Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2018 - grupa chłopców

1. turniej

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
D. Jastrząb 
- 
    33
 
 
    97   89
PA. Siudziński3
K. Piekarz0
- 
J. Lipiec 
D. Brzeziński0
S. Bruśnicki1
    81
      2
 
 
S. Bruśnicki3
J. Lipiec0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TB. Tracz3
K. Derendarz1
B. Tracz3
S. Błażej3
  34
S. Stachowiak3
J. Chrobot0
    3
 
 
O. Błądek0
D. Brzeziński3
    Przegrany na Q
 
 
Awans
B. Tracz
 
O- 
S. Błażej 
- 
W. Dynia 
R. Grubich1
J. Chrobot3
 
Awans
S. Stachowiak
 
      4
 
J. Chrobot3
W. Dynia1
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
R. Grubich 
- 
    35
 
 
    98   90
NS. Ignacak2
S. Kupis1
- 
A. Siudziński 
J. Fudali2
D. Kupidura3
    82
      6
 
 
A. Siudziński0
D. Kupidura3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SN. Jankowiak3
M. Kopeć2
J. Wiśnik2
M. Urbański3
  36
W. Zieliński3
M. Sawicz3
    7
 
 
J. Fudali 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
N. Jankowiak
 
MN. Wojciechowski3
M. Urbański0
N. Wojciechowski 
- 
S. Stachowiak3
M. Sawicz3
 
Awans
M. Sawicz
 
      8
 
- 
M. Sawicz 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
S. Stachowiak 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Drożdzyński1
M. Bąbol3
- 
S. Ignacak 
K. Lipowicz1
A. Szostkowski1
    83
      10
 
 
A. Szostkowski3
S. Ignacak1
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RB. Ufnalski1
D. Kupidura1
K. Lipowicz1
N. Wojciechowski0
  38
S. Kural3
M. Kopeć0
    11
 
 
N. Wojciechowski0
K. Lipowicz3
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Kupidura
 
KA. Duszyński0
A. Pipin0
A. Duszyński 
- 
W. Zieliński3
M. Kopeć3
 
Awans
S. Kural
 
      12
 
- 
M. Kopeć 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
W. Zieliński 
- 
    39
 
 
    100   92
JM. Chmiel0
B. Tracz3
- 
M. Drożdzyński 
K. Derendarz3
P. Boguszewski0
    84
      14
 
 
M. Drożdzyński0
P. Boguszewski3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QR. Grubich2
J. Chrobot1
J. Dybała0
M. Żelazny0
  40
M. Bartkowiak3
K. Derendarz0
    15
 
 
A. Duszyński0
K. Derendarz3
    Przegrany na T
 
 
Awans
R. Grubich
 
IN. Jankowiak3
M. Żelazny3
J. Bottcher 
- 
S. Kural3
J. Wiśnik1
 
Awans
M. Bartkowiak
 
      16
 
- 
J. Wiśnik 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Kural 
- 
    41
 
 
    101   93
HR. Woźniak0
J. Wiśnik3
- 
M. Chmiel 
B. Tracz2
M. Żelazny0
    85
      18
 
 
M. Żelazny3
M. Chmiel2
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XS. Bruśnicki3
A. Brzękowski2
K. Bednarek2
N. Jankowiak3
  42
K. Zielenkiewicz3
M. Wyrwas0
    19
 
 
J. Bottcher2
B. Tracz3
    Przegrany na U
 
 
Awans
S. Bruśnicki
 
GB. Ufnalski3
P. Boguszewski1
B. Ufnalski0
N. Jankowiak3
M. Bartkowiak3
M. Wyrwas3
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
      20
 
N. Jankowiak1
M. Wyrwas3
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Bartkowiak 
- 
    43
 
 
    102   94
FJ. Dybała3
K. Lipowicz3
- 
R. Woźniak 
M. Grzebski3
A. Pipin1
    86
      22
 
 
R. Woźniak2
A. Pipin3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
W- 
D. Borkowski 
S. Błażej3
B. Ufnalski4
  44
J. Lipiec0
M. Grzebski0
    23
 
 
B. Ufnalski0
M. Grzebski3
    Przegrany na V
 
 
Awans
-
 
EM. Miroń1
A. Szostkowski0
M. Miroń 
- 
M. Urbański0
M. Bąbol2
 
Awans
M. Grzebski
 
      24
 
- 
M. Bąbol 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Urbański 
- 
    45
 
 
    103   95
DK. Bednarek3
J. Fudali0
P. Nowak0
J. Dybała0
S. Kupis2
K. Zielenkiewicz3
    87
      26
 
 
J. Dybała1
K. Zielenkiewicz3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
V- 
M. Grzebski 
M. Urbański3
R. Grubich3
  46
A. Siudziński0
D. Borkowski2
    27
 
 
M. Miroń0
S. Kupis3
    Przegrany na W
 
 
Awans
-
 
C- 
R. Grubich 
- 
- 
K. Piekarz0
D. Borkowski3
 
Awans
D. Borkowski
 
      28
 
- 
D. Borkowski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
K. Bednarek2
P. Nowak0
    47
 
 
    104   96
BD. Jastrząb3
D. Brzeziński0
J. Lipiec3
K. Bednarek3
- 
S. Błażej 
    88
      30
 
 
- 
S. Błażej 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
U- 
M. Wyrwas 
M. Bąbol3
S. Bruśnicki3
  48
M. Bąbol3
A. Brzękowski0
    31
 
 
- 
K. Piekarz 
    Przegrany na X
 
 
Awans
-
 
AD. Kupidura0
S. Bruśnicki0
W. Dynia 
- 
O. Błądek0
A. Brzękowski3
 
Awans
M. Bąbol
 
      32
 
D. Jastrząb3
A. Brzękowski0
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System