Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2021 - chłopcy

4. turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Dominik Jastrząb (Fair Play Jaworzno) Szymon Kural (TCF HUB go77.pl Kraków)
Dominik
Jastrząb

(Fair Play Jaworzno)
4 : 35Szymon
Kural

(TCF HUB go77.pl Kraków)


    1
 
W. Fortuński35
M. Popławski5
    9
 
 
W. Fortuński2
D. Jastrząb35
    13
    2
 
 
D. Jastrząb35
M. Chmiel7
 
 
 
D. Jastrząb35
M. Urbański29
    15
    3
 
 
P. Boguszewski35
J. Hajduk19
    10
 
 
 
P. Boguszewski21
M. Urbański35
    4
 
 
M. Urbański35
M. Słowik4
 
 
 
D. Jastrząb4
S. Kural35
    5
 
 
S. Kural35
S. Miroń32
    11
 
 
 
S. Kural35
A. Swadźba20
    14
    6
 
 
D. Homza21
A. Swadźba35
 
 
 
S. Kural35
J. Nowak4
    7
 
 
D. Wojciechowski35
M. Baska16
    12
 
 
 
D. Wojciechowski2
J. Nowak35
    8
 
 
J. Nowak35
J. Chrobot9
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
W. Fortuński 
- 
    33
 
 
    97   89
PS. Kaczmarek12
S. Bruśnicki35
- 
S. Kaczmarek 
W. Fortuński35
M. Białous7
    81
      2
 
 
M. Białous22
S. Kaczmarek14
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Pałczyński28
M. Chmiel35
S. Bruśnicki30
A. Pałczyński32
  34
W. Fortuński35
M. Baska16
    3
 
 
K. Walkowiak 12
M. Baska16
    Przegrany na Q
 
 
Awans
M. Chmiel
 
OK. Walkowiak 13
A. Pałczyński35
K. Walkowiak 14
I. Lipiecki10
M. Baska33
S. Gaweł24
 
Awans
W. Fortuński
 
      4
 
S. Gaweł13
I. Lipiecki10
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
A. Swadźba35
M. Nieśmiałek2
    35
 
 
    98   90
NE. Świdniak5
J. Bottcher35
M. Nieśmiałek6
E. Świdniak7
A. Swadźba35
K. Brejski13
    82
      6
 
 
K. Brejski20
E. Świdniak15
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Bottcher20
S. Miroń21
J. Bottcher35
J. Kraupe11
  36
A. Swadźba6
D. Jastrząb35
    7
 
 
W. Głąb25
J. Kraupe23
    Przegrany na R
 
 
Awans
S. Miroń
 
MJ. Kraupe31
M. Filip7
J. Kraupe25
A. Drechnowicz2
W. Głąb19
D. Jastrząb35
 
Awans
D. Jastrząb
 
      8
 
A. Drechnowicz4
D. Jastrząb35
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Borkowski 
- 
    37
 
 
    99   91
LA. Michalski4
S. Stachowiak35
- 
A. Michalski 
D. Borkowski28
S. Miroń35
    83
      10
 
 
A. Michalski5
S. Miroń35
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RS. Stachowiak20
A. Swadźba35
S. Stachowiak35
M. Wiech8
  38
S. Miroń23
P. Boguszewski35
    11
 
 
P. Boguszewski35
J. Maciejewski2
    Przegrany na S
 
 
Awans
A. Swadźba
 
KA. Stępień16
M. Wiech35
J. Maciejewski13
A. Stępień25
P. Boguszewski35
K. Ślenzak10
 
Awans
P. Boguszewski
 
      12
 
A. Stępień10
K. Ślenzak18
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Pietrzyk35
W. Prażuch4
    39
 
 
    100   92
JW. Prażuch12
P. Świtała35
W. Prażuch15
B. Kranz13
J. Pietrzyk28
M. Chmiel35
    84
      14
 
 
B. Kranz1
M. Chmiel35
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QP. Świtała31
M. Baska33
P. Świtała30
D. Regieli23
  40
M. Chmiel32
M. Urbański35
    15
 
 
M. Brejski8
M. Cholewiński24
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Baska
 
IM. Brejski9
D. Regieli35
M. Brejski 
- 
M. Cholewiński11
M. Urbański35
 
Awans
M. Urbański
 
      16
 
- 
M. Urbański 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Kural 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Kaczmarek21
M. Cholewiński35
- 
W. Kaczmarek 
S. Kural35
D. Regieli8
    85
      18
 
 
D. Regieli35
W. Kaczmarek16
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XL. Kukuś29
M. Popławski30
M. Cholewiński27
L. Kukuś35
  42
S. Kural35
M. Słowik3
    19
 
 
L. Kukuś22
M. Słowik35
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Popławski
 
GL. Kukuś35
J. Pietrzyk26
L. Kukuś35
K. Latański5
M. Słowik35
P. Świtała11
 
Awans
S. Kural
 
      20
 
K. Latański11
P. Świtała35
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
T. Górski22
J. Hajduk26
    43
 
 
    102   94
FT. Górski15
K. Ślenzak19
T. Górski21
M. Podlewski16
J. Hajduk35
M. Wiech21
    86
      22
 
 
M. Podlewski8
M. Wiech35
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WD. Borkowski34
J. Chrobot35
K. Ślenzak22
D. Borkowski35
  44
J. Hajduk29
D. Homza35
    23
 
 
K. Bednarek27
D. Homza35
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Chrobot
 
EK. Bednarek13
D. Borkowski35
K. Bednarek 
- 
D. Homza35
S. Stachowiak27
 
Awans
D. Homza
 
      24
 
- 
S. Stachowiak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Filip 
- 
    45
 
 
    103   95
DD. Serwin15
W. Głąb26
- 
D. Serwin 
M. Filip26
D. Wojciechowski35
    87
      26
 
 
D. Serwin13
D. Wojciechowski23
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VW. Głąb17
J. Hajduk35
W. Głąb24
K. Brejski16
  46
D. Wojciechowski35
J. Chrobot10
    27
 
 
J. Bottcher31
A. Tomaszewski5
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Hajduk
 
CA. Tomaszewski22
K. Brejski35
A. Tomaszewski12
B. Tarka2
J. Bottcher14
J. Chrobot35
 
Awans
D. Wojciechowski
 
      28
 
B. Tarka0
J. Chrobot35
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
T. Lisiecki14
A. Pałczyński35
    47
 
 
    104   96
BA. Wszędybył20
S. Gaweł19
T. Lisiecki12
A. Wszędybył35
A. Pałczyński28
M. Popławski35
    88
      30
 
 
A. Wszędybył4
M. Popławski35
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UA. Wszędybył15
M. Słowik35
A. Wszędybył22
K. Jagiełło21
  48
M. Popławski11
J. Nowak35
    31
 
 
S. Bruśnicki28
K. Jagiełło24
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Słowik
 
AK. Jagiełło35
M. Białous12
K. Jagiełło 
- 
S. Bruśnicki19
J. Nowak35
 
Awans
J. Nowak
 
      32
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System