Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa chłopców

4. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
T. Krysztofik 
- 
    33
 
 
    97   89
PŁ. Furmaniak1
K. Jaskólski3
- 
Ł. Furmaniak 
T. Krysztofik3
O. Guziak4
    81
      2
 
 
Ł. Furmaniak3
O. Guziak4
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TO. Pipin0
S. Kural3
K. Jaskólski0
O. Pipin3
  34
O. Guziak3
D. Brzeziński4
    3
 
 
D. Brzeziński 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
S. Kural
 
O- 
O. Pipin 
- 
- 
D. Brzeziński4
B. Szkopiński0
 
Awans
D. Brzeziński
 
      4
 
- 
B. Szkopiński 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Filip 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
J. Nowak 
- 
- 
K. Filip4
D. Serwin1
    82
      6
 
 
- 
D. Serwin 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SJ. Nowak3
D. Borkowski1
J. Nowak3
K. Bednarek0
  36
K. Filip4
N. Jankowiak0
    7
 
 
- 
K. Spychała 
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Nowak
 
M- 
K. Bednarek 
- 
- 
K. Spychała1
N. Jankowiak4
 
Awans
K. Filip
 
      8
 
- 
N. Jankowiak 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Stankiewicz 
- 
    37
 
 
    99   91
LK. Brejski3
M. Słowik1
- 
K. Brejski 
A. Stankiewicz4
M. Popławski0
    83
      10
 
 
M. Popławski4
K. Brejski2
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Brejski3
N. Jankowiak2
K. Brejski3
T. Górski1
  38
A. Stankiewicz4
D. Borkowski2
    11
 
 
A. Derewenda 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Brejski
 
K- 
T. Górski 
- 
- 
A. Derewenda1
D. Borkowski4
 
Awans
A. Stankiewicz
 
      12
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
J. Wiśnik 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
W. Staroń 
- 
- 
J. Wiśnik4
P. Boguszewski2
    84
      14
 
 
- 
P. Boguszewski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QN. Czekajski2
O. Guziak3
W. Staroń2
N. Czekajski3
  40
J. Wiśnik4
S. Kural2
    15
 
 
B. Wiktorowicz0
S. Miroń4
    Przegrany na T
 
 
Awans
O. Guziak
 
IB. Wiktorowicz2
N. Czekajski3
B. Wiktorowicz 
- 
S. Miroń0
S. Kural4
 
Awans
J. Wiśnik
 
      16
 
- 
S. Kural 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Stachowiak 
- 
    41
 
 
    101   93
HK. Dzikowski0
S. Miroń3
- 
K. Dzikowski 
S. Stachowiak4
N. Czekajski0
    85
      18
 
 
K. Dzikowski2
N. Czekajski4
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XS. Miroń2
M. Bąbol3
S. Miroń3
P. Boguszewski1
  42
S. Stachowiak4
J. Chrobot2
    19
 
 
J. Chrobot 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
M. Bąbol
 
G- 
P. Boguszewski 
- 
- 
J. Chrobot4
W. Staroń1
 
Awans
S. Stachowiak
 
      20
 
- 
W. Staroń 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
T. Górski 
- 
    43
 
 
    102   94
FN. Makowski1
A. Derewenda3
- 
N. Makowski 
T. Górski0
A. Siudziński4
    86
      22
 
 
N. Makowski2
A. Siudziński4
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Popławski3
M. Grzębski0
A. Derewenda1
M. Popławski3
  44
A. Siudziński2
D. Wierzyk4
    23
 
 
S. Kupis0
M. Słowik4
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Popławski
 
ES. Kupis2
M. Popławski3
S. Kupis 
- 
M. Słowik3
D. Wierzyk4
 
Awans
D. Wierzyk
 
      24
 
- 
D. Wierzyk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Spicha4
. -0
    45
 
 
    103   95
DM. Szybist3
K. Spychała2
. -0
M. Szybist3
K. Spicha4
K. Bednarek1
    87
      26
 
 
M. Szybist1
K. Bednarek4
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Szybist3
A. Siudziński1
M. Szybist3
D. Wojciechowski0
  46
K. Spicha4
M. Grzębski1
    27
 
 
M. Grzębski4
D. Wojciechowski2
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Szybist
 
CD. Wojciechowski3
D. Serwin0
D. Wojciechowski 
- 
M. Grzębski4
J. Nowak0
 
Awans
K. Spicha
 
      28
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Bąbol 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
B. Szkopiński 
- 
- 
M. Bąbol4
O. Pipin2
    88
      30
 
 
- 
O. Pipin 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UT. Krysztofik3
J. Chrobot0
B. Szkopiński1
T. Krysztofik3
  48
M. Bąbol2
A. Brzękowski4
    31
 
 
K. Jaskólski 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
T. Krysztofik
 
A- 
T. Krysztofik 
- 
- 
K. Jaskólski2
A. Brzękowski4
 
Awans
A. Brzękowski
 
      32
 
- 
A. Brzękowski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System