Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Junior Tour 2019 - chłopcy

2. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
S. Kural 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Wielebski0
K. Brejski3
- 
A. Wielebski 
S. Kural4
H. Kubicki0
    81
      2
 
 
H. Kubicki4
A. Wielebski3
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Jagiełło2
T. Górski3
K. Brejski2
K. Jagiełło3
  34
S. Kural4
K. Bednarek2
    3
 
 
H. Jaros 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
T. Górski
 
O- 
K. Jagiełło 
- 
- 
H. Jaros2
K. Bednarek4
 
Awans
S. Kural
 
      4
 
- 
K. Bednarek 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
M. Filip 
- 
    35
 
 
    98   90
NS. Reliszka0
D. Wojciechowski3
- 
S. Reliszka 
M. Filip4
P. Żak1
    82
      6
 
 
P. Żak4
S. Reliszka3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Wojciechowski2
J. Nowak3
D. Wojciechowski3
M. Wiech0
  36
M. Filip3
M. Bartkowiak4
    7
 
 
M. Wiech1
K. Szychta4
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Nowak
 
MM. Wiech3
D. Regieli0
M. Wiech 
- 
K. Szychta1
M. Bartkowiak4
 
Awans
M. Bartkowiak
 
      8
 
- 
M. Bartkowiak 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
J. Nowak 
- 
    37
 
 
    99   91
LW. Głąb1
P. Świtała3
- 
W. Głąb 
J. Nowak4
K. Latański1
    83
      10
 
 
K. Latański4
W. Głąb3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RP. Świtała3
M. Filip2
P. Świtała3
K. Wiktorowicz0
  38
J. Nowak1
J. Bottcher4
    11
 
 
K. Wiktorowicz0
J. Bottcher4
    Przegrany na S
 
 
Awans
P. Świtała
 
KK. Wiktorowicz3
A. Pipin1
K. Wiktorowicz 
- 
J. Bottcher4
J. Pietrzyk3
 
Awans
J. Bottcher
 
      12
 
- 
J. Pietrzyk 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
O. Guziak 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
M. Szybist 
- 
- 
O. Guziak1
T. Górski4
    84
      14
 
 
- 
T. Górski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Siudziński2
K. Bednarek3
M. Szybist0
A. Siudziński3
  40
T. Górski1
K. Zielenkiewicz3
    15
 
 
A. Klima4
S. Kędzior2
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Bednarek
 
IS. Kędzior1
A. Siudziński3
S. Kędzior 
- 
A. Klima0
K. Zielenkiewicz4
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
      16
 
- 
K. Zielenkiewicz 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Stachowiak 
- 
    41
 
 
    101   93
HS. Gaweł3
A. Klima2
- 
S. Gaweł 
S. Stachowiak4
A. Siudziński1
    85
      18
 
 
S. Gaweł0
A. Siudziński4
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XO. Guziak0
S. Miroń3
S. Gaweł2
O. Guziak3
  42
S. Stachowiak4
J. Mazik1
    19
 
 
M. Szybist 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
S. Miroń
 
G- 
O. Guziak 
- 
- 
M. Szybist3
J. Mazik4
 
Awans
S. Stachowiak
 
      20
 
- 
J. Mazik 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
D. Borkowski 
- 
    43
 
 
    102   94
FT. Lisiecki3
J. Pietrzyk2
- 
T. Lisiecki 
D. Borkowski4
A. Pipin1
    86
      22
 
 
T. Lisiecki2
A. Pipin4
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Lewandowski0
D. Gliński3
T. Lisiecki1
A. Lewandowski3
  44
D. Borkowski4
J. Wiśnik3
    23
 
 
P. Świtała4
A. Lewandowski3
    Przegrany na V
 
 
Awans
D. Gliński
 
EA. Lewandowski3
K. Latański2
A. Lewandowski 
- 
P. Świtała3
J. Wiśnik4
 
Awans
D. Borkowski
 
      24
 
- 
J. Wiśnik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Gliński 
- 
    45
 
 
    103   95
DD. Kupidura3
K. Szychta0
- 
D. Kupidura 
D. Gliński4
D. Regieli3
    87
      26
 
 
D. Kupidura1
D. Regieli4
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Chmiel0
J. Wiśnik3
D. Kupidura0
M. Chmiel3
  46
D. Gliński2
J. Chrobot4
    27
 
 
J. Chrobot4
M. Chmiel2
    Przegrany na W
 
 
Awans
J. Wiśnik
 
CM. Chmiel3
P. Żak2
M. Chmiel 
- 
J. Chrobot4
D. Wojciechowski3
 
Awans
J. Chrobot
 
      28
 
- 
D. Wojciechowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
S. Miroń 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
H. Jaros 
- 
- 
S. Miroń4
K. Jagiełło1
    88
      30
 
 
- 
K. Jagiełło 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UH. Jaros2
J. Mazik3
H. Jaros3
J. Maciejewski2
  48
S. Miroń2
S. Błażej4
    31
 
 
J. Maciejewski0
K. Brejski4
    Przegrany na X
 
 
Awans
J. Mazik
 
AJ. Maciejewski3
H. Kubicki0
J. Maciejewski 
- 
K. Brejski1
S. Błażej4
 
Awans
S. Błażej
 
      32
 
- 
S. Błażej 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System