Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga - Lista zgłoszonych zawodników
Video na żywo
Menu
II Liga - Lista zgłoszonych zawodników



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1972/2016245
2Jarosław Kowalski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2179/2018246
3Sebastian Szymkowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa792/2009233
4Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1988/2016244
5Nam Buidang147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2252/208247
6Kamil Wdowiarski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2142/2017243
7Tomasz Wierzbicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2149/2017242
8Łukasz SikorskiAkademia Bilardowa II Rokietnica125/2008269
9Kacper SpecyałAkademia Bilardowa II Rokietnica1700/2014267
10Marek AntkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica1307/2012266
11Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1306/2012268
12Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1983/2016265
13Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1696/2014259/K
14Robert JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1308/2012264
15Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica1/2008257
16Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica1788/2015259/K
17Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica576/09260
18Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica949/2010258
19Marek StrykowskiAkademia Bilardowa Rokietnica826/2010261
20Cezary JaroszAkademia Bilardowa Rokietnica1484/2013262
21Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa Rokietnica344/2008263
22Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica1789/2015259/K
23Mateusz NowakArkadia II Tczew2187/2018281
24Bartosz SadochArkadia II Tczew2186/2018280
25Cezary AntczakArkadia II Tczew2111/2017279
26Alan StawickiArkadia II Tczew1511/2013282
27Izabela KowalkowskaArkadia II Tczew2189/2018283
28Marcin GrędaArkadia II Tczew2238/2018354
29Adam ŚmiałekArkadia Junior Tczew2188/2018284
30Sandra AftkaArkadia Junior Tczew1746/015285
31Mateusz GrzębskiArkadia Junior Tczew1944/2016288
32Jakub  BottcherArkadia Junior Tczew1922/2016287
33Łukasz WoźniakArkadia Junior Tczew1923/2016286
34Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn236/2008249
35Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn603/09250
36Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1755/2015251
37Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1875/2015252
38Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn805/09256
39Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn507/2009255
40Radosław SzagunBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn601/09253
41Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn719/09254
42Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/201670
43Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/201675
44Agnieszka PierzynkaBilard Team Maria Wałbrzych484/200973
45Sebastian WysockiBilard Team Maria Wałbrzych1791/201577
46Michał SieńkoBilard Team Maria Wałbrzych2028/201774
47Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/200972
48Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych1824/201576
49Katarzyna PuśBilard Team Maria Wałbrzych1758/201571
50Piotr DomańskiBillboard Warszawabrak325
51Jakub MokosaBillboard Warszawa998/2010326
52Witold ŻarowskiBillboard Warszawa2163/201892
53Paweł KrysińskiBillboard Warszawa2162/201891
54Konrad KowalskiBillboard Warszawa1285/201289
55Brajan SawickiBillboard Warszawa2150/201788
56Maciej BarcikowskiBillboard Warszawa2161/201890
57Tomasz KalinowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze561/0982
58Tomasz JandudaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszczebrak87
59Piotr TomiczekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1902/201678
60Daniel KomanBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1589/201479
61Michał SzwedBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze335/200880
62Tomasz BąkBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze829/201081
63Gabriel MuzolfBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1549/2013357
64Aleksander BartoszekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze2041/201783
65Izabela ŁąckaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze456/200884
66Michał BlachowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1562/201385
67Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1202/201186
68Michał SasBreak 147 DuoLife Team Radom1545/2013241
69Przemysław BarszczBreak 147 DuoLife Team Radom1853/2015240
70Andrzej HeródBreak 147 DuoLife Team Radom295/2008238
71Jacek DmochowskiBreak 147 DuoLife Team Radom118/2008237
72Paweł MazurBreak 147 DuoLife Team Radom784/2009239
73Roman PukBreak 147 DuoLife Team Radom981/2010236
74Krzysztof WośBreak 147 DuoLife Team Radom1410/2012235
75Patryk SzadyChampion Sport Pub Chełm2180/2018301
76Marcin JaworChampion Sport Pub Chełm2182/2018322
77Piotr KusiakChampion Sport Pub Chełm1221/2011300
78Krzysztof KlajnChampion Sport Pub Chełm2183/2018302
79Jan MalawskiChampion Sport Pub Chełm287/2008303
80Michał SikoraChampion Sport Pub Chełm2178/2018304
81Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok94/2008168
82Rafał PampuchChorten Elida Białystok1569/2013165
83Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok1879/2015169
84Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok1541/2013167
85Harutyun SahakyanChorten Elida Białystok95/2008166
86Przemysław MarkowskiChorten Elida Białystok92/2008324
87Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok511/09170
88Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1634/2014185/K
89Jakub FudaliFair Play Jaworzno2194/2018185/K
90Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno1887/2016185/K
91Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno1967/2016185/K
92Paweł GrzankaFair Play Jaworzno1566/2013187
93Beata HumańskaFair Play Jaworzno1627/2014185/K
94Oskar WidachaFair Play Jaworzno2083/2017185/K
95Filip KołtowskiFair Play Jaworzno971/2010186
96Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1510/2013185/K
97Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań1088/2011178
98Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań349/2008181
99Marcin SmolichFalquon Hades Poznań1717/2014182
100Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań1127/2011183
101Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań1433/2013184
102Dawid HeringFalquon Hades Poznań734/09179
103Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1554/2013180
104Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań461/2009358
105Janusz GórkaFalquon Hades Poznań2242/2018355
106Marcin WaliszewskiFrame II Łódź154/2008196
107Łukasz KowalskiFrame II Łódź2131/2017195
108Jacek JaniszewskiFrame II Łódź1895/2016198
109Jan  GrzelakFrame II Łódź1885/2016199
110Kamil ZiębaFrame II Łódź2129/2017197
111Hubert ChmielFrame II Łódź1054/2011193
112Adam StefankiewiczFrame II Łódź1882/2015194
113Krzysztof WodeckiGreen Club II Gdańsk514/09154
114Maciej RaniszewskiGreen Club II Gdańsk1405/2012153
115Osman MuklewiczGreen Club II Gdańsk1363/2012152
116Mateusz MajerGreen Club II Gdańsk1732/2015359
117Mateusz KurGreen Club II Gdańsk1192/2011151
118Grzegorz JurekGreen Club II Gdańsk1025/2010150
119Marcin ChmielGreen Club III Gdańsk2196/201813/K
120Karina CuperGreen Club III Gdańsk2048/201713/K
121Dawid BrzezińskiGreen Club III Gdańsk2064/201713/K
122Paweł BoguszewskiGreen Club III Gdańsk1969/201613/K
123Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk2104/201713/K
124Leszek PieśniakGreen Club III Gdańsk2170/2018155
125Joanna PołubińskaGreen Club III Gdańsk2169/201813/K
126Dominik DudaGreen Club III Gdańsk2197/201813/K
127Radosław BrzozowskiHotel Mazury Giżycko2020/2017144
128Łukasz DrożdżHotel Mazury Giżycko1841/2015145
129Jarosław DulniakHotel Mazury Giżycko2032/2017146
130Robert GórnickiHotel Mazury Giżycko2033/2017147
131Krzysztof SkrzypczykHotel Mazury Giżycko1980/2016148
132Jacek KurekHotel Mazury Giżycko2181/2018149
133Zbigniew BolesławiczHotel Mazury Giżycko1993/2016143
134Antonio QuartaIdoślubu TVsports.pl Kielce1959/2016318
135Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce1826/2015334
136Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce1958/2017319
137Rafał WróblewskiIdoślubu TVsports.pl Kielce1876/2015320
138Tomasz NiechciałIdoślubu TVsports.pl Kielce2049/2017321
139Grzegorz NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce748/2009316
140Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce1608/2014315
141Łukasz BanasikIdoślubu TVsports.pl Kielce751/09317
142Piotr KucharskiIdoślubu TVsports.pl Kielce859/2010314
143Wojciech ChęcińskiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki433/2008226
144Mikołaj ZąbeckiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki662/09230
145Damian DulaJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki329/2008229
146Kacper StorczykJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki914/2010228
147Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki1315/2012227
148Tomasz MalinowskiKwiaty Polskie Frame Łódź816/09192
149Jarosław ChruścielKwiaty Polskie Frame Łódź1388/2012191
150Dawid GlińskiKwiaty Polskie Frame Łódź1831/2015190
151Piotr PolisKwiaty Polskie Frame Łódź1157/2011189
152Mateusz ZdziechKwiaty Polskie Frame Łódź671/2009188
153Artur PaciorkowskiLand Club Warszawa1588/2014273
154Robert ŻurekLand Club Warszawa1785/2015272
155Radosław SołtysiakLand Club Warszawa1786/2015271
156Grzegorz KołomajskiLand Club Warszawa1490/2013270
157Łukasz BojanowiczLand Club Warszawa2190/2018278
158Patryk DarnowskiLand Club Warszawa2193/2018277
159Filip EjsmentewiczLand Club Warszawa22/2008274
160Paweł FloreckiLand Club Warszawa2191/2018276
161Marta WawrzynLand Club Warszawa2192/2018275
162Przemysław WochMasters Chełm2172/2018176
163Kamil BaranowskiMasters Chełm2174/2018175
164Tomasz TunickiMasters Chełm2173/2018174
165Katarzyna SurmaMasters Chełm2175/2018173
166Michał JezierskiMasters Chełm2176/2018172
167Patryk KędzioraMasters Chełm2177/2018171
168Mateusz DudzińskiMasters eDom Lublin1987/201652
169Mariusz ZakrzewskiMasters eDom Lublin1854/201551
170Karol MędykowskiMasters eDom Lublin1964/201653
171Grzegorz BataszewMasters eDom Lublin2171/201855
172Robert ŚliwaMasters eDom Lublin2195/201856
173Paweł PrzykazaMasters eDom Lublin1977/201654
174Michał MudaMasters eDom Lublin694/0949
175Jan MiernowskiMasters eDom Lublin785/0948
176Tomasz ChagowskiMasters eDom Lublin672/0947
177Tomasz PierzchalskiMasters eDom Lublin1183/201150
178Igor LulińskiMaximus BSB Bydgoszcz1066/2011210
179Filip BiesekMaximus BSB Bydgoszcz1571/2013211
180Łukasz KwasekMaximus BSB Bydgoszcz1846/2015212
181Maciej SzczawińskiMaximus BSB Bydgoszcz1574/2013213
182Jakub TyburskiMaximus BSB Bydgoszcz1251/2011215
183Ireneusz CiochMaximus BSB Bydgoszcz252/2008214
184Piotr ŚwiatowyMaximus BSB Bydgoszcz1222/2011323
185Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka788/09308
186Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka861/2010305
187Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka2063/2017310
188Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016312
189Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka1318/2012307
190Lech PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka2254/2018356
191Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016312
192Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017311
193Maciej NowakMetal Fach LP II Sokółka692/09306
194Piotr BuczyńskiMetal Fach LP II Sokółka855/2010353
195Piotr WójtowiczMetro Zamość545/0993
196Grzegorz ŁosiewiczMetro Zamość845/201094
197Mirosław BobczukMetro Zamość2165/201895
198Przemysław PalonkaMetro Zamość2145/2017100
199Łukasz KosibaMetro Zamość1394/201298
200Piotr ŁójMetro Zamość1559/201397
201Tomasz SmólMetro Zamość1851/201596
202Piotr ŚnieżkoMetro Zamość1707/201499
203Paweł BłachowskiPapa Gusto Opole382/2008313
204Piotr ŚwierszczPictures Warszawa1293/2012132
205Marcin WarmińskiPictures Warszawa1621/2014133
206Rafał OlbromskiPictures Warszawa1881/2015135
207Paweł ŁukasiakPictures Warszawa926/2010131
208Krzysztof MajkowskiPictures Warszawa1430/2013134
209Maciej Grzegorz LesiakPictures Warszawa1287/2012130
210Łukasz FałdowskiPictures Warszawa1917/2016129
211Tom LimorPictures Warszawa2204/2018136
212Michał KutekPorter Częstochowa2164/201861
213Karol ZbieńPorter Częstochowa533/0962
214Marcin DewódzkiPorter Częstochowa2185/201860
215Mateusz BudkowskiPorter Częstochowa1095/201159
216Michał GrabowskiPorter Częstochowa531/0957
217Dominik MroziakiewiczPorter Częstochowa2267/2018360
218Mariusz ChmielarzPorter Częstochowa528/0958
219Tomasz KulikSKB II Mrągowo2023/2017127
220Jakub LipiecSKB II Mrągowo1893/2016128
221Sebastian MillerSKB II Mrągowo1724/2015124
222Michał PiekutSKB II Mrągowo1888/2016126
223Bartosz MarczakSKB II Mrągowo1981/2016125
224Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016122
225Krystian KosikSKB Mrągowo233/2008118
226Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010119
227Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo1994/2016120
228Mateusz SawiczSKB Mrągowo1889/2016123
229Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016121
230Rafał WojciechowskiSpider Wrocław483/2009216
231Bartosz HumeniukSpider Wrocław39/2008222
232Dzymitry HrybSpider Wrocław1130/2011221
233Grzegorz MiśkiewiczSpider Wrocław786/2009219
234Jakub KucharskiSpider Wrocław1149/2011220
235Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008217
236Bartosz KubicaSpider Wrocław2058/2017218
237Michał KowalczykTago Łódź812/0942
238Karol BarcickiTago Łódź2167/201843
239Jakub KubiakTago Łódź2168/201845
240Tomasz WójtTago Łódź837/201046
241Michał RogowiczTago Łódź2166/201844
242Wojciech CieślakTago Łódź428/201141
243Dawid LiakhTCF HUB II Kraków2124/2017141
244Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków1637/2014140
245Krzysztof MarzecTCF HUB II Kraków1992/2016139
246Krystian NiebieszczańskiTCF HUB II Kraków950/2010138
247Piotr CepilTCF HUB II Kraków248/2008137
248Krzysztof JagiełłoTCF HUB II Kraków1821/2015142
249Patryk PeretTCF HUB Kraków1685/2014113
250Piotr KotowskiTCF HUB Kraków828/2010114
251Piotr DutkiewiczTCF HUB Kraków832/2010115
252Szymon KuralTCF HUB Kraków1636/2014116
253Andrzej BaliśTCF HUB Kraków1666/2014117
254Patryk KwiatekTCF HUB Kraków1147/2011232
255Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1377/2012223/K
256Michał BierzgalskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1061/2011224
257Michał  BąbolUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1930/2016223/K
258Krzysztof KozeraUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1931/2016223/K
259Piotr ŁysoniewskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1169/2011225
260Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1864/2015223/K
261Kinga PietrzakUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1126/2011223/K
262Paweł NowakUKS Snikers Rękoraj1912/2016231/K
263Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj2060/2017231/K
264Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj1956/2016231/K
265Krzysztof DerendarzUKS Snikers Rękoraj1325/2012231/K
266Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016231/K
267Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012231/K
268Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1326/2012231/K
269Anita SochackaUKS Snikers Rękoraj909/2010231/K
270Emil NowiczUKS Snikers Rękorajbrak231/K
271Jakub DanielakUKS Snikers Rękoraj1910/2016231/K
272Paweł RogalskiZakręcona Bila Poznań587/09294
273Szymon DudaZakręcona Bila Poznań658/09296
274Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań1998/2016298
275Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań1946/2016299
276Filip GórskiZakręcona Bila Poznań1348/2012297
277Michał BerkecZakręcona Bila Poznań586/09295

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System