Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa chłopców

IV turniej - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Paweł Kaczmarek (House of Pool Warszawa) Krystian Ćwikła (Hades Poznań)
Paweł
Kaczmarek

(House of Pool Warszawa)
3 : 4Krystian
Ćwikła

(Hades Poznań)


    1
 
W. Zieliński4
R. Giziński1
    9
 
 
W. Zieliński3
P. Kaczmarek4
    13
    2
 
 
K. Sząszor3
P. Kaczmarek4
 
 
 
P. Kaczmarek4
P. Statkiewicz2
    15
    3
 
 
P. Statkiewicz4
A. Kozakowski3
    10
 
 
 
P. Statkiewicz4
K. Dybała1
    4
 
 
K. Dybała4
M. Robiński1
 
 
 
P. Kaczmarek3
K. Ćwikła4
    5
 
 
K. Ćwikła4
D. Toma0
    11
 
 
 
K. Ćwikła4
M. Muklewicz1
    14
    6
 
 
M. Muklewicz4
A. Czapliński1
 
 
 
K. Ćwikła4
D. Macioł1
    7
 
 
K. Storczyk1
D. Macioł4
    12
 
 
 
D. Macioł4
M. Ząbecki3
    8
 
 
M. Ząbecki4
K. Modrzejewski3
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
W. Zieliński 
- 
    33
 
 
    97   89
PK. Makowski0
M. Maciaszczyk4
- 
K. Makowski 
W. Zieliński4
P. Swora0
    81
      2
 
 
P. Swora4
K. Makowski1
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TC. Jarosz0
D. Macioł4
M. Maciaszczyk3
C. Jarosz4
  34
W. Zieliński4
P. Łysoniewski1
    3
 
 
P. Łysoniewski4
A. Janoska0
    Przegrany na Q
 
 
Awans
D. Macioł
 
OC. Jarosz4
A. Tomaszewski0
A. Janoska1
C. Jarosz4
P. Łysoniewski4
P. Swacha3
 
Awans
W. Zieliński
 
      4
 
C. Jarosz0
P. Swacha4
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Sząszor4
M. Szerzant1
    35
 
 
    98   90
ND. Jastrząb1
R. Giziński4
M. Szerzant2
D. Jastrząb4
K. Sząszor4
K. Witek0
    82
      6
 
 
D. Jastrząb2
K. Witek4
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SR. Giziński4
D. Klepacz3
R. Giziński4
M. Stańczak1
  36
K. Sząszor4
K. Kleinszmit0
    7
 
 
K. Kleinszmit4
M. Stańczak0
    Przegrany na R
 
 
Awans
R. Giziński
 
MM. Stańczak4
J. Wiśnik0
M. Stańczak4
P. Świtała1
K. Kleinszmit4
D. Tonojan2
 
Awans
K. Sząszor
 
      8
 
P. Świtała1
D. Tonojan4
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
P. Statkiewicz4
D. Grzmil1
    37
 
 
    99   91
LM. Kuras4
K. Szydło2
D. Grzmil2
M. Kuras4
P. Statkiewicz4
B. Koziełek0
    83
      10
 
 
M. Kuras3
B. Koziełek4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Modrzejewski4
K. Kleinszmit0
M. Kuras2
K. Modrzejewski4
  38
P. Statkiewicz4
D. Klepacz0
    11
 
 
D. Klepacz4
K. Derendarz2
    Przegrany na S
 
 
Awans
K. Modrzejewski
 
KK. Modrzejewski4
K. Kaczmarek2
K. Derendarz2
K. Modrzejewski4
D. Klepacz4
A. Czapliński1
 
Awans
P. Statkiewicz
 
      12
 
A. Czapliński4
K. Modrzejewski3
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Dybała4
A. Kozakowski2
    39
 
 
    100   92
JA. Kozakowski4
S. Koziełek0
A. Kozakowski4
M. Drożdżyński2
K. Dybała4
P. Felski2
    84
      14
 
 
P. Felski4
M. Drożdżyński2
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QA. Kozakowski4
P. Łysoniewski1
A. Kozakowski4
M. Nowak3
  40
K. Dybała4
D. Macioł3
    15
 
 
D. Toma4
S. Mikołajewska0
    Przegrany na T
 
 
Awans
A. Kozakowski
 
IS. Wójcik3
M. Nowak4
S. Mikołajewska1
S. Wójcik4
D. Toma1
D. Macioł4
 
Awans
K. Dybała
 
      16
 
S. Wójcik2
D. Macioł4
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
K. Ćwikła4
K. Kozłowska0
    41
 
 
    101   93
HM. Wiatrak2
D. Toma4
K. Kozłowska0
M. Wiatrak4
K. Ćwikła4
M. Nowak2
    85
      18
 
 
M. Nowak4
M. Wiatrak1
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XD. Toma4
P. Lewicki1
D. Toma4
P. Felski2
  42
K. Ćwikła4
M. Robiński2
    19
 
 
M. Wierzbicki3
S. Koziełek4
    Przegrany na U
 
 
Awans
D. Toma
 
GŁ. Gąsiorowski0
P. Felski4
M. Wierzbicki2
Ł. Gąsiorowski4
S. Koziełek1
M. Robiński4
 
Awans
K. Ćwikła
 
      20
 
Ł. Gąsiorowski1
M. Robiński4
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Muklewicz4
A. Jackiewicz0
    43
 
 
    102   94
FA. Jackiewicz1
A. Czapliński4
A. Jackiewicz4
M. Mądroszkiewicz2
M. Muklewicz4
K. Kaczmarek3
    86
      22
 
 
K. Kaczmarek4
M. Mądroszkiewicz0
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WB. Koziełek0
A. Czapliński4
A. Czapliński3
B. Koziełek4
  44
M. Muklewicz4
P. Kaczmarek0
    23
 
 
P. Kowalczyk0
K. Szydło4
    Przegrany na V
 
 
Awans
A. Czapliński
 
EP. Kowalczyk2
B. Koziełek4
P. Kowalczyk4
P. Guziński0
K. Szydło1
P. Kaczmarek4
 
Awans
M. Muklewicz
 
      24
 
P. Guziński1
P. Kaczmarek4
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
A. Czapliński4
K. Brzeziński0
    45
 
 
    103   95
DK. Brzeziński1
D. Tonojan4
K. Brzeziński 
- 
A. Czapliński4
J. Wiśnik2
    87
      26
 
 
J. Wiśnik 
- 
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VD. Tonojan2
P. Kaczmarek4
D. Tonojan4
D. Szymczak2
  46
A. Czapliński1
K. Storczyk4
    27
 
 
R. Giziński4
B. Tracz0
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Kaczmarek
 
CD. Szymczak4
K. Witek1
B. Tracz0
D. Szymczak4
R. Giziński2
K. Storczyk4
 
Awans
K. Storczyk
 
      28
 
D. Szymczak0
K. Storczyk4
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
P. Hurnik3
P. Lewicki4
    47
 
 
    104   96
BP. Hurnik3
P. Swacha4
P. Hurnik4
S. Biniek1
P. Lewicki4
A. Tomaszewski1
    88
      30
 
 
S. Biniek1
A. Tomaszewski4
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UP. Swacha2
M. Robiński4
P. Swacha4
K. Górczewski3
  48
P. Lewicki1
M. Ząbecki4
    31
 
 
M. Maciaszczyk4
K. Górczewski2
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Robiński
 
AK. Górczewski4
P. Swora0
K. Górczewski 
- 
M. Maciaszczyk2
M. Ząbecki4
 
Awans
M. Ząbecki
 
      32
 
- 
M. Ząbecki 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System