Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Mak Marketing Junior Tour 2014 - grupa chłopców

I turniej - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 1 

                                         
          1      
      65   49
K. Ćwikła 
- 
    33
 
 
    97   89
PF. Kowalczyk1
K. Brzeziński3
- 
F. Kowalczyk 
K. Ćwikła3
K. Makowski1
    81
      2
 
 
K. Makowski3
F. Kowalczyk0
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Brzeziński3
M. Szerzant0
K. Brzeziński3
P. Świtała0
  34
K. Ćwikła4
K. Derendarz2
    3
 
 
K. Derendarz 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Brzeziński
 
O- 
P. Świtała 
- 
- 
K. Derendarz3
P. Guziński1
 
Awans
K. Ćwikła
 
      4
 
- 
P. Guziński 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Filip 
- 
    35
 
 
    98   90
ND. Wierzyk1
P. Kuziemski3
- 
D. Wierzyk 
K. Filip3
A. Stawicki0
    82
      6
 
 
D. Wierzyk0
A. Stawicki3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SP. Kuziemski2
J. Kaczmarczyk3
P. Kuziemski3
S. Mirowski0
  36
K. Filip2
K. Szydło4
    7
 
 
S. Mirowski2
K. Kołodziej3
    Przegrany na R
 
 
Awans
J. Kaczmarczyk
 
MS. Mirowski3
M. Miroń0
S. Mirowski 
- 
K. Kołodziej0
K. Szydło3
 
Awans
K. Szydło
 
      8
 
- 
K. Szydło 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
C. Jarosz 
- 
    37
 
 
    99   91
LD. Czyż3
P. Hurnik0
- 
D. Czyż 
C. Jarosz3
M. Wiatrak0
    83
      10
 
 
D. Czyż1
M. Wiatrak3
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RS. Kural0
K. Filip0
D. Czyż2
S. Kural3
  38
C. Jarosz4
J. Kaczmarczyk0
    11
 
 
F. Droździak1
J. Kaczmarczyk3
    Przegrany na S
 
 
Awans
-
 
KF. Droździak1
S. Kural3
F. Droździak 
- 
J. Kaczmarczyk3
B. Tracz1
 
Awans
C. Jarosz
 
      12
 
- 
B. Tracz 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
M. Kostro 
- 
    39
 
 
    100   92
J- 
K. Olejnik 
- 
- 
M. Kostro2
M. Szerzant3
    84
      14
 
 
- 
M. Szerzant 
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Muklewicz3
K. Derendarz0
K. Olejnik0
M. Muklewicz3
  40
M. Szerzant0
K. Kleinszmit4
    15
 
 
K. Górczewski3
A. Wiciński0
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Muklewicz
 
IA. Wiciński0
M. Muklewicz3
A. Wiciński 
- 
K. Górczewski0
K. Kleinszmit3
 
Awans
K. Kleinszmit
 
      16
 
- 
K. Kleinszmit 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Muklewicz 
- 
    41
 
 
    101   93
HM. Hamala1
K. Górczewski3
- 
M. Hamala 
M. Muklewicz0
F. Materek3
    85
      18
 
 
M. Hamala1
F. Materek3
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XK. Górczewski3
D. Rzepecki0
K. Górczewski3
M. Kostro0
  42
F. Materek4
S. Wójcik1
    19
 
 
K. Olejnik 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Górczewski
 
G- 
M. Kostro 
- 
- 
K. Olejnik0
S. Wójcik3
 
Awans
F. Materek
 
      20
 
- 
S. Wójcik 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Wierzbicki 
- 
    43
 
 
    102   94
FŁ. Frącek2
B. Tracz3
- 
Ł. Frącek 
M. Wierzbicki3
S. Kural1
    86
      22
 
 
Ł. Frącek0
S. Kural3
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WM. Wiatrak0
M. Kuras3
B. Tracz0
M. Wiatrak3
  44
M. Wierzbicki1
W. Hajduk4
    23
 
 
P. Grdeń0
W. Hajduk3
    Przegrany na V
 
 
Awans
M. Kuras
 
EP. Grdeń0
M. Wiatrak3
P. Grdeń 
- 
W. Hajduk3
P. Hurnik0
 
Awans
W. Hajduk
 
      24
 
- 
P. Hurnik 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
M. Kuras 
- 
    45
 
 
    103   95
DM. Nowak0
K. Kołodziej3
- 
M. Nowak 
M. Kuras3
M. Miroń0
    87
      26
 
 
M. Miroń3
M. Nowak0
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Kołodziej3
M. Wierzbicki0
K. Kołodziej3
W. Fortuński2
  46
M. Kuras3
P. Sulewski4
    27
 
 
W. Fortuński0
P. Sulewski3
    Przegrany na W
 
 
Awans
K. Kołodziej
 
CW. Fortuński3
A. Stawicki1
W. Fortuński 
- 
P. Sulewski3
P. Kuziemski1
 
Awans
P. Sulewski
 
      28
 
- 
P. Kuziemski 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
D. Rzepecki 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
P. Guziński 
- 
- 
D. Rzepecki3
P. Świtała1
    88
      30
 
 
- 
P. Świtała 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Makowski3
S. Wójcik1
P. Guziński0
K. Makowski3
  48
D. Rzepecki0
K. Sząszor4
    31
 
 
K. Brzeziński3
D. Jastrząb0
    Przegrany na X
 
 
Awans
K. Makowski
 
AD. Jastrząb0
K. Makowski3
D. Jastrząb 
- 
K. Brzeziński1
K. Sząszor3
 
Awans
K. Sząszor
 
      32
 
- 
K. Sząszor 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System