Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa chłopców

III turniej - 14/1

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Patryk Statkiewicz (HG Solutions Gdynia) Daniel Macioł (Konsalnet Warszawa)
Patryk
Statkiewicz

(HG Solutions Gdynia)
50 : 23Daniel
Macioł

(Konsalnet Warszawa)


    1
 
W. Zieliński50
K. Storczyk34
    9
 
 
W. Zieliński50
A. Czapliński11
    13
    2
 
 
A. Czapliński50
D. Szymczak37
 
 
 
W. Zieliński45
P. Statkiewicz50
    15
    3
 
 
P. Statkiewicz50
P. Swacha7
    10
 
 
 
P. Statkiewicz50
P. Kaczmarek33
    4
 
 
P. Kaczmarek50
M. Maciaszczyk11
 
 
 
P. Statkiewicz50
D. Macioł23
    5
 
 
M. Ząbecki50
K. Dybała30
    11
 
 
 
M. Ząbecki50
K. Ćwikła3
    14
    6
 
 
K. Sząszor22
K. Ćwikła50
 
 
 
M. Ząbecki30
D. Macioł50
    7
 
 
D. Tonojan22
D. Macioł50
    12
 
 
 
D. Macioł50
M. Muklewicz38
    8
 
 
M. Muklewicz50
M. Robiński39
 
 
 

                                         
          1      
      65   49
W. Zieliński 
- 
    33
 
 
    97   89
PD. Piszczek6
K. Derendarz24
- 
D. Piszczek 
W. Zieliński40
A. Janoska4
    81
      2
 
 
A. Janoska9
D. Piszczek5
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TK. Modrzejewski23
K. Dybała40
K. Derendarz14
K. Modrzejewski40
  34
W. Zieliński37
M. Maciaszczyk29
    3
 
 
M. Stańczak13
M. Wiatrak8
    Przegrany na Q
 
 
Awans
K. Dybała
 
OM. Wiatrak5
K. Modrzejewski40
M. Wiatrak 
- 
M. Stańczak1
M. Maciaszczyk37
 
Awans
W. Zieliński
 
      4
 
M. Maciaszczyk 
- 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Kleinszmit40
P. Łysoniewski6
    35
 
 
    98   90
NP. Łysoniewski12
C. Jarosz40
P. Łysoniewski27
P. Grdeń2
K. Kleinszmit40
A. Nowakowski3
    82
      6
 
 
A. Nowakowski7
P. Grdeń-3
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SC. Jarosz8
D. Macioł40
C. Jarosz33
M. Felski10
  36
K. Kleinszmit31
A. Czapliński35
    7
 
 
K. Szydło21
D. Klepacz20
    Przegrany na R
 
 
Awans
D. Macioł
 
MD. Klepacz11
M. Felski21
D. Klepacz22
P. Kowalczyk21
K. Szydło2
A. Czapliński40
 
Awans
A. Czapliński
 
      8
 
P. Kowalczyk16
A. Czapliński40
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Macioł33
R. Giziński8
    37
 
 
    99   91
LD. Szymczak14
A. Czapliński12
R. Giziński12
D. Szymczak13
D. Macioł40
A. Kozakowski13
    83
      10
 
 
A. Kozakowski17
D. Szymczak6
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RD. Szymczak33
K. Kleinszmit32
D. Szymczak40
K. Górczewski15
  38
D. Macioł27
P. Statkiewicz40
    11
 
 
M. Szerzant10
K. Witek16
    Przegrany na S
 
 
Awans
D. Szymczak
 
KK. Górczewski10
P. Świtała6
M. Szerzant4
K. Górczewski11
K. Witek19
P. Statkiewicz20
 
Awans
P. Statkiewicz
 
      12
 
K. Górczewski5
P. Statkiewicz40
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
K. Dybała16
M. Kuras15
    39
 
 
    100   92
JM. Kuras19
P. Hurnik18
M. Kuras35
D. Jastrząb8
K. Dybała37
S. Wójcik9
    84
      14
 
 
D. Jastrząb3
S. Wójcik26
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QM. Kuras18
M. Maciaszczyk22
M. Kuras27
D. Toma17
  40
K. Dybała21
P. Kaczmarek22
    15
 
 
D. Toma14
D. Grzmil25
    Przegrany na T
 
 
Awans
M. Maciaszczyk
 
ID. Toma14
B. Koziełek13
D. Toma 
- 
D. Grzmil20
P. Kaczmarek34
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      16
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
M. Ząbecki40
D. Wójcik12
    41
 
 
    101   93
HD. Wójcik4
D. Grzmil40
D. Wójcik 
- 
M. Ząbecki40
B. Koziełek12
    85
      18
 
 
- 
B. Koziełek 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XS. Wójcik-2
K. Ćwikła19
D. Grzmil13
S. Wójcik14
  42
M. Ząbecki40
P. Swacha3
    19
 
 
S. Biniek5
P. Swacha40
    Przegrany na U
 
 
Awans
K. Ćwikła
 
GK. Makowski11
S. Wójcik12
S. Biniek2
K. Makowski25
P. Swacha40
P. Hurnik18
 
Awans
M. Ząbecki
 
      20
 
K. Makowski5
P. Hurnik12
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
M. Robiński 
- 
    43
 
 
    102   94
F- 
K. Witek 
- 
- 
M. Robiński40
P. Świtała0
    86
      22
 
 
P. Świtała 
- 
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WA. Kozakowski22
K. Storczyk23
K. Witek9
A. Kozakowski26
  44
M. Robiński35
K. Sząszor40
    23
 
 
M. Drożdżyński9
A. Czapliński26
    Przegrany na V
 
 
Awans
K. Storczyk
 
EJ. Wiśnik16
A. Kozakowski22
M. Drożdżyński5
J. Wiśnik14
A. Czapliński6
K. Sząszor40
 
Awans
K. Sząszor
 
      24
 
J. Wiśnik8
K. Sząszor18
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
D. Tonojan40
M. Miller14
    45
 
 
    103   95
DS. Koziełek6
K. Szydło20
M. Miller10
S. Koziełek12
D. Tonojan40
M. Felski10
    87
      26
 
 
M. Felski10
S. Koziełek1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VK. Szydło20
M. Robiński39
K. Szydło16
A. Nowakowski7
  46
D. Tonojan40
K. Storczyk26
    27
 
 
C. Jarosz40
A. Drohomirecki13
    Przegrany na W
 
 
Awans
M. Robiński
 
CA. Drohomirecki7
A. Nowakowski20
A. Drohomirecki16
A. Tomaszewski11
C. Jarosz19
K. Storczyk40
 
Awans
D. Tonojan
 
      28
 
A. Tomaszewski0
K. Storczyk40
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
M. Muklewicz40
Ł. Gąsiorowski4
    47
 
 
    104   96
BP. Guziński3
M. Stańczak6
Ł. Gąsiorowski8
P. Guziński10
M. Muklewicz19
K. Modrzejewski8
    88
      30
 
 
P. Guziński5
K. Modrzejewski40
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UM. Stańczak1
P. Swacha29
M. Stańczak11
A. Janoska2
  48
M. Muklewicz40
K. Ćwikła18
    31
 
 
A. Janikowska8
K. Derendarz27
    Przegrany na X
 
 
Awans
P. Swacha
 
AA. Janikowska2
A. Janoska8
A. Janikowska 
- 
K. Derendarz13
K. Ćwikła40
 
Awans
M. Muklewicz
 
      32
 
- 
K. Ćwikła 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System