Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2020 - chłopcy

3. turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Wiktor Fortuński (Baribal Zagłębie Lubin) Michał Popławski (Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn)
Wiktor
Fortuński

(Baribal Zagłębie Lubin)
4 : 1Michał
Popławski

(Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn)


    1
 
W. Fortuński4
P. Boguszewski3
    9
 
 
W. Fortuński4
M. Słowik0
    13
    2
 
 
M. Słowik4
D. Wojciechowski2
 
 
 
W. Fortuński4
S. Bruśnicki2
    15
    3
 
 
B. Król4
J. Dybała0
    10
 
 
 
B. Król0
S. Bruśnicki4
    4
 
 
S. Bruśnicki4
M. Chmiel3
 
 
 
W. Fortuński4
M. Popławski1
    5
 
 
K. Kozera2
M. Wiech4
    11
 
 
 
M. Wiech4
K. Bednarek1
    14
    6
 
 
K. Bednarek4
J. Chrobot1
 
 
 
M. Wiech3
M. Popławski4
    7
 
 
M. Popławski4
O. Widacha2
    12
 
 
 
M. Popławski4
S. Miroń0
    8
 
 
A. Swadźba2
S. Miroń4
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
K. Zielenkiewicz 
- 
    33
 
 
    97   89
PE. Świdniak3
M. Czekajski2
- 
E. Świdniak 
K. Zielenkiewicz4
O. Guziak1
    81
      2
 
 
E. Świdniak2
O. Guziak4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Chrobot3
D. Homza1
E. Świdniak0
J. Chrobot3
  34
K. Zielenkiewicz3
W. Fortuński4
    3
 
 
O. Widacha4
J. Gorzela3
    Przegrany na Q
 
 
Awans
J. Chrobot
 
OJ. Gorzela0
J. Chrobot3
J. Gorzela3
A. Wielebski2
O. Widacha0
W. Fortuński4
 
Awans
W. Fortuński
 
      4
 
W. Fortuński4
A. Wielebski0
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
J. Pietrzyk 
- 
    35
 
 
    98   90
NJ. Kraupe1
P. Żak3
- 
J. Kraupe 
J. Pietrzyk1
M. Słowik4
    82
      6
 
 
J. Kraupe2
M. Słowik4
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Świtała2
M. Chmiel3
P. Żak1
P. Świtała3
  36
M. Słowik4
M. Wiech0
    7
 
 
P. Świtała0
M. Wiech4
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Chmiel
 
MP. Świtała3
A. Palczyński2
P. Świtała 
- 
M. Wiech4
D. Borkowski1
 
Awans
M. Słowik
 
      8
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
B. Król 
- 
    37
 
 
    99   91
LE. Nowacki0
W. Głąb3
- 
E. Nowacki 
B. Król4
J. Hajduk2
    83
      10
 
 
E. Nowacki0
J. Hajduk4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RW. Głąb0
M. Wiech3
W. Głąb3
M. Filip0
  38
B. Król4
M. Chmiel2
    11
 
 
M. Chmiel 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Wiech
 
K- 
M. Filip 
- 
- 
M. Chmiel4
K. Ślenzak0
 
Awans
B. Król
 
      12
 
- 
K. Ślenzak 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Nowak 
- 
    39
 
 
    100   92
JK. Spychała1
D. Wojciechowski3
- 
K. Spychała 
J. Nowak0
D. Homza4
    84
      14
 
 
K. Spychała2
D. Homza4
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QD. Wojciechowski3
K. Zielenkiewicz2
D. Wojciechowski3
A. Stępień1
  40
D. Homza0
S. Bruśnicki4
    15
 
 
A. Stępień3
K. Jagiełło4
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Wojciechowski
 
IA. Stępień3
J. Bottcher1
A. Stępień 
- 
K. Jagiełło0
S. Bruśnicki4
 
Awans
S. Bruśnicki
 
      16
 
- 
S. Bruśnicki 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
J. Bottcher 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Maciejewski1
K. Jagiełło3
- 
J. Maciejewski 
J. Bottcher2
K. Kozera4
    85
      18
 
 
J. Maciejewski1
K. Kozera4
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Nowak2
P. Boguszewski3
K. Jagiełło2
J. Nowak3
  42
K. Kozera4
T. Górski0
    19
 
 
T. Górski 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Boguszewski
 
G- 
J. Nowak 
- 
- 
T. Górski4
D. Wojciechowski1
 
Awans
K. Kozera
 
      20
 
- 
D. Wojciechowski 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Filip 
- 
    43
 
 
    102   94
FM. Białous3
K. Ślenzak1
- 
M. Białous 
M. Filip1
N. Czekajski4
    86
      22
 
 
M. Białous0
N. Czekajski4
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Białous1
S. Miroń3
M. Białous3
J. Hajduk2
  44
N. Czekajski2
K. Bednarek4
    23
 
 
J. Mazik0
W. Głąb4
    Przegrany na V
 
 
Awans
S. Miroń
 
EJ. Mazik1
J. Hajduk3
J. Mazik 
- 
W. Głąb3
K. Bednarek4
 
Awans
K. Bednarek
 
      24
 
- 
K. Bednarek 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
S. Miroń 
- 
    45
 
 
    103   95
DJ. Dybała3
D. Borkowski1
- 
J. Dybała 
S. Miroń4
A. Palczyński2
    87
      26
 
 
A. Pałczyński4
J. Dybała3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VJ. Dybała3
N. Czekajski0
J. Dybała3
J. Pietrzyk2
  46
S. Miroń2
M. Popławski4
    27
 
 
D. Piotrzkowski2
P. Żak4
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Dybała
 
CD. Piotrzkowski2
J. Pietrzyk3
D. Piotrzkowski 
- 
P. Żak3
M. Popławski4
 
Awans
M. Popławski
 
      28
 
- 
M. Popławski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Kozakowski1
P. Boguszewski4
    47
 
 
    104   96
BL. Kukuś2
O. Widacha3
K. Kozakowski0
L. Kukuś3
P. Boguszewski4
J. Chrobot3
    88
      30
 
 
L. Kukuś2
J. Chrobot4
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UO. Widacha3
T. Górski0
O. Widacha4
O. Guziak3
  48
P. Boguszewski3
A. Swadźba4
    31
 
 
M. Czekajski4
M. Podlewski2
    Przegrany na X
 
 
Awans
O. Widacha
 
AM. Podlewski0
O. Guziak3
M. Podlewski 
- 
M. Czekajski0
A. Swadźba4
 
Awans
A. Swadźba
 
      32
 
- 
A. Swadźba 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System