Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2022 - chłopcy

2. turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
P. Boguszewski 
- 
    33
 
 
    97   89
PN. Śliwiński21
P. Chmielewicz17
- 
N. Śliwiński 
P. Boguszewski40
M. Brejski-2
    81
      2
 
 
N. Śliwiński8
M. Brejski16
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TN. Śliwiński17
M. Słowik28
N. Śliwiński22
A. Tomaszewski18
  34
P. Boguszewski40
D. Serwin-2
    3
 
 
M. Białous 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Słowik
 
O- 
A. Tomaszewski 
- 
- 
M. Białous12
D. Serwin18
 
Awans
P. Boguszewski
 
      4
 
- 
D. Serwin 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. _Popławaski 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
K. Danowski 
- 
- 
M. _Popławaski17
A. Oszmana15
    82
      6
 
 
- 
A. Oszmana 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Danowski5
J. Kraupe18
K. Danowski13
D. Janowski3
  36
M. _Popławaski22
M. Wiech17
    7
 
 
M. Wiech40
D. Janowski0
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Kraupe
 
MD. Janowski13
S. Wyskida1
D. Janowski 
- 
M. Wiech40
L. Kukuś1
 
Awans
M. _Popławaski
 
      8
 
- 
L. Kukuś 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
W. Głąb 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Kotlarek10
M. Chmiel30
- 
M. Kotlarek 
W. Głąb33
A. Woźniak10
    83
      10
 
 
A. Woźniak8
M. Kotlarek2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Chmiel33
M. Wiech32
M. Chmiel40
N. Książczak0
  38
W. Głąb22
J. Kraupe12
    11
 
 
I. Lipiecki 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Chmiel
 
K- 
N. Książczak 
- 
- 
I. Lipiecki2
J. Kraupe5
 
Awans
W. Głąb
 
      12
 
- 
J. Kraupe 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Świtała 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Walkowiak  
- 
- 
P. Świtała37
A. Stępień19
    84
      14
 
 
- 
A. Stępień 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QE. Nowacki11
D. Serwin22
K. Walkowiak 9
E. Nowacki21
  40
P. Świtała30
M. Słowik25
    15
 
 
E. Nowacki16
J. Koziarski27
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Serwin
 
IE. Nowacki25
P. Kapica8
E. Nowacki 
- 
J. Koziarski25
M. Słowik38
 
Awans
P. Świtała
 
      16
 
- 
M. Słowik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Stachowiak 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Kołaczek19
J. Koziarski32
- 
J. Kołaczek 
S. Stachowiak40
P. Kapica1
    85
      18
 
 
P. Kapica10
J. Kołaczek7
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XA. Stępień16
A. Iwanicki7
J. Koziarski10
A. Stępień29
  42
S. Stachowiak40
B. Tarka14
    19
 
 
B. Tarka 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
A. Stępień
 
G- 
A. Stępień 
- 
- 
B. Tarka5
K. Walkowiak 3
 
Awans
S. Stachowiak
 
      20
 
- 
K. Walkowiak  
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Ślenzak 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
I. Lipiecki 
- 
- 
K. Ślenzak40
N. Książczak0
    86
      22
 
 
- 
N. Książczak 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Woźniak12
D. Wojciechowski40
I. Lipiecki4
A. Woźniak8
  44
K. Ślenzak19
M. Cholewiński20
    23
 
 
M. Cholewiński24
W. Kaczmarek19
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Wojciechowski
 
EW. Kaczmarek11
A. Woźniak14
W. Kaczmarek 
- 
M. Cholewiński40
M. Chmiel12
 
Awans
M. Cholewiński
 
      24
 
- 
M. Chmiel 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Wojciechowski 
- 
    45
 
 
    103   95
DJ. Baran7
L. Kukuś40
- 
J. Baran 
D. Wojciechowski40
S. Wyskida0
    87
      26
 
 
S. Wyskida4
J. Baran3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VL. Kukuś21
K. Ślenzak20
L. Kukuś37
A. Oszmana4
  46
D. Wojciechowski13
J. Pietrzyk16
    27
 
 
K. Danowski 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
L. Kukuś
 
C- 
A. Oszmana 
- 
- 
K. Danowski0
J. Pietrzyk40
 
Awans
J. Pietrzyk
 
      28
 
- 
J. Pietrzyk 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
A. Iwanicki 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Białous 
- 
- 
A. Iwanicki14
A. Tomaszewski1
    88
      30
 
 
- 
A. Tomaszewski 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Brejski7
B. Tarka4
M. Białous8
M. Brejski10
  48
A. Iwanicki11
J. Hajduk17
    31
 
 
P. Chmielewicz 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Brejski
 
A- 
M. Brejski 
- 
- 
P. Chmielewicz6
J. Hajduk33
 
Awans
J. Hajduk
 
      32
 
- 
J. Hajduk 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System