Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2021 - chłopcy

2. turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
J. Nowak 
- 
    33
 
 
    97   89
PH. Kubicki1
J. Kraupe3
- 
H. Kubicki 
J. Nowak4
S. Gaweł0
    81
      2
 
 
S. Gaweł4
H. Kubicki1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Kraupe3
K. Bednarek2
J. Kraupe3
T. Lisiecki0
  34
J. Nowak4
W. Głąb3
    3
 
 
M. Czekajski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
J. Kraupe
 
O- 
T. Lisiecki 
- 
- 
M. Czekajski2
W. Głąb4
 
Awans
J. Nowak
 
      4
 
- 
W. Głąb 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
S. Kural 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Pietrzyk 
- 
- 
S. Kural4
A. Pałczyński0
    82
      6
 
 
- 
A. Pałczyński 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Bottcher3
M. Wiech1
J. Pietrzyk1
J. Bottcher3
  36
S. Kural4
S. Bruśnicki1
    7
 
 
S. Kaczmarek 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Bottcher
 
M- 
J. Bottcher 
- 
- 
S. Kaczmarek3
S. Bruśnicki4
 
Awans
S. Kural
 
      8
 
- 
S. Bruśnicki 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Wiech 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Ślenzak3
D. Serwin1
- 
K. Ślenzak 
M. Wiech4
W. Czech0
    83
      10
 
 
W. Czech4
K. Ślenzak1
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Ślenzak1
S. Bruśnicki3
K. Ślenzak3
K. Latański1
  38
M. Wiech3
P. Świtała4
    11
 
 
L. Kukuś 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
S. Bruśnicki
 
K- 
K. Latański 
- 
- 
L. Kukuś2
P. Świtała4
 
Awans
P. Świtała
 
      12
 
- 
P. Świtała 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Bednarek 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Gorzela 
- 
- 
K. Bednarek4
M. Brejski0
    84
      14
 
 
- 
M. Brejski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Gorzela2
W. Głąb3
J. Gorzela3
W. Kaczmarek1
  40
K. Bednarek0
D. Jastrząb4
    15
 
 
I. Ruszkiewicz4
I. Szewczak1
    Przegrany na T
 
 
Awans
W. Głąb
 
II. Szewczak0
W. Kaczmarek3
I. Szewczak 
- 
I. Ruszkiewicz0
D. Jastrząb4
 
Awans
D. Jastrząb
 
      16
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Król 
- 
    41
 
 
    101   93
HW. Lubczyński0
I. Ruszkiewicz3
- 
W. Lubczyński 
B. Król4
W. Kaczmarek2
    85
      18
 
 
W. Lubczyński2
W. Kaczmarek4
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XI. Ruszkiewicz1
K. Jagiełło3
I. Ruszkiewicz3
M. Brejski2
  42
B. Król4
J. Mazik0
    19
 
 
J. Gorzela 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Jagiełło
 
G- 
M. Brejski 
- 
- 
J. Gorzela2
J. Mazik4
 
Awans
B. Król
 
      20
 
- 
J. Mazik 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
A. Tomaszewski 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
L. Kukuś 
- 
- 
A. Tomaszewski4
K. Latański3
    86
      22
 
 
- 
K. Latański 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WW. Czech3
M. Cholewiński2
L. Kukuś1
W. Czech4
  44
A. Tomaszewski1
S. Miroń4
    23
 
 
D. Serwin 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
W. Czech
 
E- 
W. Czech 
- 
- 
D. Serwin2
S. Miroń4
 
Awans
S. Miroń
 
      24
 
- 
S. Miroń 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
P. Boguszewski 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Słowik3
S. Kaczmarek0
- 
M. Słowik 
P. Boguszewski4
J. Bottcher2
    87
      26
 
 
M. Słowik1
J. Bottcher4
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Słowik3
A. Tomaszewski0
M. Słowik3
A. Pałczyński1
  46
P. Boguszewski4
M. Cholewiński2
    27
 
 
M. Cholewiński 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Słowik
 
C- 
A. Pałczyński 
- 
- 
M. Cholewiński4
J. Pietrzyk3
 
Awans
P. Boguszewski
 
      28
 
- 
J. Pietrzyk 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Jagiełło 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Czekajski 
- 
- 
K. Jagiełło4
T. Lisiecki1
    88
      30
 
 
- 
T. Lisiecki 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Gaweł3
J. Mazik2
M. Czekajski1
S. Gaweł3
  48
K. Jagiełło3
M. Urbański4
    31
 
 
A. Michalski2
J. Kraupe4
    Przegrany na X
 
 
Awans
S. Gaweł
 
AA. Michalski1
S. Gaweł3
A. Michalski 
- 
J. Kraupe1
M. Urbański4
 
Awans
M. Urbański
 
      32
 
- 
M. Urbański 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System