Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2017 - grupa chłopców

EEBC Junior Cup - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
O. Jamorski 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Smautz1
A. Brzękowski4
- 
M. Smautz 
O. Jamorski4
Y. Ivanov1
    81
      2
 
 
Y. Ivanov4
M. Smautz2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TA. Brzękowski4
R. Grubich3
A. Brzękowski4
P. Boguszewski0
  34
O. Jamorski4
D. Wójcik3
    3
 
 
K. Grubba 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
A. Brzękowski
 
O- 
P. Boguszewski 
- 
- 
K. Grubba0
D. Wójcik4
 
Awans
O. Jamorski
 
      4
 
- 
D. Wójcik 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
O. Guziak 
- 
    35
 
 
    98   90
N- 
D. Klepacz 
- 
- 
O. Guziak2
B. Marczak4
    82
      6
 
 
- 
B. Marczak 
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SD. Klepacz3
B. Tracz4
D. Klepacz4
O. Błądek3
  36
B. Marczak0
D. Wierzyk4
    7
 
 
M. Szerzant 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
B. Tracz
 
M- 
O. Błądek 
- 
- 
M. Szerzant0
D. Wierzyk4
 
Awans
D. Wierzyk
 
      8
 
- 
D. Wierzyk 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
P. Polis 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Żelazny1
J. Kowalczyk4
- 
M. Żelazny 
P. Polis1
U. Shopik4
    83
      10
 
 
M. Żelazny1
U. Shopik4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RD. Borkowski4
B. Marczak3
J. Kowalczyk1
D. Borkowski4
  38
U. Shopik4
B. Tracz0
    11
 
 
B. Tracz 
- 
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Borkowski
 
K- 
D. Borkowski 
- 
- 
B. Tracz4
M. Hyliński0
 
Awans
U. Shopik
 
      12
 
- 
M. Hyliński 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
D. Wojciechowski 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
Ł. Furmaniak 
- 
- 
D. Wojciechowski3
R. Grubich4
    84
      14
 
 
- 
R. Grubich 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QI. Lialin3
D. Wójcik4
Ł. Furmaniak3
I. Lialin4
  40
R. Grubich2
W. Fortuński4
    15
 
 
K. Jaskólski4
A. Remez3
    Przegrany na T
 
 
Awans
D. Wójcik
 
IA. Remez3
I. Lialin4
A. Remez 
- 
K. Jaskólski2
W. Fortuński4
 
Awans
W. Fortuński
 
      16
 
- 
W. Fortuński 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
S. Stachowiak 
- 
    41
 
 
    101   93
HB. Ufnalski1
K. Jaskólski4
- 
B. Ufnalski 
S. Stachowiak4
I. Lialin3
    85
      18
 
 
I. Lialin4
B. Ufnalski0
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Jaskólski4
P. Ostafin3
K. Jaskólski4
D. Wojciechowski0
  42
S. Stachowiak4
K. Bartkowiak2
    19
 
 
Ł. Furmaniak 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Jaskólski
 
G- 
D. Wojciechowski 
- 
- 
Ł. Furmaniak0
K. Bartkowiak4
 
Awans
S. Stachowiak
 
      20
 
- 
K. Bartkowiak 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
S. Błażej 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
M. Hyliński 
- 
- 
S. Błażej4
D. Borkowski3
    86
      22
 
 
- 
D. Borkowski 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WP. Polis4
K. Kaczmarek1
M. Hyliński0
P. Polis4
  44
S. Błażej4
K. Zielenkiewicz2
    23
 
 
K. Zielenkiewicz4
M. Mielnik0
    Przegrany na V
 
 
Awans
P. Polis
 
EM. Mielnik0
P. Polis4
M. Mielnik 
- 
K. Zielenkiewicz4
J. Kowalczyk3
 
Awans
S. Błażej
 
      24
 
- 
J. Kowalczyk 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Kaczmarek 
- 
    45
 
 
    103   95
D- 
M. Szerzant 
- 
- 
K. Kaczmarek4
O. Błądek3
    87
      26
 
 
- 
O. Błądek 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VO. Guziak4
K. Zielenkiewicz1
M. Szerzant2
O. Guziak4
  46
K. Kaczmarek3
P. Świtała4
    27
 
 
P. Świtała 
- 
    Przegrany na W
 
 
Awans
O. Guziak
 
C- 
O. Guziak 
- 
- 
P. Świtała4
D. Klepacz1
 
Awans
P. Świtała
 
      28
 
- 
D. Klepacz 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Boguszewski 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
K. Grubba 
- 
- 
P. Boguszewski1
P. Ostafin4
    88
      30
 
 
- 
P. Ostafin 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UY. Ivanov4
K. Bartkowiak3
K. Grubba0
Y. Ivanov4
  48
P. Ostafin3
K. Zadekis4
    31
 
 
K. Zadekis4
D. Todorov2
    Przegrany na X
 
 
Awans
Y. Ivanov
 
AD. Todorov1
Y. Ivanov4
D. Todorov 
- 
K. Zadekis4
A. Brzękowski1
 
Awans
K. Zadekis
 
      32
 
- 
A. Brzękowski 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System