Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2019 - chłopcy

2. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
N. Jankowiak 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Łazowski0
M. Czekajski3
- 
K. Łazowski 
N. Jankowiak4
H. Kowalewski 2
    81
      2
 
 
H. Kowalewski 4
K. Łazowski1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TM. Cholewiński2
P. Boguszewski3
M. Czekajski0
M. Cholewiński3
  34
N. Jankowiak3
D. Ksianzov1
    3
 
 
W. Prażuch 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Boguszewski
 
O- 
M. Cholewiński 
- 
- 
W. Prażuch3
D. Ksianzov4
 
Awans
N. Jankowiak
 
      4
 
- 
D. Ksianzov 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Szybist 
- 
    35
 
 
    98   90
NA. Wszędybył3
K. Kozera1
- 
A. Wszędybył 
M. Szybist4
B. Tracz3
    82
      6
 
 
B. Tracz4
A. Wszędybył0
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Spicha3
M. Bąbol1
A. Wszędybył1
K. Spicha3
  36
M. Szybist0
S. Bruśnicki4
    7
 
 
O. Widacha2
H. Woźniak4
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Spicha
 
MO. Widacha0
K. Spicha3
O. Widacha 
- 
H. Woźniak1
S. Bruśnicki4
 
Awans
S. Bruśnicki
 
      8
 
- 
S. Bruśnicki 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
K. Filip 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Podlewski2
M. Popławaski3
- 
M. Podlewski 
K. Filip4
E. Świdniak1
    83
      10
 
 
E. Świdniak4
M. Podlewski0
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Popławaski3
M. Szybist1
M. Popławaski3
P. Charczuk1
  38
K. Filip4
M. Bąbol2
    11
 
 
A. Pałczyński 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Popławaski
 
K- 
P. Charczuk 
- 
- 
A. Pałczyński2
M. Bąbol4
 
Awans
K. Filip
 
      12
 
- 
M. Bąbol 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Miroń 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
J. Kraupe 
- 
- 
J. Miroń3
M. Słowik4
    84
      14
 
 
- 
M. Słowik 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QJ. Kraupe3
D. Ksianzov1
J. Kraupe3
S. Jasewicz0
  40
M. Słowik4
P. Boguszewski1
    15
 
 
P. Boguszewski4
S. Jasewicz2
    Przegrany na T
 
 
Awans
J. Kraupe
 
IS. Jasewicz3
M. Brejski0
S. Jasewicz 
- 
P. Boguszewski4
D. Jastrząb3
 
Awans
M. Słowik
 
      16
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Urbański 
- 
    41
 
 
    101   93
HA. Woźniak0
D. Jastrząb3
- 
A. Woźniak 
M. Urbański4
M. Brejski1
    85
      18
 
 
M. Brejski4
A. Woźniak1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XD. Jastrząb3
O. Jamorski2
D. Jastrząb3
J. Miroń1
  42
M. Urbański3
W. Fortuński4
    19
 
 
J. Kraupe 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Jastrząb
 
G- 
J. Miroń 
- 
- 
J. Kraupe1
W. Fortuński4
 
Awans
W. Fortuński
 
      20
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
P. Charczuk 
- 
    43
 
 
    102   94
FJ. Rytych1
A. Pałczyński3
- 
J. Rytych 
P. Charczuk0
J. Danielak4
    86
      22
 
 
J. Danielak4
J. Rytych1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Pałczyński3
W. Czech0
A. Pałczyński3
E. Świdniak0
  44
J. Danielak2
J. Kowalczyk4
    23
 
 
F. Józefowicz0
M. Popławaski4
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Pałczyński
 
EF. Józefowicz2
E. Świdniak3
F. Józefowicz 
- 
M. Popławaski2
J. Kowalczyk4
 
Awans
J. Kowalczyk
 
      24
 
- 
J. Kowalczyk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Spicha 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Michałowski0
H. Woźniak3
- 
M. Michałowski 
K. Spicha2
N. Czekajski4
    87
      26
 
 
N. Czekajski4
M. Michałowski0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VH. Woźniak3
J. Danielak1
H. Woźniak3
A. Stępień0
  46
N. Czekajski4
W. Czech1
    27
 
 
W. Czech4
A. Stępień2
    Przegrany na W
 
 
Awans
H. Woźniak
 
CA. Stępień3
B. Tracz1
A. Stępień 
- 
W. Czech4
K. Kozera0
 
Awans
N. Czekajski
 
      28
 
- 
K. Kozera 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Cholewiński 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
W. Prażuch 
- 
- 
M. Cholewiński1
K. Paliwoda4
    88
      30
 
 
- 
K. Paliwoda 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UH. Kowalewski 1
M. Urbański3
W. Prażuch1
H. Kowalewski 3
  48
K. Paliwoda4
O. Jamorski2
    31
 
 
M. Czekajski4
B. Wiktorowicz1
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Urbański
 
AB. Wiktorowicz2
H. Kowalewski 3
B. Wiktorowicz 
- 
M. Czekajski1
O. Jamorski4
 
Awans
K. Paliwoda
 
      32
 
- 
O. Jamorski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System