Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

III turniej (14/1)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
M. Fortuński 
- 
    33
 
 
    97   89
P- 
P. Statkiewicz 
- 
- 
M. Fortuński40
M. Witkowski6
    81
      2
 
 
M. Witkowski 
- 
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TP. Statkiewicz21
K. Sierociński28
P. Statkiewicz16
J. Gawle13
  34
M. Fortuński40
K. Zbien22
    3
 
 
K. Zbien 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Sierociński
 
O- 
J. Gawle 
- 
- 
K. Zbien8
M. Rybarczyk7
 
Awans
M. Fortuński
 
      4
 
- 
M. Rybarczyk 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Sząszor 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Mendrygał40
M. Zdonek0
- 
M. Mendrygał 
M. Sząszor32
K. Chmielowski4
    82
      6
 
 
M. Mendrygał4
K. Chmielowski8
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SS. Jakubowski12
P. Krajewski13
M. Mendrygał6
S. Jakubowski10
  36
M. Sząszor24
A. Czarnowski10
    7
 
 
R. Szagun14
S. Jakubowski3
    Przegrany na R
 
 
Awans
P. Krajewski
 
MS. Jakubowski19
P. Sajór9
S. Jakubowski 
- 
R. Szagun5
A. Czarnowski7
 
Awans
M. Sząszor
 
      8
 
- 
A. Czarnowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Emescheimer 
- 
    37
 
 
    99   91
L- 
S. Bakunowicz 
- 
- 
M. Emescheimer20
D. Wachowski14
    83
      10
 
 
D. Wachowski 
- 
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Hurnik14
A. Czarnowski40
S. Bakunowicz10
P. Hurnik14
  38
M. Emescheimer23
P. Krajewski8
    11
 
 
P. Krajewski19
M. Kuras6
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Czarnowski
 
KM. Kuras10
P. Hurnik26
M. Kuras 
- 
P. Krajewski37
S. Gradel12
 
Awans
M. Emescheimer
 
      12
 
- 
S. Gradel 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
- 
- 
    39
 
 
    100   92
JA. Czapliński14
D. Sznurkowski5
- 
A. Czapliński 
- 
K. Sierociński 
    84
      14
 
 
A. Czapliński12
K. Sierociński17
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QO. Karpiński41
K. Zbien0
A. Czapliński14
O. Karpiński32
  40
K. Sierociński5
M. Wójcik40
    15
 
 
A. Koczuba13
F. Pira16
    Przegrany na T
 
 
Awans
O. Karpiński
 
IA. Koczuba7
O. Karpiński36
A. Koczuba 
- 
F. Pira10
M. Wójcik40
 
Awans
M. Wójcik
 
      16
 
- 
M. Wójcik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
W. Janosz 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
F. Pira 
- 
- 
W. Janosz40
O. Karpiński8
    85
      18
 
 
- 
O. Karpiński 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XF. Pira23
M. Batorski18
F. Pira 
- 
  42
W. Janosz20
B. Hernet11
    19
 
 
B. Hernet 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
F. Pira
 
G- 
- 
- 
- 
B. Hernet8
D. Sznurkowski6
 
Awans
W. Janosz
 
      20
 
- 
D. Sznurkowski 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Hurnik 
- 
    43
 
 
    102   94
FK. Lange11
S. Gradel16
- 
K. Lange 
P. Hurnik11
M. Borek25
    86
      22
 
 
M. Borek33
K. Lange2
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Wachowski9
P. Kaczmarek40
S. Gradel2
D. Wachowski4
  44
M. Borek17
M. Nowak11
    23
 
 
A. Heród12
S. Bakunowicz13
    Przegrany na V
 
 
Awans
P. Kaczmarek
 
EA. Heród1
D. Wachowski7
A. Heród 
- 
S. Bakunowicz11
M. Nowak40
 
Awans
M. Borek
 
      24
 
- 
M. Nowak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Piekarski 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
R. Szagun 
- 
- 
K. Piekarski40
P. Sajór1
    87
      26
 
 
P. Sajór 
- 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Chmielowski12
M. Nowak37
R. Szagun7
K. Chmielowski10
  46
K. Piekarski37
P. Kaczmarek19
    27
 
 
- 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Nowak
 
C- 
K. Chmielowski 
- 
- 
- 
P. Kaczmarek 
 
Awans
K. Piekarski
 
      28
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Batorski 
- 
    47
 
 
    104   96
BR. Malinowski12
M. Rybarczyk26
- 
R. Malinowski 
M. Batorski23
J. Gawle19
    88
      30
 
 
R. Malinowski11
J. Gawle15
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Rybarczyk17
B. Hernet15
M. Rybarczyk22
M. Witkowski13
  48
M. Batorski36
M. Fortuński40
    31
 
 
- 
P. Statkiewicz 
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Rybarczyk
 
A- 
M. Witkowski 
- 
- 
P. Statkiewicz12
M. Fortuński40
 
Awans
M. Fortuński
 
      32
 
- 
M. Fortuński 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System