Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2009 - chłopcy

II turniej (8-bil)

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
M. Fortuński 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Mazur0
P. Krajewski3
- 
K. Mazur 
M. Fortuński4
D. Butowski1
    81
      2
 
 
K. Mazur1
D. Butowski3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Rybarczyk0
A. Borowiec3
P. Krajewski1
M. Rybarczyk3
  34
M. Fortuński4
J. Gawle1
    3
 
 
J. Gawle3
P. Statkiewicz1
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Borowiec
 
OK. Zbien0
M. Rybarczyk3
P. Statkiewicz0
K. Zbien3
J. Gawle4
M. Witkowski3
 
Awans
M. Fortuński
 
      4
 
M. Witkowski3
K. Zbien1
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Fortuński 
- 
    35
 
 
    98   90
NR. Sęk1
M. Ciunowicz3
- 
R. Sęk 
M. Fortuński4
K. Chmielowski0
    82
      6
 
 
R. Sęk2
K. Chmielowski3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SA. Czapliński2
S. Gradel3
M. Ciunowicz2
A. Czapliński3
  36
M. Fortuński4
R. Szagun0
    7
 
 
R. Szagun3
S. Jakubowski1
    Przegrany na R
 
 
Awans
S. Gradel
 
MS. Jakubowski2
A. Czapliński3
S. Jakubowski 
- 
R. Szagun4
M. Fronczak0
 
Awans
M. Fortuński
 
      8
 
- 
M. Fronczak 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Auguścik 
- 
    37
 
 
    99   91
LD. Wielec3
F. Gałązka1
- 
D. Wielec 
M. Auguścik3
T. Muciek4
    83
      10
 
 
T. Muciek3
D. Wielec1
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Grygierczyk2
R. Szagun3
D. Wielec1
P. Grygierczyk3
  38
T. Muciek4
S. Gradel1
    11
 
 
M. Pasek2
K. Tomasik3
    Przegrany na S
 
 
Awans
R. Szagun
 
KM. Pasek1
P. Grygierczyk3
M. Pasek3
A. Heród1
K. Tomasik1
S. Gradel4
 
Awans
T. Muciek
 
      12
 
A. Heród2
S. Gradel3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
A. Borowiec 
- 
    39
 
 
    100   92
JD. Wachowski1
F. Pira3
- 
D. Wachowski 
A. Borowiec4
Ł. Szpala1
    84
      14
 
 
D. Wachowski2
Ł. Szpala3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QF. Pira3
J. Gawle1
F. Pira3
O. Karpiński1
  40
A. Borowiec3
M. Nowak4
    15
 
 
- 
K. Lange 
    Przegrany na T
 
 
Awans
F. Pira
 
I- 
O. Karpiński 
- 
- 
K. Lange0
M. Nowak4
 
Awans
M. Nowak
 
      16
 
- 
M. Nowak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Emescheimer 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Sząszor3
K. Lange0
- 
K. Sząszor 
M. Emescheimer4
O. Karpiński3
    85
      18
 
 
K. Sząszor0
O. Karpiński3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XŁ. Szpala3
K. Mikłasz1
K. Sząszor1
Ł. Szpala3
  42
M. Emescheimer4
M. Batorski1
    19
 
 
K. Sierociński0
F. Pira3
    Przegrany na U
 
 
Awans
Ł. Szpala
 
GK. Sierociński0
Ł. Szpala3
K. Sierociński4
S. Bakunowicz0
F. Pira2
M. Batorski4
 
Awans
M. Emescheimer
 
      20
 
S. Bakunowicz0
M. Batorski3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
A. Dela3
S. Szczesiak0
    43
 
 
    102   94
FS. Szczesiak3
K. Tomasik0
S. Szczesiak3
A. Koczuba1
A. Dela4
P. Grygierczyk1
    86
      22
 
 
A. Koczuba0
P. Grygierczyk3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Auguścik3
D. Płóciennik0
S. Szczesiak0
M. Auguścik3
  44
A. Dela4
P. Kaczmarek0
    23
 
 
A. Chlebowski1
F. Gałązka3
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Auguścik
 
EA. Chlebowski0
M. Auguścik3
A. Chlebowski 
- 
F. Gałązka3
P. Kaczmarek4
 
Awans
A. Dela
 
      24
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Płóciennik 
- 
    45
 
 
    103   95
DP. Sajór3
M. Fronczak2
- 
P. Sajór 
D. Płóciennik4
A. Czapliński1
    87
      26
 
 
P. Sajór2
A. Czapliński3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Zdonek0
P. Kaczmarek3
P. Sajór2
M. Zdonek3
  46
D. Płóciennik1
A. Czarnowski4
    27
 
 
M. Ciunowicz3
M. Zdonek2
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Kaczmarek
 
CM. Zdonek3
K. Chmielowski1
M. Zdonek 
- 
M. Ciunowicz1
A. Czarnowski4
 
Awans
A. Czarnowski
 
      28
 
- 
A. Czarnowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Rybarczyk3
M. Mendrygał0
    47
 
 
    104   96
BB. Hernet0
M. Witkowski3
M. Mendrygał0
B. Hernet3
M. Rybarczyk3
K. Mikłasz4
    88
      30
 
 
K. Mikłasz3
B. Hernet0
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Witkowski0
M. Batorski3
M. Witkowski3
D. Czubaszek0
  48
K. Mikłasz1
W. Szewczyk4
    31
 
 
D. Czubaszek1
P. Krajewski3
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Batorski
 
AD. Czubaszek3
D. Butowski2
D. Czubaszek 
- 
P. Krajewski0
W. Szewczyk4
 
Awans
W. Szewczyk
 
      32
 
- 
W. Szewczyk 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System