Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - dziewczęta
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - dziewczęta
Junior Tour 2020 - dziewczęta

4. turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Milena Malicka (Akademia Bilardowa II Rokietnica) Karina Cuper (Green Club II Gdańsk)
Milena
Malicka

(Akademia Bilardowa II Rokietnica)
3 : 0Karina
Cuper

(Green Club II Gdańsk)


    1
 
I. Jońska3
J. Tarka0
    5
 
 
I. Jońska0
M. Malicka3
    7
    2
 
 
M. Malicka3
M. Rytych 1
 
 
 
M. Malicka3
K. Cuper0
    3
 
 
M. Bierzgalska2
K. Cuper3
    6
 
 
 
K. Cuper3
P. Rutkowska2
    4
 
 
P. Rutkowska3
O. Basińska2
 
 
 

                                         
          1      
      33   25
I. Jońska 
- 
    17
 
 
    49   45
HJ. Duszyńska1
W. Osińska3
- 
J. Duszyńska 
I. Jońska3
W. Brzezińska0
    41
      2
 
 
J. Duszyńska2
W. Brzezińska3
      34   26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Tarka3
J. Moczarska1
W. Osińska1
J. Tarka3
  18
I. Jońska3
M. Lipa1
    3
 
 
M. Lipa3
P. Jaskólska 1
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Tarka
 
GP. Jaskólska 0
J. Tarka3
P. Jaskólska 3
M. Rybak0
M. Lipa3
S. Porczyk0
 
Awans
I. Jońska
 
      4
 
M. Rybak0
S. Porczyk3
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      35   27
J. Moczarska 
- 
    18
 
 
    50   46
FM. Piera1
M. Walkowiak3
- 
M. Piera 
J. Moczarska3
A. Mikołajewska1
    42
      6
 
 
M. Piera0
A. Mikołajewska3
      36   28   Przegrany na C  
 
 
IK. Cuper3
M. Lipa1
M. Walkowiak1
K. Cuper3
  20
J. Moczarska0
M. Malicka3
    7
 
 
O. Basińska3
K. Cuper1
    Przegrany na J
 
 
Awans
K. Cuper
 
EK. Cuper3
P. Siemieniec0
K. Cuper 
- 
O. Basińska0
M. Malicka3
 
Awans
M. Malicka
 
      8
 
- 
M. Malicka 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      37   29
P. Siemieniec 
- 
    21
 
 
    51   47
DA. Ciołczyk0
O. Basińska3
- 
A. Ciołczyk 
P. Siemieniec1
M. Rytych 3
    43
      10
 
 
A. Ciołczyk0
M. Rytych 3
      38   30   Przegrany na E  
 
 
LO. Basińska3
J. Szulczyk0
O. Basińska3
A. Mikołajewska2
  22
M. Rytych 1
M. Bierzgalska3
    11
 
 
M. Walkowiak3
G. Siemieniec2
    Przegrany na K
 
 
Awans
O. Basińska
 
CG. Siemieniec2
A. Mikołajewska3
G. Siemieniec3
N. Brywczyńska0
M. Walkowiak2
M. Bierzgalska3
 
Awans
M. Bierzgalska
 
      12
 
N. Brywczyńska0
M. Bierzgalska3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      39   31
O. Brodecka0
J. Szulczyk3
    23
 
 
    52   48
BJ. Nowacka3
S. Porczyk1
O. Brodecka1
J. Nowacka3
J. Szulczyk3
J. Tarka2
    44
      14
 
 
J. Nowacka1
J. Tarka3
      40   32   Przegrany na G  
 
 
KJ. Nowacka2
M. Rytych 3
J. Nowacka3
W. Brzezińska1
  24
J. Szulczyk1
P. Rutkowska3
    15
 
 
A. Bereżny2
W. Osińska3
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Rytych
 
AA. Bereżny1
W. Brzezińska3
A. Bereżny 
- 
W. Osińska2
P. Rutkowska3
 
Awans
P. Rutkowska
 
      16
 
- 
P. Rutkowska 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System