Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga - Lista zgłoszonych zawodników
Video na żywo
»  Turniej finałowy II Ligi  «
Menu
II Liga - Lista zgłoszonych zawodników



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Kamil Wdowiarski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2142/2017243
2Sebastian Szymkowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa792/2009233
3Jarosław Kowalski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2179/2018246
4Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1972/2016245
5Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1988/2016244
6Tomasz Wierzbicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2149/2017242
7Nam Buidang147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2252/208247
8Kacper SpecyałAkademia Bilardowa II Rokietnica1700/2014267
9Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1306/2012268
10Łukasz SikorskiAkademia Bilardowa II Rokietnica125/2008269
11Marek AntkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica1307/2012266
12Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1983/2016265
13Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1696/2014259/K
14Robert JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1308/2012264
15Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica949/2010258
16Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica1788/2015259/K
17Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica1/2008257
18Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica576/09260
19Marek StrykowskiAkademia Bilardowa Rokietnica826/2010261
20Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa Rokietnica344/2008263
21Cezary JaroszAkademia Bilardowa Rokietnica1484/2013262
22Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica1789/2015259/K
23Cezary AntczakArkadia II Tczew2111/2017279
24Izabela KowalkowskaArkadia II Tczew2189/2018283
25Alan StawickiArkadia II Tczew1511/2013282
26Mateusz NowakArkadia II Tczew2187/2018281
27Bartosz SadochArkadia II Tczew2186/2018280
28Marcin GrędaArkadia II Tczew2238/2018354
29Mateusz GrzębskiArkadia Junior Tczew1944/2016288
30Jakub  BottcherArkadia Junior Tczew1922/2016287
31Łukasz WoźniakArkadia Junior Tczew1923/2016286
32Adam ŚmiałekArkadia Junior Tczew2188/2018284
33Sandra AftkaArkadia Junior Tczew1746/015285
34Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1875/2015252
35Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1755/2015251
36Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn507/2009255
37Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn719/09254
38Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn603/09250
39Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn236/2008249
40Radosław SzagunBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn601/09253
41Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn805/09256
42Michał SieńkoBilard Team Maria Wałbrzych2028/201774
43Agnieszka PierzynkaBilard Team Maria Wałbrzych484/200973
44Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/201670
45Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/201675
46Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych1824/201576
47Katarzyna PuśBilard Team Maria Wałbrzych1758/201571
48Sebastian WysockiBilard Team Maria Wałbrzych1791/201577
49Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/200972
50Jakub MokosaBillboard Warszawa998/2010326
51Piotr DomańskiBillboard Warszawabrak325
52Paweł KrysińskiBillboard Warszawa2162/201891
53Maciej BarcikowskiBillboard Warszawa2161/201890
54Konrad KowalskiBillboard Warszawa1285/201289
55Brajan SawickiBillboard Warszawa2150/201788
56Witold ŻarowskiBillboard Warszawa2163/201892
57Tomasz BąkBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze829/201081
58Gabriel MuzolfBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1549/2013357
59Piotr TomiczekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1902/201678
60Daniel KomanBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1589/201479
61Michał SzwedBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze335/200880
62Tomasz KalinowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze561/0982
63Izabela ŁąckaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze456/200884
64Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1202/201186
65Tomasz JandudaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszczebrak87
66Aleksander BartoszekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze2041/201783
67Michał BlachowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1562/201385
68Roman PukBreak 147 DuoLife Team Radom981/2010236
69Jacek DmochowskiBreak 147 DuoLife Team Radom118/2008237
70Andrzej HeródBreak 147 DuoLife Team Radom295/2008238
71Paweł MazurBreak 147 DuoLife Team Radom784/2009239
72Przemysław BarszczBreak 147 DuoLife Team Radom1853/2015240
73Michał SasBreak 147 DuoLife Team Radom1545/2013241
74Krzysztof WośBreak 147 DuoLife Team Radom1410/2012235
75Marcin KrukChampion Sport Pub Chełm2318/2018365
76Marcin JaworChampion Sport Pub Chełm2182/2018322
77Patryk SzadyChampion Sport Pub Chełm2180/2018301
78Piotr KusiakChampion Sport Pub Chełm1221/2011300
79Krzysztof KlajnChampion Sport Pub Chełm2183/2018302
80Jan MalawskiChampion Sport Pub Chełm287/2008303
81Michał SikoraChampion Sport Pub Chełm2178/2018304
82Przemysław MarkowskiChorten Elida Białystok92/2008324
83Harutyun SahakyanChorten Elida Białystok95/2008166
84Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok1541/2013167
85Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok754/2009364
86Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok1879/2015169
87Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok511/09170
88Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok94/2008168
89Rafał PampuchChorten Elida Białystok1569/2013165
90Filip KołtowskiFair Play Jaworzno971/2010186
91Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno1887/2016185/K
92Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno1967/2016185/K
93Paweł GrzankaFair Play Jaworzno1566/2013187
94Jakub FudaliFair Play Jaworzno2194/2018185/K
95Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1510/2013185/K
96Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1634/2014185/K
97Beata HumańskaFair Play Jaworzno1627/2014185/K
98Oskar WidachaFair Play Jaworzno2083/2017185/K
99Janusz GórkaFalquon Hades Poznań2242/2018355
100Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań1088/2011178
101Dawid HeringFalquon Hades Poznań734/09179
102Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1554/2013180
103Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań349/2008181
104Marcin SmolichFalquon Hades Poznań1717/2014182
105Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań1433/2013184
106Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań461/2009358
107Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań1127/2011183
108Jan  GrzelakFrame II Łódź1885/2016199
109Adam StefankiewiczFrame II Łódź1882/2015194
110Łukasz KowalskiFrame II Łódź2131/2017195
111Marcin WaliszewskiFrame II Łódź154/2008196
112Hubert ChmielFrame II Łódź1054/2011193
113Jacek JaniszewskiFrame II Łódź1895/2016198
114Kamil ZiębaFrame II Łódź2129/2017197
115Krzysztof WodeckiGreen Club II Gdańsk514/09154
116Osman MuklewiczGreen Club II Gdańsk1363/2012152
117Mateusz KurGreen Club II Gdańsk1192/2011151
118Grzegorz JurekGreen Club II Gdańsk1025/2010150
119Mateusz MajerGreen Club II Gdańsk1732/2015359
120Maciej RaniszewskiGreen Club II Gdańsk1405/2012153
121Paweł BoguszewskiGreen Club III Gdańsk1969/201613/K
122Dawid BrzezińskiGreen Club III Gdańsk2064/201713/K
123Karina CuperGreen Club III Gdańsk2048/201713/K
124Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk2104/201713/K
125Leszek PieśniakGreen Club III Gdańsk2170/2018155
126Joanna PołubińskaGreen Club III Gdańsk2169/201813/K
127Dominik DudaGreen Club III Gdańsk2197/201813/K
128Marcin ChmielGreen Club III Gdańsk2196/201813/K
129Robert GórnickiHotel Mazury Giżycko2033/2017147
130Zbigniew BolesławiczHotel Mazury Giżycko1993/2016143
131Radosław BrzozowskiHotel Mazury Giżycko2020/2017144
132Jarosław DulniakHotel Mazury Giżycko2032/2017146
133Krzysztof SkrzypczykHotel Mazury Giżycko1980/2016148
134Jacek KurekHotel Mazury Giżycko2181/2018149
135Łukasz DrożdżHotel Mazury Giżycko1841/2015145
136Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce1826/2015334
137Piotr KucharskiIdoślubu TVsports.pl Kielce859/2010314
138Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce1608/2014315
139Grzegorz NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce748/2009316
140Antonio QuartaIdoślubu TVsports.pl Kielce1959/2016318
141Tomasz NiechciałIdoślubu TVsports.pl Kielce2049/2017321
142Łukasz BanasikIdoślubu TVsports.pl Kielce751/09317
143Rafał WróblewskiIdoślubu TVsports.pl Kielce1876/2015320
144Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce1958/2017319
145Damian DulaJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki329/2008229
146Mikołaj ZąbeckiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki662/09230
147Kacper StorczykJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki914/2010228
148Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki1315/2012227
149Wojciech ChęcińskiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki433/2008226
150Jarosław ChruścielKwiaty Polskie Frame Łódź1388/2012191
151Mateusz ZdziechKwiaty Polskie Frame Łódź671/2009188
152Piotr PolisKwiaty Polskie Frame Łódź1157/2011189
153Tomasz MalinowskiKwiaty Polskie Frame Łódź816/09192
154Dawid GlińskiKwiaty Polskie Frame Łódź1831/2015190
155Radosław SołtysiakLand Club Warszawa1786/2015271
156Filip EjsmentewiczLand Club Warszawa22/2008274
157Artur PaciorkowskiLand Club Warszawa1588/2014273
158Robert ŻurekLand Club Warszawa1785/2015272
159Marta WawrzynLand Club Warszawa2192/2018275
160Paweł FloreckiLand Club Warszawa2191/2018276
161Patryk DarnowskiLand Club Warszawa2193/2018277
162Łukasz BojanowiczLand Club Warszawa2190/2018278
163Grzegorz KołomajskiLand Club Warszawa1490/2013270
164Michał JezierskiMasters Chełm2176/2018172
165Przemysław WochMasters Chełm2172/2018176
166Kamil BaranowskiMasters Chełm2174/2018175
167Tomasz TunickiMasters Chełm2173/2018174
168Katarzyna SurmaMasters Chełm2175/2018173
169Patryk KędzioraMasters Chełm2177/2018171
170Grzegorz BataszewMasters eDom Lublin2171/201855
171Tomasz ChagowskiMasters eDom Lublin672/0947
172Robert ŚliwaMasters eDom Lublin2195/201856
173Paweł PrzykazaMasters eDom Lublin1977/201654
174Karol MędykowskiMasters eDom Lublin1964/201653
175Mateusz DudzińskiMasters eDom Lublin1987/201652
176Mariusz ZakrzewskiMasters eDom Lublin1854/201551
177Michał MudaMasters eDom Lublin694/0949
178Jan MiernowskiMasters eDom Lublin785/0948
179Tomasz PierzchalskiMasters eDom Lublin1183/201150
180Piotr ŚwiatowyMaximus BSB Bydgoszcz1222/2011323
181Maciej SzczawińskiMaximus BSB Bydgoszcz1574/2013213
182Bartosz CzapskiMaximus BSB Bydgoszcz815/09366
183Igor LulińskiMaximus BSB Bydgoszcz1066/2011210
184Filip BiesekMaximus BSB Bydgoszcz1571/2013211
185Ireneusz CiochMaximus BSB Bydgoszcz252/2008214
186Jakub TyburskiMaximus BSB Bydgoszcz1251/2011215
187Łukasz KwasekMaximus BSB Bydgoszcz1846/2015212
188Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017311
189Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka2063/2017310
190Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016312
191Maciej NowakMetal Fach LP II Sokółka692/09306
192Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka861/2010305
193Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016312
194Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka1318/2012307
195Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka788/09308
196Lech PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka2254/2018356
197Piotr BuczyńskiMetal Fach LP II Sokółka855/2010353
198Mirosław BobczukMetro Zamość2165/201895
199Tomasz SmólMetro Zamość1851/201596
200Piotr ŁójMetro Zamość1559/201397
201Łukasz KosibaMetro Zamość1394/201298
202Piotr ŚnieżkoMetro Zamość1707/201499
203Piotr WójtowiczMetro Zamość545/0993
204Przemysław PalonkaMetro Zamość2145/2017100
205Grzegorz ŁosiewiczMetro Zamość845/201094
206Paweł BłachowskiPapa Gusto Opole382/2008313
207Łukasz FałdowskiPictures Warszawa1917/2016129
208Maciej Grzegorz LesiakPictures Warszawa1287/2012130
209Piotr ŚwierszczPictures Warszawa1293/2012132
210Rafał OlbromskiPictures Warszawa1881/2015135
211Krzysztof MajkowskiPictures Warszawa1430/2013134
212Marcin WarmińskiPictures Warszawa1621/2014133
213Tom LimorPictures Warszawa2204/2018136
214Marcin GościmskiPictures Warszawa1728/2015361
215Piotr RowickiPictures Warszawa988/2010360
216Paweł ŁukasiakPictures Warszawa926/2010131
217Michał GrabowskiPorter Częstochowa531/0957
218Dominik MroziakiewiczPorter Częstochowa2267/2018360
219Mateusz BudkowskiPorter Częstochowa1095/201159
220Marcin DewódzkiPorter Częstochowa2185/201860
221Michał KutekPorter Częstochowa2164/201861
222Karol ZbieńPorter Częstochowa533/0962
223Mariusz ChmielarzPorter Częstochowa528/0958
224Sebastian MillerSKB II Mrągowo1724/2015124
225Bartosz MarczakSKB II Mrągowo1981/2016125
226Michał PiekutSKB II Mrągowo1888/2016126
227Tomasz KulikSKB II Mrągowo2023/2017127
228Jakub LipiecSKB II Mrągowo1893/2016128
229Krystian KosikSKB Mrągowo233/2008118
230Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010119
231Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo1994/2016120
232Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016121
233Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016122
234Mateusz SawiczSKB Mrągowo1889/2016123
235Jakub KucharskiSpider Wrocław1149/2011220
236Rafał WojciechowskiSpider Wrocław483/2009216
237Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008217
238Bartosz KubicaSpider Wrocław2058/2017218
239Grzegorz MiśkiewiczSpider Wrocław786/2009219
240Dzymitry HrybSpider Wrocław1130/2011221
241Bartosz HumeniukSpider Wrocław39/2008222
242Wojciech CieślakTago Łódź428/201141
243Tomasz WójtTago Łódź837/201046
244Jakub KubiakTago Łódź2168/201845
245Michał RogowiczTago Łódź2166/201844
246Karol BarcickiTago Łódź2167/201843
247Michał KowalczykTago Łódź812/0942
248Krzysztof JagiełłoTCF HUB II Kraków1821/2015142
249Dawid LiakhTCF HUB II Kraków2124/2017141
250Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków1637/2014140
251Krzysztof MarzecTCF HUB II Kraków1992/2016139
252Krystian NiebieszczańskiTCF HUB II Kraków950/2010138
253Piotr CepilTCF HUB II Kraków248/2008137
254Andrzej BaliśTCF HUB Kraków1666/2014117
255Szymon KuralTCF HUB Kraków1636/2014116
256Piotr DutkiewiczTCF HUB Kraków832/2010115
257Patryk KwiatekTCF HUB Kraków1147/2011232
258Piotr KotowskiTCF HUB Kraków828/2010114
259Patryk PeretTCF HUB Kraków1685/2014113
260Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1377/2012223/K
261Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1864/2015223/K
262Piotr ŁysoniewskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1169/2011225
263Krzysztof KozeraUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1931/2016223/K
264Michał  BąbolUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1930/2016223/K
265Michał BierzgalskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1061/2011224
266Kinga PietrzakUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1126/2011223/K
267Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1326/2012231/K
268Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012231/K
269Krzysztof DerendarzUKS Snikers Rękoraj1325/2012231/K
270Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj1956/2016231/K
271Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj2060/2017231/K
272Anita SochackaUKS Snikers Rękoraj909/2010231/K
273Jakub DanielakUKS Snikers Rękoraj1910/2016231/K
274Paweł NowakUKS Snikers Rękoraj1912/2016231/K
275Emil NowiczUKS Snikers Rękorajbrak231/K
276Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016231/K
277Paweł RogalskiZakręcona Bila Poznań587/09294
278Michał BerkecZakręcona Bila Poznań586/09295
279Szymon DudaZakręcona Bila Poznań658/09296
280Filip GórskiZakręcona Bila Poznań1348/2012297
281Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań1998/2016298
282Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań1946/2016299

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System