Nr licencji PZBil:
Adres koresp.:
Telefon:
E-mail:
Strona www:
Sponsorzy:
Prezes:
Sala gier (adres):
Warunki tech.:
DRUŻYNYNajwiększe sukcesyZespoły ligoweKadra zawodnicza
Kier. drużyny: (tel. )
---Kier. drużyny: (tel. )
147 Break autazeszwajcarii.pl WarszawaKier. drużyny: Kacper Kielmans (tel. 664-695-785)
8 Bila GdyniaKier. drużyny: Marek Maćkow (tel. 512-489-893)
8Bila KościerzynaKier. drużyny: Tomasz Jankun (tel. 602-671-916)
9 stóp PoznańKier. drużyny: Radosław Lorych (tel. 783-154-306 )
Acropol StrzelinKier. drużyny: Przemysław Berczyński (tel. 600422229)
Akademia Bilardowa OlsztynKier. drużyny: (tel. )
Akademia Bilardowa RokietnicaKier. drużyny: Radosław Babica (tel. 601-635-887)
Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiKier. drużyny: Marcin Hojka (tel. 503155206)
AlbaniaKier. drużyny: (tel. )
Aleksandrów KujawskiKier. drużyny: (tel. )
Aleksandrów ŁódzkiKier. drużyny: (tel. )
Ambasada ŻoryKier. drużyny: (tel. )
Amnezja KaliszKier. drużyny: Kazimierz Olejniczak (tel. 600-988-628)
AndrychówKier. drużyny: (tel. )
AngliaKier. drużyny: (tel. )
Antonio BrodnicaKier. drużyny: Ryszard Warmuz (tel. 056 498-25-07)
ArenA WarszawaKier. drużyny: Paweł Dąbrowski (tel. 693-427-916)
ArmeniaKier. drużyny: (tel. )
Astoria Cafe LublinKier. drużyny: (tel. )
Attelier WarszawaKier. drużyny: (tel. )
AustraliaKier. drużyny: (tel. )
AustriaKier. drużyny: (tel. )
BabiczkiKier. drużyny: (tel. )
BaborówKier. drużyny: (tel. )
Balabushka Break Ball Wodzisław ŚląskiKier. drużyny: Robert Kurpanik (tel. 502-145-910)
Ballantines Bilard Club Biała PodlaskaKier. drużyny: (tel. )
Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR KętrzynKier. drużyny: Mirosław Kopeć (tel. 505-154-747)
Bandaclub WrocławKier. drużyny: Grzegorz Miśkiewicz (tel. 605 319 965)
BarcinKier. drużyny: (tel. )
Baribal Zagłębie LubinKier. drużyny: Bogusław Fortuński (tel. 665-422-605)
BarwinówKier. drużyny: (tel. )
Baryła WejherowoKier. drużyny: Krzysztof Polaszek (tel. 601 633-439)
BC Mario II MikołówKier. drużyny: Mariusz Roter (tel. 603-201-599)
BelgiumKier. drużyny: (tel. )
BełchatówKier. drużyny: (tel. )
BędzinKier. drużyny: (tel. )
Biała PodlaskaKier. drużyny: (tel. )
BiałoruśKier. drużyny: (tel. )
Biały DunajecKier. drużyny: (tel. )
BiałystokKier. drużyny: (tel. )
BibiceKier. drużyny: (tel. )
Bieg Wulkanów Pralnia ZłotoryjaKier. drużyny: Mirosław Kopiński (tel. 609 585 499)
Bielany WrocławskieKier. drużyny: (tel. )
Bielsko BiałaKier. drużyny: (tel. )
Bil-PrzyłogiKier. drużyny: (tel. )
Bila Ostrów WielkopolskiKier. drużyny: Paweł Galeja (tel. 603178666)
Bila TarnówKier. drużyny: Paweł Męderak (tel. 660-787-799)
Bilard Extreme PiłaKier. drużyny: Jarosław Bużantowicz (tel. 503104999)
Bilard Extreme Powiat PilskiKier. drużyny: Jarosław Bużantowicz (tel. 503104999)
Bilard Studio W-waKier. drużyny: Tomasz Kaczmarek (tel. 0 605 278 534)
Bilard Studio WarszawaKier. drużyny: Paweł Kaczmarek (tel. 692-437-607)
Bilard Team Maria WałbrzychKier. drużyny: Jakub Kucharski (tel. 789 075 470)
BilczaKier. drużyny: (tel. )
Billart PiasecznoKier. drużyny: (tel. )
Billboard WarszawaKier. drużyny: Maciej Grzegorz Lesiak (tel. 602-782-338)
Billkros JarosławKier. drużyny: (tel. )
Black 8 KatowiceKier. drużyny: (tel. )
Black Ball PoznańKier. drużyny: Marcin Gdula (tel. 665-448-383)
BłaszkiKier. drużyny: (tel. )
BodzentynKier. drużyny: (tel. )
BoginiaKier. drużyny: (tel. )
Bośnia i HercegowinaKier. drużyny: (tel. )
Bowling ElblągKier. drużyny: (tel. 055 648-68-98)
BraniewoKier. drużyny: (tel. )
Break 147 DuoLife Team RadomKier. drużyny: Michał Sas (tel. 660-406-509)
Break Ball Bielsko BiałaKier. drużyny: Piotr Grygierczyk (tel. 606-376-567)
Break InowrocławKier. drużyny: Tomasz Kwiatkowski (tel. 508 135-006)
Break Janów LubelskiKier. drużyny: (tel. 608-110-308)
BrodnicaKier. drużyny: (tel. )
BrodyKier. drużyny: (tel. )
BrwinówKier. drużyny: (tel. )
Brzeg DolnyKier. drużyny: (tel. )
Brześć KujawskiKier. drużyny: (tel. )
BrzeźnicaKier. drużyny: (tel. )
BUD TWP KołobrzegKier. drużyny: (tel. )
BułgariaKier. drużyny: (tel. )
BydgoszczKier. drużyny: (tel. )
BytomKier. drużyny: (tel. )
CanadaKier. drużyny: (tel. )
Casse Effet LegnicaKier. drużyny: Paweł Lewandowski (tel. 505-434-945)
CedzynaKier. drużyny: (tel. )
Champion SiedlceKier. drużyny: (tel. )
Champion Sport Pub ChełmKier. drużyny: Piotr Kusiak (tel. 790300888)
Champion Środa WielkopolskaKier. drużyny: Dariusz Gałęzowski (tel. 061 285-59-29)
ChełmKier. drużyny: (tel. )
ChinyKier. drużyny: (tel. )
ChodówKier. drużyny: (tel. )
ChorwacjaKier. drużyny: (tel. )
ChorzówKier. drużyny: (tel. )
CiasneKier. drużyny: (tel. )
CiechanówKier. drużyny: (tel. )
CiechocinekKier. drużyny: (tel. )
CielimowoKier. drużyny: (tel. )
CieszynKier. drużyny: (tel. )
Club 70 RomeKier. drużyny: (tel. )
Colt WłocławekKier. drużyny: (tel. )
Cue Clan KołobrzegKier. drużyny: Krzysztof Golszewski (tel. 604847894)
Cypr PółnocnyKier. drużyny: (tel. )
Czarna Bila LwówekKier. drużyny: Karol Bartkowiak (tel. 785639400)
Czarna Perła LubliniecKier. drużyny: Mikołaj Naczyński (tel. 792-368-628)
Czech RepublicKier. drużyny: (tel. )
CzechyKier. drużyny: (tel. )
CzeladźKier. drużyny: (tel. )
CzerminKier. drużyny: (tel. )
CzerniewiceKier. drużyny: (tel. )
CzerwonakKier. drużyny: (tel. )
CzęstochowaKier. drużyny: (tel. )
DaniaKier. drużyny: (tel. )
Dąbrowa GórniczaKier. drużyny: (tel. )
Dekada SosnowiecKier. drużyny: (tel. )
DębicaKier. drużyny: (tel. )
Diament Team KrakówKier. drużyny: (tel. )
DrogomilKier. drużyny: (tel. )
DuczkiKier. drużyny: (tel. )
DuetKier. drużyny: (tel. )
Duszniki ZdrójKier. drużyny: (tel. )
Dynamic ŁódźKier. drużyny: (tel. )
Dynamic Pub WarszawaKier. drużyny: (tel. )
Dziewiątka Biała PodlaskaKier. drużyny: Hubert Łopotko (tel. 571-429-500)
Dziewiątka MielecKier. drużyny: Krzysztof Drąka (tel. 606-113-318)
Eighty Nine WarszawaKier. drużyny: Paula Baranowska (tel. 570003073)
ElblągKier. drużyny: (tel. )
Elida BiałystokKier. drużyny: Rafał Pampuch (tel. 532-801-533)
EłkKier. drużyny: (tel. )
EnglandKier. drużyny: (tel. )
EstoniaKier. drużyny: (tel. )
ET Bilard Eurotech DT KKB Dziewiątka ŁódźKier. drużyny: (tel. 507-142-021)
ET-Bilard Eurotech DT KKB KońskieKier. drużyny: Jacek Dmochowski (tel. 792-456-210)
Fabryka LublinKier. drużyny: Michał Muda (tel. 698 188-763)
Fabryka TczewKier. drużyny: (tel. )
Fair Play JaworznoKier. drużyny: Bogdan Wołkowski (tel. 605 100 957)
Falcon SosnowiecKier. drużyny: Dorota Jaskółka (tel. 603 069 732)
Fama TczewKier. drużyny: Arkadiusz Kotlicki (tel. 0 509 531 544)
Fantasy Park WarszawaKier. drużyny: (tel. (022) 331-70-90 wew. 115)
Farum Attelier Cafe WarszawaKier. drużyny: Tomasz Bereza (tel. 696-500-549)
Faza SzczecinKier. drużyny: (tel. )
FilipinyKier. drużyny: (tel. )
FinlandiaKier. drużyny: (tel. )
FlorentynówKier. drużyny: (tel. )
Focus KielceKier. drużyny: (tel. )
Formoza Club BiałystokKier. drużyny: (tel. )
Frame III ŁódźKier. drużyny: Katarzyna Kulazińska (tel. 515 33 28 39)
Frame ŁódźKier. drużyny: Katarzyna Kulazińska (tel. 515 332 839)
FrancjaKier. drużyny: (tel. )
Fuga Mundi WrocławKier. drużyny: (tel. )
Fundacja Trefl SopotKier. drużyny: Ryszard Januszewski (tel. 692-819-018)
GarbaczKier. drużyny: (tel. )
GarwolinKier. drużyny: (tel. )
GdańskKier. drużyny: (tel. )
GdyniaKier. drużyny: (tel. )
GermanyKier. drużyny: (tel. )
GibraltarKier. drużyny: (tel. )
Giżyckie Stowarzyszenie BilardoweKier. drużyny: Zbigniew Bolesławicz (tel. 508114151)
GiżyckoKier. drużyny: (tel. )
GliwiceKier. drużyny: (tel. )
GłogówKier. drużyny: (tel. )
GłubczyceKier. drużyny: (tel. )
GnieznoKier. drużyny: (tel. )
GNT Allinone MikołówKier. drużyny: Arkadiusz Macioł (tel. 604-852-161)
Golden Eight OlsztynKier. drużyny: Marcin Zmysłowski (tel. 505-056-199)
GołdapKier. drużyny: (tel. )
GorliceKier. drużyny: (tel. )
Gorzów WielkopolskiKier. drużyny: (tel. )
GorzyceKier. drużyny: (tel. )
GostyninKier. drużyny: (tel. )
GóraKier. drużyny: (tel. )
Góra KalwariaKier. drużyny: (tel. )
Green Club GdańskKier. drużyny: Leszek Pieśniak (tel. 501-360-442)
GrębówKier. drużyny: (tel. )
Grodzisk MazowieckiKier. drużyny: (tel. )
GródekKier. drużyny: (tel. )
GrudziądzKier. drużyny: (tel. )
GruszczynKier. drużyny: (tel. )
GruzjaKier. drużyny: (tel. )
GrzymałkówKier. drużyny: (tel. )
Hades Junior PoznańKier. drużyny: Bogumł Kościelniak (tel. 510 010-280)
Hades Max PoznańKier. drużyny: Bogumił Kościelniak (tel. 510 010-280)
Hades ObornikiKier. drużyny: (tel. 693-710-281)
Hades PoznańKier. drużyny: Bogumił Kościelniak (tel. 510-101-280)
Hattrick Pub ŁomżaKier. drużyny: (tel. )
HipolitówKier. drużyny: (tel. )
HiszpaniaKier. drużyny: (tel. )
HolandiaKier. drużyny: (tel. )
Hot Shots Zielona GóraKier. drużyny: (tel. )
House of PoolKier. drużyny: (tel. )
Hulakula WarszawaKier. drużyny: Michał Nowak (tel. 517 648 279)
HungaryKier. drużyny: (tel. )
Hungry 40 BLU Salony Łazienek ŁódźKier. drużyny: Tomasz Bąk (tel. 503915945)
HutaKier. drużyny: (tel. )
Idoslubu.pl KielceKier. drużyny: Mateusz Stefańczyk (tel. 508-129-688)
Idoślubu TVsports.pl KielceKier. drużyny: (tel. )
Ikar BydgoszczKier. drużyny: Sławomir Rogóż (tel. 603 641-351)
Ino-Pool InowrocławKier. drużyny: (tel. )
InowrocławKier. drużyny: (tel. )
IranKier. drużyny: (tel. )
IraqKier. drużyny: (tel. )
IrelandKier. drużyny: (tel. )
IzabelinKier. drużyny: (tel. )
Izbica KujawskaKier. drużyny: (tel. )
IzraelKier. drużyny: (tel. )
Janowiec PodlaskiKier. drużyny: (tel. )
Janowiec WielkopolskiKier. drużyny: (tel. )
Janów LubelskiKier. drużyny: (tel. )
Jantar SłupskKier. drużyny: (tel. )
JapanKier. drużyny: (tel. )
JarocinKier. drużyny: (tel. )
Jarociński Klub BilardowyKier. drużyny: Andrzej Nowak (tel. 062 740-12-58)
JarosławKier. drużyny: (tel. )
JasieńKier. drużyny: (tel. )
JasłoKier. drużyny: (tel. )
JaworznoKier. drużyny: (tel. )
Jazda Park ŁódźKier. drużyny: Bartosz Budziński (tel. 794-389-727)
Jedlnia LetniskoKier. drużyny: (tel. )
Jelcz LaskowiceKier. drużyny: (tel. )
JędrzejówKier. drużyny: (tel. )
JózefinKier. drużyny: (tel. )
JózefówKier. drużyny: (tel. )
JupiterCarbon BSB Maximus BydgoszczKier. drużyny: Filip Biesek (tel. 503041660)
KaczanowoKier. drużyny: (tel. )
KaletyKier. drużyny: (tel. )
KalinowoKier. drużyny: (tel. )
KaliszKier. drużyny: (tel. )
Kaliszkowice OłobockieKier. drużyny: (tel. )
KanadaKier. drużyny: (tel. )
Karakal KielceKier. drużyny: (tel. )
Karambol GCN ChorzówKier. drużyny: Adam Łanowy (tel. 502-506-612)
KatarKier. drużyny: (tel. )
KatowiceKier. drużyny: (tel. )
KętrzynKier. drużyny: (tel. )
KielceKier. drużyny: (tel. )
Kill Bill WarszawaKier. drużyny: Piotr Zbigniew Rybicki (tel. 509 209 135)
Klub 54 ŁomżaKier. drużyny: Marek Kucisz (tel. 602-625-281)
Klub Best GnieznoKier. drużyny: Rafael Wojciechowski (tel. 061 42-86-030)
Klub Sportowy Arkadia TczewKier. drużyny: (tel. )
Klub Sportowy Magnum WarszawaKier. drużyny: Tomasz Szewczyk (tel. 501-759-950)
Kmicic Starogard GdańskiKier. drużyny: Dawid Baska (tel. 604 78 30 77)
KobyłkaKier. drużyny: (tel. )
KołbielKier. drużyny: (tel. )
KołobrzegKier. drużyny: (tel. )
Konstancin JeziornaKier. drużyny: (tel. )
Konstantynów ŁódzkiKier. drużyny: (tel. )
KońskieKier. drużyny: (tel. )
Koryta Mięsne - Bistro Bilard BrzeszczeKier. drużyny: Mateusz Śmielak (tel. 697576823)
KorytnicaKier. drużyny: (tel. )
Kosmopell Arkadia TczewKier. drużyny: Arkadiusz Sząszor (tel. 602-364-748)
KoszalinKier. drużyny: (tel. )
KościerzynaKier. drużyny: (tel. )
KotomierzKier. drużyny: (tel. )
KowaryKier. drużyny: (tel. )
KrakówKier. drużyny: (tel. )
KrasiczynKier. drużyny: (tel. )
KraśnikKier. drużyny: (tel. )
KrosnoKier. drużyny: (tel. )
KrośniewiceKier. drużyny: (tel. )
KrotoszynKier. drużyny: (tel. )
Krynica GórskaKier. drużyny: (tel. )
KS Zamłynie ZA Kombud S.A. RadomKier. drużyny: Michał Tomczyk, Piotr Tomczyk (tel. )
Kula KoszalinKier. drużyny: (tel. 660-712-613)
Kwiaty Polskie Frame ŁódźKier. drużyny: Katarzyna Kulazińska (tel. 515 332 839)
La Sezam WrocławKier. drużyny: Krzysztof Wróbel (tel. 606898810)
Land Club WarszawaKier. drużyny: Jacek Prus (tel. 22 549 92 72)
LASS Pub LesznoKier. drużyny: (tel. )
LegionowoKier. drużyny: (tel. )
LegnicaKier. drużyny: (tel. )
LesznoKier. drużyny: (tel. )
LesznowolaKier. drużyny: (tel. )
LibanKier. drużyny: (tel. )
LipieniceKier. drużyny: (tel. )
Lipiński Dachy Tomaszów MazowieckiKier. drużyny: Krzysztof Lipiński (tel. 509-807-401)
Lisiec WielkiKier. drużyny: (tel. )
LisówKier. drużyny: (tel. )
LitwaKier. drużyny: (tel. )
Lord Wtórmex RadomskoKier. drużyny: Marcin Kielan (tel. 505-288-366)
LubartówKier. drużyny: (tel. )
LubinKier. drużyny: (tel. )
LublinKier. drużyny: (tel. )
LubliniecKier. drużyny: (tel. )
LubliniecKier. drużyny: (tel. )
LubochniaKier. drużyny: (tel. )
LubojnaKier. drużyny: (tel. )
LubońKier. drużyny: (tel. )
LUKS PakosławiceKier. drużyny: Łukasz Królikowski (tel. 696419555)
LuksemburgKier. drużyny: (tel. )
ŁabiszynKier. drużyny: (tel. )
ŁadyKier. drużyny: (tel. )
ŁańcutKier. drużyny: (tel. )
ŁaskKier. drużyny: (tel. )
Łaziska GórneKier. drużyny: (tel. )
ŁąckKier. drużyny: (tel. )
ŁężyceKier. drużyny: (tel. )
ŁobezKier. drużyny: (tel. )
ŁomżaKier. drużyny: (tel. )
ŁotwaKier. drużyny: (tel. )
ŁowiczKier. drużyny: (tel. )
ŁódźKier. drużyny: (tel. )
M13 Soffia WarszawaKier. drużyny: (tel. )
MacedoniaKier. drużyny: (tel. )
MajdanKier. drużyny: (tel. )
MalczyceKier. drużyny: (tel. )
Marine Ship Service Green Club GdańskKier. drużyny: (tel. )
MarkiKier. drużyny: (tel. )
Masters ChełmKier. drużyny: Patryk Kędziora (tel. 726835421)
Masters eDom LublinKier. drużyny: Tomasz Chagowski (tel. 502-267-187)
Masters LublinKier. drużyny: (tel. )
MDK 4 BydgoszczKier. drużyny: Leszek Wiśniewski (tel. 889 609-387)
MDK BarcinKier. drużyny: (tel. )
Media Expert KielceKier. drużyny: (tel. )
Metal Fach LP Pool Bilard SokółkaKier. drużyny: Lech Piekarski (tel. 602-249-388)
Metro ZamośćKier. drużyny: Tomasz Wiśniewski (tel. 506162255)
MielecKier. drużyny: (tel. )
MiętneKier. drużyny: (tel. )
MikołówKier. drużyny: (tel. )
MilanówekKier. drużyny: (tel. )
MiłoszowaKier. drużyny: (tel. )
Mińsk MazowieckiKier. drużyny: (tel. )
MKS Ekonomik RypinKier. drużyny: (tel. )
MKS KarczewKier. drużyny: Grzegorz Ankiewicz (tel. 022 780 62 80)
MLUKS "Viator"Kier. drużyny: Robert Ochał (tel. 014 677-41-19)
MogilanyKier. drużyny: (tel. )
MOK Tuszyn Kier. drużyny: Teresa Michalska - Barska (tel. )
MołdawiaKier. drużyny: (tel. )
MongoliaKier. drużyny: (tel. )
Montownia Rozrywki WarszawaKier. drużyny: Paweł Krysiński (tel. 501-080-992)
MoszczenicaKier. drużyny: (tel. )
MrągowoKier. drużyny: (tel. )
MszalnicaKier. drużyny: (tel. )
MUKS IKS TarnówKier. drużyny: Andrzej Grzyb (tel. 696-997-095)
MuróweKier. drużyny: (tel. )
MysłowiceKier. drużyny: (tel. )
MyśleniceKier. drużyny: (tel. )
NadarzynKier. drużyny: (tel. )
NetherlandsKier. drużyny: (tel. )
NicaraguaKier. drużyny: (tel. )
NiemcyKier. drużyny: (tel. )
NiemodlinKier. drużyny: (tel. )
NiepołomiceKier. drużyny: (tel. )
NiskoKier. drużyny: (tel. )
Noma System KielceKier. drużyny: (tel. )
NorwayKier. drużyny: (tel. )
Nosan KielceKier. drużyny: Marek Marcinkowski (tel. 666866753)
Nowa HutaKier. drużyny: (tel. )
Nowa RudaKier. drużyny: (tel. )
Nowa SłupiaKier. drużyny: (tel. )
Nowa SólKier. drużyny: (tel. )
Nowa WieśKier. drużyny: (tel. )
Nowe DepułtczyceKier. drużyny: (tel. )
Nowy JasieńKier. drużyny: (tel. )
Nowy SączKier. drużyny: (tel. )
NysaKier. drużyny: (tel. )
OdolanówKier. drużyny: (tel. )
OleśnicaKier. drużyny: (tel. )
Olimp WejherowoKier. drużyny: (tel. 58 677-04-04)
OlsztynKier. drużyny: (tel. )
OławaKier. drużyny: (tel. )
OpalenicaKier. drużyny: (tel. )
OpoleKier. drużyny: (tel. )
Opole LubelskieKier. drużyny: (tel. )
OrleKier. drużyny: (tel. )
Orle WejherowoKier. drużyny: (tel. )
OrzeszeKier. drużyny: (tel. )
OselskoKier. drużyny: (tel. )
OsiekKier. drużyny: (tel. )
Oskar Stalowa WolaKier. drużyny: Tomasz Kosiński (tel. 501 365 933)
OstrawaKier. drużyny: (tel. )
Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKier. drużyny: (tel. )
Ostrów MazowieckaKier. drużyny: (tel. )
Ostrów Wlkp.Kier. drużyny: (tel. )
OstrzeszówKier. drużyny: (tel. )
Ośno LubuskieKier. drużyny: (tel. )
OtwockKier. drużyny: (tel. )
Ósemka GliwiceKier. drużyny: Wojciech Matuszny (tel. 603-031-474)
Ósemka Gorzów WielkopolskiKier. drużyny: (tel. )
Ósemka KołobrzegKier. drużyny: Leszek Łukowski (tel. 691-715-797)
Ósemka RzeszówKier. drużyny: Janusz Stawarz (tel. 602-399-546)
PaczkówKier. drużyny: (tel. )
PiasecznoKier. drużyny: (tel. )
PiastówKier. drużyny: (tel. )
Pictures WarszawaKier. drużyny: Piotr Świerszcz (tel. 508009711)
PiechcinKier. drużyny: (tel. )
PiekoszówKier. drużyny: (tel. )
PiłaKier. drużyny: (tel. )
Piła KościeleckaKier. drużyny: (tel. )
Pino DębicaKier. drużyny: Jacek Bieszczad (tel. 516148171)
Piotrków Tryb.Kier. drużyny: (tel. )
Piwnica SM LubartówKier. drużyny: Artur Serafin (tel. 721 539 604, 605 331 088)
Plaza Restaurant & Bowling OpoleKier. drużyny: Łukasz Królikowski (tel. 696-419-555)
PleszewKier. drużyny: (tel. )
PłockKier. drużyny: (tel. )
PodgórzeKier. drużyny: (tel. )
PodolinKier. drużyny: (tel. )
PoliceKier. drużyny: (tel. )
PolkowiceKier. drużyny: (tel. )
PolskaKier. drużyny: (tel. )
PołaniecKier. drużyny: (tel. )
Pomorski Okręgowy Związek BilardowyKier. drużyny: (tel. )
Pool-Bilard WejherowoKier. drużyny: Damian Strągowski (tel. 503-695-336)
Porter CzęstochowaKier. drużyny: Mariusz Chmielarz (tel. 604 148 762)
PortugaliaKier. drużyny: (tel. )
PoznańKier. drużyny: (tel. )
Pro Biliard Club GołdapKier. drużyny: Sławomir Tramp (tel. 606 472-477)
ProchowiceKier. drużyny: (tel. )
PruszkówKier. drużyny: (tel. )
PrzemyślKier. drużyny: (tel. )
PrzyprawyŚwiata.pl GdyniaKier. drużyny: Dawid Jędrzejczak (tel. 794-747-374)
PuchaczówKier. drużyny: (tel. )
PustkówKier. drużyny: (tel. )
PustyniaKier. drużyny: (tel. )
RacibórzKier. drużyny: (tel. )
RaczyceKier. drużyny: (tel. )
Radio Fabryka TczewKier. drużyny: (tel. )
RadlinKier. drużyny: (tel. )
RadomKier. drużyny: (tel. )
Radomskie Stowarzyszenie BilardoweKier. drużyny: Michał Tomczyk (tel. 509-213-391)
Radość DębicaKier. drużyny: (tel. )
RadzyminKier. drużyny: (tel. )
RarwinoKier. drużyny: (tel. )
RaszynKier. drużyny: (tel. )
Reslogistic Trójkąt RzeszówKier. drużyny: Tomasz Sadlik (tel. 696 095 189)
Reslogistics / HulakulaKier. drużyny: (tel. )
Ringer PłockKier. drużyny: (tel. )
RogowoKier. drużyny: (tel. )
Rogoźno WielkopolskieKier. drużyny: (tel. )
RokicinyKier. drużyny: (tel. )
RokietnicaKier. drużyny: (tel. )
RosjaKier. drużyny: (tel. )
RPAKier. drużyny: (tel. )
RSAKier. drużyny: (tel. )
Ruda ŚląskaKier. drużyny: (tel. )
RumiaKier. drużyny: (tel. )
RumuniaKier. drużyny: (tel. )
RussiaKier. drużyny: (tel. )
RybnikKier. drużyny: (tel. )
RydzynaKier. drużyny: (tel. )
RzeszówKier. drużyny: (tel. )
SanokKier. drużyny: (tel. )
Savicki OpoleKier. drużyny: Łukasz Królikowski (tel. 696-419-555)
Scandica Bilard House BiałystokKier. drużyny: Grzegorz Kosiński (tel. 501 428-238)
Seat Porter CzęstochowaKier. drużyny: Sobiech Dawid (tel. 884-799-171)
Semafor WarszawaKier. drużyny: Maciej Grzegorz Lesiak (tel. 600-519-150)
SerbiaKier. drużyny: (tel. )
Seven KętrzynKier. drużyny: Marek Gojło (tel. 695737411 )
SiedlceKier. drużyny: (tel. )
Siemanowice ŚląskieKier. drużyny: (tel. )
SieradzKier. drużyny: (tel. )
SiewierzKier. drużyny: (tel. )
Sinet Klub LegnicaKier. drużyny: (tel. )
SingaporeKier. drużyny: (tel. )
Skarżysko KamiennaKier. drużyny: (tel. )
SKB II MrągowoKier. drużyny: Wiesław Kuchciński (tel. 506245680)
SKB MrągowoKier. drużyny: Wiesław Kuchciński (tel. 506 245 680)
SKB RadomKier. drużyny: (tel. )
SKB Stal-Met OławaKier. drużyny: Andrzej Niedziółka (tel. 501 534-037)
SKLB InowrocławKier. drużyny: (tel. )
Skorpion KętrzynKier. drużyny: Damian Ejmont (tel. 089 752-63-21)
SlovakiaKier. drużyny: (tel. )
SloveniaKier. drużyny: (tel. )
SłowacjaKier. drużyny: (tel. )
SłoweniaKier. drużyny: (tel. )
SłupnoKier. drużyny: (tel. )
SłupskKier. drużyny: (tel. )
SmardzewiceKier. drużyny: (tel. )
Smoki KrakówKier. drużyny: Andrzej Siejko (tel. 012 41-11-722)
Snikers MoszczenicaKier. drużyny: (tel. )
Sokół BrodyKier. drużyny: Wojciech Pigla (tel. 606-919-448)
SokółkaKier. drużyny: (tel. )
SopotKier. drużyny: (tel. )
SosnowiecKier. drużyny: (tel. )
South KoreaKier. drużyny: (tel. )
Spider WrocławKier. drużyny: Roman Rotnicki (tel. 71 367 02 50)
Split RadomKier. drużyny: Elżbieta Skorża (tel. 609882222)
Stalowa WolaKier. drużyny: (tel. )
StarachowiceKier. drużyny: (tel. )
Stargard SzczecińskiKier. drużyny: (tel. )
StawigudaKier. drużyny: (tel. )
StojadłaKier. drużyny: (tel. )
Stolarnia LublinKier. drużyny: (tel. (081)444-12-88)
StrzałkowoKier. drużyny: (tel. )
Strzelce GórneKier. drużyny: (tel. )
StrzelinKier. drużyny: (tel. )
SuchedniówKier. drużyny: (tel. )
SułkowiceKier. drużyny: (tel. )
SuwałkiKier. drużyny: (tel. )
SwarzędzKier. drużyny: (tel. )
SzczecinKier. drużyny: (tel. )
SzczecinekKier. drużyny: (tel. )
SzwecjaKier. drużyny: (tel. )
SzyceKier. drużyny: (tel. )
Środa WielkopolskaKier. drużyny: (tel. )
ŚwidninKier. drużyny: (tel. )
ŚwiecaKier. drużyny: (tel. )
Święta KatarzynaKier. drużyny: (tel. )
Tago ŁódźKier. drużyny: Tomasz Wójt (tel. 507142021)
TajwanKier. drużyny: (tel. )
TakeAway Dzik BydgoszczKier. drużyny: Marcin Szczególski (tel. 501552173)
Tarnowo PodgórneKier. drużyny: (tel. )
TarnówKier. drużyny: (tel. )
TCF HUB go77.pl KrakówKier. drużyny: Andrzej Siejko (tel. 503592708)
TCF HUB Ligapp.net KrakówKier. drużyny: Marcin Krasnodębski (tel. 604169069)
TczewKier. drużyny: (tel. )
TobiaszeKier. drużyny: (tel. )
Tomaszów Maz.Kier. drużyny: (tel. )
Top Ten Stalowa WolaKier. drużyny: Daniel Karkoszka (tel. 608558440)
ToruńKier. drużyny: (tel. )
Tournament Champion BC Mario MikołówKier. drużyny: Mariusz Roter (tel. 601-260-350)
TurcjaKier. drużyny: (tel. )
TurzynówKier. drużyny: (tel. )
TuszynKier. drużyny: (tel. )
TychyKier. drużyny: (tel. )
Tyniec MałyKier. drużyny: (tel. )
UchylskoKier. drużyny: (tel. )
Uczniowski Klub Sportowy SARNAKIKier. drużyny: Paweł Dydycz (tel. )
Ufo Nowy SączKier. drużyny: (tel. )
UkrainaKier. drużyny: (tel. )
UkraineKier. drużyny: (tel. )
UKS "Gorajec"Kier. drużyny: (tel. )
UKS "Huragan"Kier. drużyny: (tel. 041 311-53-27)
UKS "Iskierka"Kier. drużyny: (tel. )
UKS "Omet" SrokowoKier. drużyny: (tel. )
UKS "Ultras"Kier. drużyny: Karol Piwnicki (tel. 022 727-65-73)
UKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiKier. drużyny: Michał Bierzgalski (tel. 602 171 883)
UKS 193-ŁódźKier. drużyny: (tel. )
UKS 2 Tomaszów Maz.Kier. drużyny: Paweł Walczak (tel. )
UKS Amicus Łopiennik GórnyKier. drużyny: Dariusz Zawada (tel. 082 577-31-27)
UKS Baranowiak Baranów Sand.Kier. drużyny: (tel. )
UKS Baribal LubinKier. drużyny: Michał Lichodziejewski (tel. 663-759-069)
UKS Bartosz OdolanówKier. drużyny: (tel. )
UKS Baszta KętrzynKier. drużyny: Mirosław Kopeć (tel. 089 752-35-08)
UKS Bila KrotoszynKier. drużyny: Paweł Galeja (tel. 603-178-666)
UKS Bila PiechcinKier. drużyny: (tel. )
UKS Bila ZdunyKier. drużyny: Paweł Galeja (tel. 603-178-666)
UKS Brzozanin BrzozaKier. drużyny: (tel. )
UKS ChorzówKier. drużyny: Renata Mikołaj (tel. 0 502 022 395)
UKS Czarna Bila SłupskKier. drużyny: (tel. )
UKS Dąbrowa ŁódźKier. drużyny: (tel. )
UKS Dąbrówka TczewskaKier. drużyny: Michał Dywelski (tel. 608504333)
UKS Delta KętrzynKier. drużyny: Mirosław Kopeć (tel. 089 751-23-09)
UKS Dragon Janowiec WielkopolskiKier. drużyny: (tel. )
UKS Hubertus TczewKier. drużyny: (tel. )
UKS Impuls II ChodówKier. drużyny: Andrzej Stańczak (tel. 600 293 192)
UKS Interek GrajewoKier. drużyny: (tel. 086 272 28 74)
UKS JarostyKier. drużyny: Bogusław Bereźny (tel. 509379323)
UKS Jedynka GorliceKier. drużyny: (tel. )
UKS Jedynka OpatówKier. drużyny: Jan Ścibisz (tel. )
UKS Jedynka ŻninKier. drużyny: Marek Orzechowski (tel. 052 302-04-83)
UKS Jedynka ŻninKier. drużyny: (tel. )
UKS JeziorkoKier. drużyny: (tel. )
UKS Junior RokicinyKier. drużyny: (tel. )
UKS Korabka ŁowiczKier. drużyny: (tel. )
UKS KostomłotyKier. drużyny: (tel. )
UKS LisewoKier. drużyny: Łukasz Rygielski (tel. 609-604-623)
UKS LubostrońKier. drużyny: (tel. )
UKS Łabiszynianka ŁabiszynKier. drużyny: Stefan Kryszak (tel. 052 384 41 26)
UKS Łobzonka ŁobżenicaKier. drużyny: (tel. )
UKS Miłek WiślicaKier. drużyny: (tel. )
UKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka LegnicaKier. drużyny: Maciej Kiełkowicz (tel. 509510795)
UKS Olimp KielceKier. drużyny: Marek Karlikowski (tel. 501 176 141)
UKS Olimp MalborkKier. drużyny: Boręcki Patryk (tel. 055 272-37-10)
UKS Olimp SkaryszewKier. drużyny: (tel. )
UKS Olimpek PołaniecKier. drużyny: Marzena Abramczuk (tel. 015 865-07-31)
UKS OLIMPIJCZYKKier. drużyny: Ewa Cyniak (tel. )
UKS Orlęta BilczaKier. drużyny: Małgorzta Dąbek (tel. 501 793 682)
UKS Orlęta PustyniaKier. drużyny: (tel. )
UKS Ósma Bila GdyniaKier. drużyny: (tel. )
UKS Pałuki ŻninKier. drużyny: (tel. )
UKS Piątka Plus Biała PodlaskaKier. drużyny: Waldemar Łopotko (tel. 083 343-37-67)
UKS PIK WrocławKier. drużyny: (tel. )
UKS PoznańKier. drużyny: (tel. )
UKS Promyk CzerniewiceKier. drużyny: (tel. )
UKS PrzyłogiKier. drużyny: (tel. )
UKS Snikers RękorajKier. drużyny: Bogusław Bereżny (tel. 509-379-323)
UKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II LegnicaKier. drużyny: Maciej Kiełkowicz (tel. 509510795)
UKS Sowinka Sowina BłotnaKier. drużyny: (tel. )
UKS Spartan ChodówKier. drużyny: Jerzy Kudlik (tel. 510 112-823)
UKS Strzelec StarachowiceKier. drużyny: (tel. 041 274-60-62)
UKS Viator GłobikowaKier. drużyny: (tel. )
UKS Viator PodgrodzieKier. drużyny: (tel. )
UKS Żaczek PołaniecKier. drużyny: (tel. )
ULKS Dragon SrockKier. drużyny: Adam Gajda (tel. 602-457-885)
ULKS Jodła BodzentynKier. drużyny: Jarosław Szczurek (tel. 041 311 52 82)
ULKS SarnakiKier. drużyny: (tel. )
UrsusKier. drużyny: (tel. )
USAKier. drużyny: (tel. )
VIP GliwiceKier. drużyny: (tel. )
VIP ZabrzeKier. drużyny: (tel. )
Virtua Games Ostrów WielkopolskiKier. drużyny: Grzegorz Kubicki (tel. 794-704-283)
WalborzKier. drużyny: (tel. )
WalesKier. drużyny: (tel. )
WałbrzychKier. drużyny: (tel. )
WarszawaKier. drużyny: (tel. )
WawrówKier. drużyny: (tel. )
WąwolnicaKier. drużyny: (tel. )
WejherowoKier. drużyny: (tel. )
WęgorzewoKier. drużyny: (tel. )
WęgryKier. drużyny: (tel. )
WiązownaKier. drużyny: (tel. )
WieliczkaKier. drużyny: (tel. )
Wielka BrytaniaKier. drużyny: (tel. )
WierzbicaKier. drużyny: (tel. )
WiślicaKier. drużyny: (tel. )
WitaszyceKier. drużyny: (tel. )
WłochyKier. drużyny: (tel. )
WłocławekKier. drużyny: (tel. )
Włocławskie Stowarzyszenie Bilarda SportowegoKier. drużyny: (tel. )
Wodzisław ŚląskiKier. drużyny: (tel. )
Wola MoszczenickaKier. drużyny: (tel. )
Wola RasztowskaKier. drużyny: (tel. )
WolicaKier. drużyny: (tel. )
WołominKier. drużyny: (tel. )
WrocławKier. drużyny: (tel. )
WrześniaKier. drużyny: (tel. )
Wysokie MazowieckieKier. drużyny: (tel. )
XL Bowling BydgoszczKier. drużyny: Łukasz Sikorski (tel. )
YMCA KrakówKier. drużyny: (tel. 012 421-00-91)
ZabrzeKier. drużyny: (tel. )
ZagnańskKier. drużyny: (tel. )
ZakopaneKier. drużyny: (tel. )
Zakręcona Bila Solumed PoznańKier. drużyny: Dariusz Gałęzowski (tel. 600-049-125)
ZamborówKier. drużyny: (tel. )
ZamośćKier. drużyny: (tel. )
ZawiercieKier. drużyny: (tel. )
ZawodzieKier. drużyny: (tel. )
ZąbkiKier. drużyny: (tel. )
ZdunyKier. drużyny: (tel. )
ZębiceKier. drużyny: (tel. )
ZgierzKier. drużyny: (tel. )
ZgorzelecKier. drużyny: (tel. )
Zielona GóraKier. drużyny: (tel. )
ZielonkaKier. drużyny: (tel. )
ZłotnikiKier. drużyny: (tel. )
ŻninKier. drużyny: (tel. )
ŻoryKier. drużyny: (tel. )
ŻurawicaKier. drużyny: (tel. )