Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa chłopców

3. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
T. Krysztofik 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Brejski16
A. Stankiewicz35
- 
K. Brejski 
T. Krysztofik27
A. Szostkowski18
    81
      2
 
 
K. Brejski11
A. Szostkowski15
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Stankiewicz28
P. Boguszewski27
A. Stankiewicz35
O. Pipin17
  34
T. Krysztofik40
D. Brzeziński14
    3
 
 
D. Brzeziński 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Stankiewicz
 
O- 
O. Pipin 
- 
- 
D. Brzeziński16
B. Szkopiński12
 
Awans
T. Krysztofik
 
      4
 
- 
B. Szkopiński 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Paliwoda 
- 
    35
 
 
    98   90
NM. Popławski18
M. Słowik35
- 
M. Popławski 
K. Paliwoda31
D. Jachimowski36
    82
      6
 
 
D. Jachimowski21
M. Popławski14
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SM. Słowik22
D. Wojciechowski12
M. Słowik26
A. Siudziński25
  36
D. Jachimowski34
K. Olejnik35
    7
 
 
M. Miroń7
M. Szybist18
    Przegrany na R
 
 
Awans
M. Słowik
 
MM. Miroń9
A. Siudziński15
M. Miroń 
- 
M. Szybist8
K. Olejnik40
 
Awans
K. Olejnik
 
      8
 
- 
K. Olejnik 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
A. Brzękowski 
- 
    37
 
 
    99   91
LJ. Danielak9
M. Grzebski22
- 
J. Danielak 
A. Brzękowski34
Ł. Furmaniak11
    83
      10
 
 
J. Danielak6
Ł. Furmaniak14
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RM. Grzebski20
D. Jachimowski8
M. Grzebski31
S. Kupis17
  38
A. Brzękowski40
D. Wojciechowski15
    11
 
 
K. Spychała 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
M. Grzebski
 
K- 
S. Kupis 
- 
- 
K. Spychała3
D. Wojciechowski15
 
Awans
A. Brzękowski
 
      12
 
- 
D. Wojciechowski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Filip 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Jagiełło 
- 
- 
M. Filip0
P. Boguszewski40
    84
      14
 
 
- 
P. Boguszewski 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QK. Jaskólski12
D. Brzeziński5
K. Jagiełło5
K. Jaskólski18
  40
P. Boguszewski1
S. Stachowiak20
    15
 
 
O. Guziak15
K. Lipowicz17
    Przegrany na T
 
 
Awans
K. Jaskólski
 
IO. Guziak7
K. Jaskólski35
O. Guziak 
- 
K. Lipowicz1
S. Stachowiak40
 
Awans
S. Stachowiak
 
      16
 
- 
S. Stachowiak 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Urbański 
- 
    41
 
 
    101   93
HJ. Pietrzyk19
K. Lipowicz7
- 
J. Pietrzyk 
M. Urbański33
K. Jaskólski6
    85
      18
 
 
J. Pietrzyk5
K. Jaskólski20
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XJ. Pietrzyk11
K. Spicha40
J. Pietrzyk25
M. Filip11
  42
M. Urbański16
A. Derewenda5
    19
 
 
K. Jagiełło 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Spicha
 
G- 
M. Filip 
- 
- 
K. Jagiełło10
A. Derewenda19
 
Awans
M. Urbański
 
      20
 
- 
A. Derewenda 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
J. Wiśnik 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Spychała 
- 
- 
J. Wiśnik32
S. Kupis11
    86
      22
 
 
- 
S. Kupis 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WŁ. Furmaniak10
J. Nowak22
K. Spychała9
Ł. Furmaniak24
  44
J. Wiśnik40
D. Klepacz21
    23
 
 
M. Brończyk7
M. Grzebski40
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Nowak
 
EM. Brończyk9
Ł. Furmaniak23
M. Brończyk 
- 
M. Grzebski27
D. Klepacz39
 
Awans
J. Wiśnik
 
      24
 
- 
D. Klepacz 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
O. Jamorski 
- 
    45
 
 
    103   95
DP. Charczuk9
M. Szybist11
- 
P. Charczuk 
O. Jamorski40
A. Siudziński14
    87
      26
 
 
A. Siudziński22
P. Charczuk19
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Paliwoda19
D. Klepacz35
M. Szybist12
K. Paliwoda26
  46
O. Jamorski40
J. Nowak7
    27
 
 
M. Słowik 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
D. Klepacz
 
C- 
K. Paliwoda 
- 
- 
M. Słowik22
J. Nowak37
 
Awans
O. Jamorski
 
      28
 
- 
J. Nowak 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Bąbol 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
B. Szkopiński 
- 
- 
M. Bąbol28
O. Pipin16
    88
      30
 
 
- 
O. Pipin 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UB. Szkopiński13
A. Derewenda10
B. Szkopiński22
A. Szostkowski10
  48
M. Bąbol32
K. Spicha21
    31
 
 
N. Czekajski25
K. Spicha31
    Przegrany na X
 
 
Awans
B. Szkopiński
 
AN. Czekajski8
A. Szostkowski9
N. Czekajski 
- 
K. Spicha40
A. Stankiewicz21
 
Awans
M. Bąbol
 
      32
 
- 
A. Stankiewicz 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System