Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2022 - chłopcy

2. turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
W. Fortuński 
- 
    33
 
 
    97   89
PS. Gaweł26
J. Chrobot15
- 
S. Gaweł 
W. Fortuński40
I. Ruszkiewicz9
    81
      2
 
 
S. Gaweł6
I. Ruszkiewicz7
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TS. Gaweł18
K. Brejski11
S. Gaweł16
F. Mrozowski14
  34
W. Fortuński40
K. Spychała8
    3
 
 
K. Spychała 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Gaweł
 
O- 
F. Mrozowski 
- 
- 
K. Spychała27
M. Filip17
 
Awans
W. Fortuński
 
      4
 
- 
M. Filip 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Kaczmarek 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
M. Nieśmiałek 
- 
- 
S. Kaczmarek11
P. Łozowicki20
    82
      6
 
 
- 
P. Łozowicki 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SB. Cyman9
B. Milewski16
M. Nieśmiałek8
B. Cyman14
  36
P. Łozowicki18
A. Swadźba28
    7
 
 
K. Walkowiak 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
B. Milewski
 
M- 
B. Cyman 
- 
- 
K. Walkowiak2
A. Swadźba40
 
Awans
A. Swadźba
 
      8
 
- 
A. Swadźba 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Pałczyński 
- 
    37
 
 
    99   91
LW. Obal8
A. Kaleta21
- 
W. Obal 
A. Pałczyński34
J. Mazik9
    83
      10
 
 
J. Mazik13
W. Obal10
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RE. Świdniak12
P. Łozowicki18
A. Kaleta11
E. Świdniak12
  38
A. Pałczyński40
B. Milewski4
    11
 
 
B. Milewski 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
P. Łozowicki
 
K- 
E. Świdniak 
- 
- 
B. Milewski22
W. Lubczyński18
 
Awans
A. Pałczyński
 
      12
 
- 
W. Lubczyński 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Michalski 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Sulewski 
- 
- 
A. Michalski21
K. Brejski30
    84
      14
 
 
- 
K. Brejski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Homza11
K. Spychała0
J. Sulewski9
D. Homza40
  40
K. Brejski3
J. Nowak40
    15
 
 
F. Ceglecki 
- 
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Homza
 
I- 
D. Homza 
- 
- 
F. Ceglecki1
J. Nowak40
 
Awans
J. Nowak
 
      16
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
D. Homza 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Strączek1
F. Ceglecki5
- 
W. Strączek 
D. Homza20
M. Sadlik37
    85
      18
 
 
W. Strączek2
M. Sadlik5
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Michalski7
J. Gorzela20
F. Ceglecki4
A. Michalski20
  42
M. Sadlik12
A. Muszyński17
    19
 
 
J. Sulewski 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
J. Gorzela
 
G- 
A. Michalski 
- 
- 
J. Sulewski6
A. Muszyński7
 
Awans
A. Muszyński
 
      20
 
- 
A. Muszyński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Zielenkiewicz 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
W. Lubczyński 
- 
- 
K. Zielenkiewicz40
E. Świdniak6
    86
      22
 
 
- 
E. Świdniak 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Lubczyński10
A. Wszędybył16
W. Lubczyński15
J. Mazik10
  44
K. Zielenkiewicz40
T. Górski16
    23
 
 
A. Kaleta14
A. Drechnowicz12
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Wszędybył
 
EA. Drechnowicz25
J. Mazik31
A. Drechnowicz 
- 
A. Kaleta4
T. Górski10
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
      24
 
- 
T. Górski 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Regieli 
- 
    45
 
 
    103   95
DB. Kranz11
K. Walkowiak1
- 
B. Kranz 
D. Regieli38
B. Cyman5
    87
      26
 
 
B. Cyman12
B. Kranz8
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VS. Kaczmarek5
T. Górski12
B. Kranz7
S. Kaczmarek25
  46
D. Regieli40
A. Wszędybył17
    27
 
 
A. Wszędybył 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
T. Górski
 
C- 
S. Kaczmarek 
- 
- 
A. Wszędybył10
M. Nieśmiałek6
 
Awans
D. Regieli
 
      28
 
- 
M. Nieśmiałek 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Gorzela 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Filip 
- 
- 
J. Gorzela14
F. Mrozowski8
    88
      30
 
 
- 
F. Mrozowski 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Filip15
M. Sadlik30
M. Filip18
D. Pflaum17
  48
J. Gorzela-2
D. Jastrząb40
    31
 
 
D. Pflaum26
J. Chrobot28
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Sadlik
 
AD. Pflaum25
I. Ruszkiewicz10
D. Pflaum 
- 
J. Chrobot11
D. Jastrząb40
 
Awans
D. Jastrząb
 
      32
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System