Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2020 - chłopcy

4. turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Dominik Jastrząb (Fair Play Jaworzno) Jakub Kowalczyk (TCF HUB Ligapp.net Kraków)
Dominik
Jastrząb

(Fair Play Jaworzno)
40 : 7Jakub
Kowalczyk

(TCF HUB Ligapp.net Kraków)


    1
 
S. Kural40
O. Jamorski35
    9
 
 
S. Kural40
M. Wiech23
    13
    2
 
 
J. Bottcher35
M. Wiech40
 
 
 
S. Kural4
D. Jastrząb40
    15
    3
 
 
J. Nowak40
W. Głąb15
    10
 
 
 
J. Nowak13
D. Jastrząb40
    4
 
 
D. Jastrząb40
S. Bruśnicki7
 
 
 
D. Jastrząb40
J. Kowalczyk7
    5
 
 
D. Borkowski40
O. Widacha14
    11
 
 
 
D. Borkowski40
S. Miroń13
    14
    6
 
 
W. Fortuński16
S. Miroń40
 
 
 
D. Borkowski7
J. Kowalczyk40
    7
 
 
J. Kowalczyk40
M. Słowik6
    12
 
 
 
J. Kowalczyk40
M. Urbański38
    8
 
 
M. Urbański40
K. Bednarek16
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
S. Bruśnicki 
- 
    33
 
 
    97   89
PE. Świdniak2
K. Zielenkiewicz35
- 
E. Świdniak 
S. Bruśnicki14
O. Widacha15
    81
      2
 
 
E. Świdniak5
O. Widacha40
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Zielenkiewicz9
O. Jamorski35
K. Zielenkiewicz18
M. Chmiel8
  34
O. Widacha7
S. Kural40
    3
 
 
S. Kural40
W. Krzyżanowski10
    Przegrany na Q
 
 
Awans
O. Jamorski
 
OJ. Dybała14
M. Chmiel25
W. Krzyżanowski8
J. Dybała19
S. Kural40
M. Cholewiński2
 
Awans
S. Kural
 
      4
 
M. Cholewiński30
J. Dybała23
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Pietrzyk 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Podlewski20
D. Regieli19
- 
M. Podlewski 
J. Pietrzyk13
J. Kraupe4
    82
      6
 
 
J. Kraupe13
M. Podlewski0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Podlewski10
S. Miroń19
M. Podlewski12
M. Popławski9
  36
J. Pietrzyk9
J. Bottcher40
    7
 
 
M. Czekajski24
J. Mrozowski2
    Przegrany na R
 
 
Awans
S. Miroń
 
MJ. Mrozowski5
M. Popławski21
J. Mrozowski 
- 
M. Czekajski10
J. Bottcher40
 
Awans
J. Bottcher
 
      8
 
- 
J. Bottcher 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
S. Miroń 
- 
    37
 
 
    99   91
LA. Stępień19
M. Wiech20
- 
A. Stępień 
S. Miroń40
J. Hajduk6
    83
      10
 
 
A. Stępień5
J. Hajduk20
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Wiech35
J. Pietrzyk22
M. Wiech35
N. Czekajski0
  38
S. Miroń20
J. Nowak40
    11
 
 
T. Górski18
D. Homza11
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Wiech
 
KD. Homza9
N. Czekajski17
D. Homza 
- 
T. Górski17
J. Nowak26
 
Awans
J. Nowak
 
      12
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
D. Jastrząb40
A. Wszędybył3
    39
 
 
    100   92
JA. Wszędybył11
D. Wojciechowski28
A. Wszędybył20
K. Spychała19
D. Jastrząb37
P. Świtała35
    84
      14
 
 
K. Spychała12
P. Świtała26
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Wojciechowski12
O. Widacha13
D. Wojciechowski22
P. Boguszewski21
  40
D. Jastrząb40
O. Jamorski13
    15
 
 
O. Jamorski25
K. Jagiełło24
    Przegrany na T
 
 
Awans
O. Widacha
 
IK. Jagiełło2
P. Boguszewski35
K. Jagiełło 
- 
O. Jamorski40
K. Bednarek17
 
Awans
D. Jastrząb
 
      16
 
- 
K. Bednarek 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
P. Boguszewski 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Maciejewski4
K. Bednarek35
- 
J. Maciejewski 
P. Boguszewski16
D. Borkowski22
    85
      18
 
 
J. Maciejewski4
D. Borkowski35
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Bednarek14
S. Stachowiak13
K. Bednarek35
P. Świtała9
  42
D. Borkowski35
M. Szybist17
    19
 
 
M. Szybist10
J. Gorzela8
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Bednarek
 
GM. Szybist18
P. Świtała31
J. Gorzela11
M. Szybist14
M. Szybist31
D. Wojciechowski18
 
Awans
D. Borkowski
 
      20
 
M. Szybist3
D. Wojciechowski14
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
W. Fortuński40
K. Ślenzak6
    43
 
 
    102   94
FK. Ślenzak9
T. Górski14
K. Ślenzak15
M. Białous10
W. Fortuński40
N. Czekajski7
    86
      22
 
 
M. Białous14
N. Czekajski30
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WT. Górski11
W. Głąb14
T. Górski14
J. Hajduk9
  44
W. Fortuński40
K. Kozera4
    23
 
 
K. Kozera9
A. Palczyński4
    Przegrany na V
 
 
Awans
W. Głąb
 
EA. Palczyński19
J. Hajduk20
A. Palczyński 
- 
K. Kozera40
M. Wiech3
 
Awans
W. Fortuński
 
      24
 
- 
M. Wiech 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Popławski 
- 
    45
 
 
    103   95
DD. Piotrzkowski0
M. Czekajski35
- 
D. Piotrzkowski 
M. Popławski0
W. Głąb16
    87
      26
 
 
W. Głąb35
D. Piotrzkowski0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Słowik35
K. Kozera13
M. Czekajski6
M. Słowik35
  46
W. Głąb8
J. Kowalczyk40
    27
 
 
M. Słowik19
J. Kowalczyk22
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Słowik
 
CM. Słowik35
J. Kraupe16
M. Słowik22
J. Chrobot18
J. Kowalczyk40
D. Regieli3
 
Awans
J. Kowalczyk
 
      28
 
D. Regieli18
J. Chrobot11
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Chmiel31
K. Kozakowski7
    47
 
 
    104   96
BK. Kozakowski7
M. Cholewiński18
K. Kozakowski 
- 
M. Chmiel18
M. Urbański19
    88
      30
 
 
- 
M. Urbański 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
US. Bruśnicki35
M. Szybist7
M. Cholewiński18
S. Bruśnicki35
  48
M. Urbański22
S. Stachowiak18
    31
 
 
S. Stachowiak40
P. Żak14
    Przegrany na X
 
 
Awans
S. Bruśnicki
 
AP. Żak4
S. Bruśnicki35
P. Żak 
- 
S. Stachowiak25
K. Zielenkiewicz16
 
Awans
M. Urbański
 
      32
 
- 
K. Zielenkiewicz 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System