowBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1408/2012161
67Gabriel MuzolfBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1549/2013160
68Tomasz KalinowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze561/09159
69Michał SzwedBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze335/2008157
70Łukasz SowikCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1711/2014168
71Rafał ArkusińskiCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1302/2012196
72Michał RyczkoCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.868/2010166
73Wojciech ChęcińskiCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.433/2008167
74Krzysztof OlejnikCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1315/2012165
75Krzysztof KozeraCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1931/2016164
76Michał  BąbolCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1930/2016163
77Michał UrbańskiCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1864/2015162
78Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok1879/2015180
79Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok94/2008181
80Dariusz MisiakChorten Elida Białystok2355/2019182
81Maciej GrygieńćChorten Elida Białystok2426/2019183
82Rafał PampuchChorten Elida Białystok1569/2013178
83Dariusz KolecChorten Elida Białystok536/09184
84Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok1541/2013179
85Maksymilian  BartkowiakCzarna Bila Brody2018/2016261
86Rafał ŁozowickiCzarna Bila Brody473/2009262
87Wiktor KaczmarekCzarna Bila Brody2465/2020264
88Karol BartkowiakCzarna Bila Brody1380/2012260
89Bartosz KaczmarekCzarna Bila Brody284/2008263
90Paula BaranowskaEighty Nine Warszawa2421/2019325
91Kamil WdowiarskiEighty Nine Warszawa2142/2017322
92Michał KozłowskiEighty Nine Warszawa1290/2012327
93Sebastian SzymkowskiEighty Nine Warszawa792/2009366
94Wojciech AdamczykEighty Nine Warszawa927/2010321
95Grzegorz KołomajskiEighty Nine Warszawa1490/2013323
96Michał KopczyńskiEighty Nine Warszawa1730/2015320
97Krzysztof MajkowskiEighty Nine Warszawa1430/2013326
98Tomasz DeszczyńskiEighty Nine Warszawa509/09328
99Piotr DrozdowskiEighty Nine Warszawa2420/2019324
100Adam MściszFalquon Hades Poznań838/2010333
101Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań1433/201345
102Wiktor ZielińskiFalquon Hades Poznań945/201046
103Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań461/200944
104Marcin SmolichFalquon Hades Poznań1717/201443
105Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1554/201342
106Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań1127/201141
107Jakub KościelniakFalquon Hades Poznań650/0940
108Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań1088/201137
109Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań349/200838
110Dawid HeringFalquon Hades Poznań734/0939
111Paweł RózgaFrame III Łódźbrak154
112Adam WilkFrame III Łódź1641/2014392
113Łukasz SzczygiełFrame III Łódź1179/2011152
114Piotr GajdaFrame III Łódź2454/2020153
115Tomasz KoziełFrame III Łódź2367/2019149
116Jacek JaniszewskiFrame III Łódź1895/2016150
117Filip StankeFrame III Łódź2468/2020151
118Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk2064/2017101
119Robert KrawiecGreen Club II Gdańsk2351/2019103
120Krzysztof OrłowskiGreen Club II Gdańsk2352/2019104
121Paweł ŁuczyńskiGreen Club II Gdańsk2353/2019102
122Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk2196/2018100
123Wojciech KalejtaGreen Club II Gdańsk400/2008348
124Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk1405/2012204
125Tomasz KrysztofikGreen Club III Gdańsk1598/2014202
126Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk772/2009203
127Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk1363/2012205
128Piotr StaniszGreen Club III Gdańsk2080/2017399
129Wojciech ZosiukGreen Club III Gdańsk1093/2011206
130Andrzej PakułaKmicic Starogard Gdański38/2008367
131Michał ŚwiderskiKmicic Starogard Gdański1875/2015200
132Grzegorz JurekKmicic Starogard Gdański1025/2010199
133Michał BendigKmicic Starogard Gdański2136/2017198
134Sławomir RudziewiczKmicic Starogard Gdański1894/2016197
135Krzysztof WodeckiKmicic Starogard Gdański514/09196
136Krzysztof KlajnMasters Chełm2183/201874
137Marcin KrukMasters Chełm2318/201871
138Przemysław SarzyńskiMasters Chełm2457/202072
139Michał SikoraMasters Chełm2178/201873
140Kamil BaranowskiMasters Chełm2174/201869
141Katarzyna WochMasters Chełm2175/201868
142Michał JezierskiMasters Chełm2176/201867
143Patryk KędzioraMasters Chełm2177/201866
144Przemysław WochMasters Chełm2172/201870
145Michał MirońMetal Fach LP II Sokółka2152/2017249
146Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka788/09248
147Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka300/2008247
148Maciej NowakMetal Fach LP II Sokółka692/09246
149Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017251
150Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016252
151Lech PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka2254/2018254
152Jacek JarnoMetal Fach LP II Sokółka693/09250
153Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka861/2010245
154Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka2063/2017253
155Leon KukuśMUKS IKS Tarnów2475/2020393
156Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów1365/20121
157Ewa BąkMUKS IKS Tarnów244/20085
158Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów2289/20184
159Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów2360/20193
160Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów829/20102
161Szymon BruśnickiNosan II Kielce1826/2015331
162Bartosz RozwadowskiNosan II Kielce8/2008338
163Maciej ŻycińskiNosan II Kielce311/2008332
164Jan NiewęgłowskiNosan II Kielce752/09329
165Jeremi NowakNosan II Kielce1608/2014330
166Grzegorz NowakNosan III Kielce748/2009359
167Piotr KucharskiNosan III Kielce859/2010355
168Jakub ChrobotNosan III Kielce1725/2015358
169Antonio QuartaNosan III Kielce1959/2016357
170Robert PasternakNosan III Kielce5/2008356
171Tomasz NiechciałNosan III Kielce2049/2017360
172Adam ŚcigaNosan III Kielce1178/2011361
173Maciej SłowikNosan III Kielce1958/2017362
174Rafał WróblewskiNosan III Kielce1876/2015363
175Izabela JońskaNosan III Kielce2224/2018364
176Michał KotiukOlimp Masters eDom Lublin2336/201955
177Robert ŚliwaOlimp Masters eDom Lublin2195/201856
178Jan MiernowskiOlimp Masters eDom Lublin785/0954
179Mariusz ZakrzewskiOlimp Masters eDom Lublin1854/201557
180Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin694/0958
181Tomasz ChagowskiOlimp Masters eDom Lublin672/0959
182Mateusz DudzińskiOlimp Masters eDom Lublin1987/201660
183Maciej SzerszeńOskar Stalowa Wola1002/2010132
184Paweł KopećOskar Stalowa Wola1552/2013131
185Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola544/09130
186Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola540/09135
187Jakub JakimiakOskar Stalowa Wola542/09134
188Tomasz WiśniewskiOskar Stalowa Wola539/09133
189Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola1060/2011129
190Adam WiszÓsemka Rzeszów769/2009143
191Arkadiusz NawojskiÓsemka Rzeszów2306/2018141
192Adam CebulakÓsemka Rzeszów2323/2019140
193Hubert BaranÓsemka Rzeszów2321/2019138
194Sławomir BratekÓsemka Rzeszów2322/2019137
195Jerzy GonetÓsemka Rzeszów2309/2018136
196Mirosław DąbrowskiÓsemka Rzeszów2307/2018142
197Sebastian KrupaÓsemka Rzeszów1555/2013139
198Jacek PietrzykPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2236/2018171
199Mateusz FilipPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2222/2018172
200Bartosz SykusPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2446/2020173
201Wiktor  CzechPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2458/2020174
202Michał BierzgalskiPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.1061/2011175
203Sonia PorczykPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2100/2017176
204Patryk ŻakPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2445/2020385
205Magda BierzgalskaPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.2095/2017177
206Tomasz SzewczakSKB Mrągowo2395/2019187
207Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016186
208Łukasz DrożdżSKB Mrągowo1841/2015188
209Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016190
210Vadim PapiżSKB Mrągowo2444/2020189
211Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010185
212Karol CzochSpider Wrocław2479/2020244
213Arkadiusz GołębskiSpider Wrocław1016/2010243
214Aleksander ChowaniecSpider Wrocław2472/2020242
215Dzymitry HrybSpider Wrocław1130/2011241
216Jakub RożekSpider Wrocław2478/2020240
217Dariusz KrzyszkowskiSpider Wrocław172/2008239
218Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008238
219Tomasz WójtTago Łódź837/201012
220Michał RogowiczTago Łódź2166/201813
221Mateusz SzurgotTago Łódź2320/201915
222Jakub KubiakTago Łódź2168/201816
223Karol BarcickiTago Łódź2167/201814
224Miłosz SzybistTCF HUB Akademia Kraków2218/201850
225Krzysztof JagiełłoTCF HUB Akademia Kraków1821/201549
226Andrzej SkupieńTCF HUB Akademia Kraków2441/202047
227Piotr CepilTCF HUB Akademia Kraków248/200848
228Maciej SzybistTCF HUB Akademia Kraków2213/201851
229Damian KamińskiTCF HUB Akademia Kraków2440/202052
230Mateusz PaterakTranscare Trójkat Rzeszów2439/202030
231Sebastian HołówkoTranscare Trójkat Rzeszów2040/201726
232Szymon SadlikTranscare Trójkat Rzeszów410/200827
233Konrad UrbanTranscare Trójkat Rzeszów2473/202031
234Tomasz SadlikTranscare Trójkat Rzeszów1398/201228
235Piotr BujnyTranscare Trójkat Rzeszów557/0929
236Marcin MichalakTrytago Łódźnr/202011
237Michał KowalczykTrytago Łódź812/098
238Wojciech CieślakTrytago Łódź428/20116
239Konrad SłomaTrytago Łódź1233/201110
240Jacek CzerepińskiTrytago Łódź1253/20119
241Daniel SzymczakTrytago Łódź729/097
242Łukasz JaśkiewiczUKS Kreadom Bilardowa Samochodówka Legnica2356/2019317
243Jacek MieczkowskiUKS Kreadom Bilardowa Samochodówka Legnica2366/2019314
244Kamil LechUKS Kreadom Bilardowa Samochodówka Legnica2285/2018315
245Maciej KiełkowiczUKS Kreadom Bilardowa Samochodówka Legnica1466/2013316
246Waldemar DrążekUKS Kreadom Bilardowa Samochodówka Legnica2350/2019318
247Dawid WieczorekUKS Kreadom Bilardowa Samochodówka Legnica2345/2019319
248Martyna LipaUKS Lisewo1942/2016271
249Wojciech PiersaUKS Lisewo2031/2017273
250Andrzej FandrejewskiUKS Lisewo1085/2011265
251Jakub  ChmielewiczUKS Lisewo2072/2017272
252Dominik SerwinUKS Lisewo2076/2017269
253Paulina  RutkowskaUKS Lisewo1929/2016270
254Fabian Szabłowski UKS Lisewo2077/2017268
255Damian PiotrzkowskiUKS Lisewo2068/2017267
256Krzysztof DembickiUKS Lisewo2453/2020266
257Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj392/2008224
258Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj911/2010225
259Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj1956/2016227
260Jakub DanielakUKS Snikers Rękoraj1910/2016228
261Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj2329/2020226
262Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012222
263Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016223
264Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1326/2012221
265Jakub WiśniewskiVivo Masters eDom Lublin881/2010235
266Piotr KusiakVivo Masters eDom Lublin1221/2011236
267Konrad JędrusiakVivo Masters eDom Lublin673/09237
268Tomasz PierzchalskiVivo Masters eDom Lublin1183/2011229
269Karol MędykowskiVivo Masters eDom Lublin1964/2016234
270Bartłomiej BrzozowskiVivo Masters eDom Lublin710/09232
271Grzegorz BataszewVivo Masters eDom Lublin2171/2018230
272Robert SzafranVivo Masters eDom Lublin2147/2017233
273Paweł PrzykazaVivo Masters eDom Lublin1977/2016231
274Marta BrzyńskaZakręcona Bila II Poznań2325/2019384
275Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań435/2008383
276Michał PukZakręcona Bila II Poznań843/2010382
277Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań2327/2019381
278Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań2292/2018380
279Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań2328/2019379
280Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań1946/2016378
281Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań1998/2016376
282Michał BerkecZakręcona Bila Poznań586/09375
283Paweł RogalskiZakręcona Bila Poznań587/09374
284Szymon DudaZakręcona Bila Poznań658/09377

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System