Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Wyniki - chłopcy
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Wyniki - chłopcy
Cleaner Junior Tour 2013 - grupa chłopców

I turniej - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

Runda pucharowa          Grupa 1          Grupa 2

  Grupa 2 

                                         
          1      
      65   49
M. Robiński 
- 
    33
 
 
    97   89
PS. Wójcik3
M. Kuras2
- 
S. Wójcik 
M. Robiński4
K. Makowski2
    81
      2
 
 
K. Makowski4
S. Wójcik2
      66   50   Przegrany na A  
 
 
TJ. Kałżyński2
P. Felski3
S. Wójcik2
J. Kałżyński3
  34
M. Robiński4
K. Kowalski0
    3
 
 
K. Kowalski 
- 
    Przegrany na Q
 
 
Awans
P. Felski
 
O- 
J. Kałżyński 
- 
- 
K. Kowalski4
M. Mądroszkiewicz0
 
Awans
M. Robiński
 
      4
 
- 
M. Mądroszkiewicz 
 
      Przegrany na B  
     
 
        5    
      67   51
K. Witek 
- 
    35
 
 
    98   90
NP. Grdeń0
A. Babij3
- 
P. Grdeń 
K. Witek1
L. Pijus4
    82
      6
 
 
P. Grdeń0
L. Pijus4
      68   52   Przegrany na C  
 
 
SK. Dybała3
N. Szymczak1
A. Babij1
K. Dybała3
  36
L. Pijus0
P. Kaczmarek4
    7
 
 
O. Jamorski 
- 
    Przegrany na R
 
 
Awans
K. Dybała
 
M- 
K. Dybała 
- 
- 
O. Jamorski0
P. Kaczmarek4
 
Awans
P. Kaczmarek
 
      8
 
- 
P. Kaczmarek 
 
      Przegrany na D  
     
 
          9      
      69   53
D. Tonojan 
- 
    37
 
 
    99   91
LM. Szerzant0
P. Lewicki3
- 
M. Szerzant 
D. Tonojan4
D. Piszczek0
    83
      10
 
 
M. Szerzant2
D. Piszczek4
      70   54   Przegrany na E  
 
 
RK. Derendarz1
L. Pijus3
P. Lewicki1
K. Derendarz3
  38
D. Tonojan4
N. Szymczak1
    11
 
 
K. Derendarz3
N. Szymczak4
    Przegrany na S
 
 
Awans
L. Pijus
 
KK. Derendarz3
K. Przybyś0
K. Derendarz 
- 
N. Szymczak4
Ł. Gąsiorowski1
 
Awans
D. Tonojan
 
      12
 
- 
Ł. Gąsiorowski 
 
      Przegrany na F  
     
 
        13    
      71   55
P. Felski 
- 
    39
 
 
    100   92
JP. Hurnik3
P. Guziński1
- 
P. Hurnik 
P. Felski4
A. Brzeziński1
    84
      14
 
 
A. Brzeziński4
P. Hurnik2
      72   56   Przegrany na G  
 
 
QP. Hurnik3
K. Kowalski1
P. Hurnik3
B. Koziełek2
  40
P. Felski1
D. Macioł4
    15
 
 
G. Sowa4
B. Koziełek3
    Przegrany na T
 
 
Awans
P. Hurnik
 
IB. Koziełek3
P. Rzepecki0
B. Koziełek 
- 
G. Sowa1
D. Macioł4
 
Awans
D. Macioł
 
      16
 
- 
D. Macioł 
 
      Przegrany na H  
     
 
          17      
      73   57
A. Czapliński 
- 
    41
 
 
    101   93
H- 
G. Sowa 
- 
- 
A. Czapliński4
P. Rzepecki0
    85
      18
 
 
- 
P. Rzepecki 
      74   58   Przegrany na I  
 
 
XG. Sowa0
P. Łysoniewski3
G. Sowa3
A. Brzeziński2
  42
A. Czapliński4
M. Felski1
    19
 
 
P. Guziński 
- 
    Przegrany na U
 
 
Awans
P. Łysoniewski
 
G- 
A. Brzeziński 
- 
- 
P. Guziński1
M. Felski4
 
Awans
A. Czapliński
 
      20
 
- 
M. Felski 
 
      Przegrany na J  
     
 
        21    
      75   59
K. Przybyś 
- 
    43
 
 
    102   94
FA. Janoska1
Ł. Gąsiorowski3
- 
A. Janoska 
K. Przybyś3
P. Swacha4
    86
      22
 
 
P. Swacha4
A. Janoska1
      76   60   Przegrany na K  
 
 
WŁ. Gąsiorowski2
J. Wiśnik3
Ł. Gąsiorowski3
D. Piszczek1
  44
P. Swacha4
P. Statkiewicz3
    23
 
 
P. Lewicki 
- 
    Przegrany na V
 
 
Awans
J. Wiśnik
 
E- 
D. Piszczek 
- 
- 
P. Lewicki2
P. Statkiewicz4
 
Awans
P. Swacha
 
      24
 
- 
P. Statkiewicz 
 
      Przegrany na L  
     
 
          25      
      77   61
K. Dybała 
- 
    45
 
 
    103   95
DR. Kavalnis3
O. Jamorski0
- 
R. Kavalnis 
K. Dybała0
B. Migdałek4
    87
      26
 
 
B. Migdałek4
R. Kavalnis1
      78   62   Przegrany na M  
 
 
VR. Kavalnis2
P. Statkiewicz3
R. Kavalnis3
K. Szydło2
  46
B. Migdałek4
J. Wiśnik0
    27
 
 
K. Szydło2
J. Wiśnik4
    Przegrany na W
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
CK. Szydło3
K. Witek2
K. Szydło 
- 
J. Wiśnik4
A. Babij3
 
Awans
B. Migdałek
 
      28
 
- 
A. Babij 
 
      Przegrany na N  
     
 
        29    
      79   63
J. Kałżyński 
- 
    47
 
 
    104   96
B- 
M. Mądroszkiewicz 
- 
- 
J. Kałżyński3
P. Łysoniewski4
    88
      30
 
 
- 
P. Łysoniewski 
      80   64   Przegrany na O  
 
 
UK. Makowski2
M. Felski3
M. Mądroszkiewicz1
K. Makowski3
  48
P. Łysoniewski0
K. Ćwikła4
    31
 
 
M. Kuras 
- 
    Przegrany na X
 
 
Awans
M. Felski
 
A- 
K. Makowski 
- 
- 
M. Kuras1
K. Ćwikła4
 
Awans
K. Ćwikła
 
      32
 
- 
K. Ćwikła 
 
      Przegrany na P  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System