Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa chłopców

III turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
D. Macioł 
- 
    33
 
 
    97   89
PM. Kostro2
J. Vondrak3
- 
M. Kostro 
D. Macioł4
B. Tracz1
    81
      2
 
 
B. Tracz3
M. Kostro0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Vondrak3
P. Rzepecki1
J. Vondrak3
P. Świtała0
  34
D. Macioł4
B. Koziełek0
    3
 
 
R. Giziński3
P. Świtała2
    Przegrany na Q
 
 
Awans
J. Vondrak
 
OP. Świtała3
D. Wojciechowski1
P. Świtała 
- 
R. Giziński2
B. Koziełek4
 
Awans
D. Macioł
 
      4
 
- 
B. Koziełek 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
P. Łysoniewski 
- 
    35
 
 
    98   90
NB. Gaca3
J. Kowalczyk0
- 
B. Gaca 
P. Łysoniewski4
K. Kaczmarek0
    82
      6
 
 
B. Gaca1
K. Kaczmarek3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SB. Gaca3
P. Poterek1
B. Gaca3
A. Janoska0
  36
P. Łysoniewski3
M. Kuras4
    7
 
 
D. Ryś0
T. Posłuszny3
    Przegrany na R
 
 
Awans
B. Gaca
 
MD. Ryś0
A. Janoska3
D. Ryś 
- 
T. Posłuszny2
M. Kuras4
 
Awans
M. Kuras
 
      8
 
- 
M. Kuras 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
M. Muklewicz 
- 
    37
 
 
    99   91
LP. Lewicki2
D. Szymczak3
- 
P. Lewicki 
M. Muklewicz4
M. Orinak0
    83
      10
 
 
P. Lewicki1
M. Orinak3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Derendarz1
P. Łysoniewski3
D. Szymczak1
K. Derendarz3
  38
M. Muklewicz4
P. Poterek0
    11
 
 
P. Poterek3
D. Wierzyk2
    Przegrany na S
 
 
Awans
P. Łysoniewski
 
KD. Wierzyk1
K. Derendarz3
D. Wierzyk 
- 
P. Poterek4
D. Jastrząb2
 
Awans
M. Muklewicz
 
      12
 
- 
D. Jastrząb 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Wierzbicki 
- 
    39
 
 
    100   92
JD. Piszczek1
K. Wojciechowski3
- 
D. Piszczek 
M. Wierzbicki3
P. Rzepecki4
    84
      14
 
 
D. Piszczek1
P. Rzepecki3
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QB. Migdałek3
B. Koziełek1
K. Wojciechowski1
B. Migdałek3
  40
P. Rzepecki0
K. Storczyk4
    15
 
 
F. Malanik3
S. Biniek1
    Przegrany na T
 
 
Awans
B. Migdałek
 
IS. Biniek1
B. Migdałek3
S. Biniek 
- 
F. Malanik2
K. Storczyk4
 
Awans
K. Storczyk
 
      16
 
- 
K. Storczyk 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
B. Migdałek 
- 
    41
 
 
    101   93
HF. Droździak3
F. Malanik2
- 
F. Droździak 
B. Migdałek1
M. Gulik4
    85
      18
 
 
F. Droździak1
M. Gulik3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XF. Droździak1
P. Roszczyński3
F. Droździak3
M. Wierzbicki2
  42
M. Gulik4
A. Wiciński2
    19
 
 
K. Wojciechowski3
I. Czarnociński2
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Roszczyński
 
GI. Czarnociński1
M. Wierzbicki3
I. Czarnociński 
- 
K. Wojciechowski3
A. Wiciński4
 
Awans
M. Gulik
 
      20
 
- 
A. Wiciński 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Szerzant 
- 
    43
 
 
    102   94
FA. Kozakowski3
D. Jastrząb0
- 
A. Kozakowski 
M. Szerzant4
K. Derendarz2
    86
      22
 
 
A. Kozakowski1
K. Derendarz3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Kozakowski3
J. Wiśnik0
A. Kozakowski3
D. Klepacz2
  44
M. Szerzant0
N. Rudenko4
    23
 
 
N. Rudenko3
D. Klepacz1
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Kozakowski
 
ED. Klepacz3
M. Orinak2
D. Klepacz 
- 
N. Rudenko4
D. Szymczak0
 
Awans
N. Rudenko
 
      24
 
- 
D. Szymczak 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Wójcik 
- 
    45
 
 
    103   95
DS. Swędrowski1
T. Posłuszny3
- 
S. Swędrowski 
D. Wójcik4
A. Janoska0
    87
      26
 
 
S. Swędrowski1
A. Janoska3
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VM. Drożdżyński3
M. Szerzant1
T. Posłuszny0
M. Drożdżyński3
  46
D. Wójcik4
J. Wiśnik3
    27
 
 
J. Wiśnik3
M. Drożdżyński2
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Drożdżyński
 
CM. Drożdżyński3
K. Kaczmarek2
M. Drożdżyński 
- 
J. Wiśnik4
J. Kowalczyk0
 
Awans
D. Wójcik
 
      28
 
- 
J. Kowalczyk 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Wojciechowski 
- 
    47
 
 
    104   96
BM. Frank2
R. Giziński3
- 
M. Frank 
D. Wojciechowski2
P. Roszczyński4
    88
      30
 
 
M. Frank1
P. Roszczyński3
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Kusek3
A. Wiciński1
R. Giziński0
M. Kusek3
  48
P. Roszczyński1
K. Kleinszmit4
    31
 
 
J. Vondrak3
M. Kusek2
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Kusek
 
AM. Kusek3
B. Tracz0
M. Kusek 
- 
J. Vondrak0
K. Kleinszmit4
 
Awans
K. Kleinszmit
 
      32
 
- 
K. Kleinszmit 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System